Battleroar live in Athens (new line_up) - Roar of the bands 2009 Contest

ΠΟΛΥ ενδιαφέρουσα η όλη φάση.

θέλει δουλειά ακόμα. Στο έπος Finis mundi δεν έιναι και τόσο καλός, από όσο μπορώ βέβαια να καταλάβω από τον κακό ήχο. θα έχει προλάβει να κάνει μπόλικες πρόβες ως το λάιβ εδώ, βέβαια

Ξέρει κανείς ποιος προκρίθηκε στα τελικά;;; :wink:

παιδες η μπαντα που κερδισε τον διαγωνισμο ειναι οι crusade of steel

Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν περιλαμβάνεται η συναυλία των Battleroar στη σχετική ενότητα του σάιτ; Το σόι παρανοϊκή παράλειψη είναι αυτή;;; :-k

BATTLEROAR !!!

heavy metal fans του φορουμ ελατε ολοι .ο χωρος δεν ξερω τι παιζει αλλα οτι και να ειναι θα γινει χαμος .
Αλλλος συμφορουμιτης θα ερθει ?
rocking.gr -battleroar maniacs 1st meeting ?τι λετε:lol:

Ξέρουμε τι ώρα θα βγούνε στη σκηνή οι Battleroar; Ελπίζω να είναι φυσιολογική έτσι ώστε να μπορέσω να έρθω… (Φυσιολογική = νωρίς διότι Δευτέρα = εργάσιμη).

Πριν καμια 10αρια χρονια που ειχα δει εκει τον Βασιλη ψιλοκαλος ηταν!:stuck_out_tongue:
(για τον ιδιο δεν λεμε?:-s)

τον χωρο, οχι τον Βασιλη

Δεν εχω ξαναπαει απο τοτε αλλα ελπιζω να μην εχει τραπεζια και καρεκλες την Κυριακη.:lol:

Αν δεν κατσει τιποτα καλυτερο το σκεφτομαι…

Εγώ πάντως είμαι μέσα.:drunk:

τους ειδα πατρα και τωρα ετοιμαζομαι να τους ξαναδω αθηνα.
ο ηχος στην πατρα πραγματικα τους διαλυσε (κολομαγαζο @#$#) ,σημερα θα ειναι καλυτερατα τα πραγματα σιγουρα,χειροτερο ηχο απο αυτον στην πατρα δεν παιζει.

Battleroar:metal:

αλλο live θα γινει συντομα αθηνα γιατι δε μπορω σημερα γαμω τα στρατα μου

:frowning:

πότε θα ξαναπαίξουν?

και γαμω τις συναυλιες! ισα που προλαβα 2-3 κομματια steel horse και μετα Battleroar!
πραγματικα αξιζε ,το playlist ιδιο με πατρα :stuck_out_tongue: δεν με χαλασε καθολου.
παντα τετοια

Πραγματι γαμησε η συναυλια…Το καταευχαριστηθηκα…

Περισσοτερα αυριο γιατι ειμαι πτωμα…

μια χαρα ηταν το live… τους πρωτους δυστυχως δεν τους προλαβα… οι steel horse ηταν συμπαθητικοι… οι battleroar πολυ καλοι και ο παπαδοπουλος τα εδωσε ολα…!!! βεβαια δεν χρειαζοταν να γινει σε τοσο μεγαλο χωρο και ο ηχος επισις θα μπορουσε να ειναι και καλυτερος…φοβερος ο τυπος στο βιολι (δεν θυμαμαι ονομα sorry!!!) και κατι τελευταιο… (το ξερω οτι θα πεσετε ολοι πανω μου να με φατε αλλα…) μηπως… λεω μηπως ο κωστας τζωρτζης ειναι λιγο… κακος στο παιξιμο του??? δεν ξερω, επειδη τους ειδα πρωτη φορα live μηπως ηταν σε κακη μερα ο ανθρωπος αλλα ουτε ενα σολο δεν εβγαλε…

Είναι γεγονός ότι “καταπίνει” πάρα πολλές νότες.

Ας πουμε τα καθεκαστα…

Πολυ ωραια η συναυλια χτες και περασαμε καλα…Crusade of Steel & Steel Horse μου αρεσαν αρκετα αλλα δεν τρελαθηκα…

Battleroar γαμησαν παρα τα οποια λαθη ειπαν τα παιδια παραπανω…Πολυ καλη εμφανιση και δειχνουν οτι κανουν ενα νεο ξεκινημα με τον Γιαννη στα φωνητικα…

Ακουσαμε και 2 φορες το Victorious Path…:stuck_out_tongue:

Γενικα ωραια βραδια. ειδα πολλους γνωστους. μιλησαμε και περασαμε καλα…

Και μια απορια για το τελος…Ειναι δυνατον μια τοσο καλη σκηνη σαν την Σφεντονα να μενει στην απ’εξω για πολλα live και αυτα να γινονται σε αθλιους χωρους οπως το An, το On Stage & το Sin City…??

Θα μου πειτε παιζουν πολλα στη μεση αλλα ελεος…Η Σφεντονα με ενα καγκελο να μπει μπροστα θα ειναι τελειος χωρος για συναυλιες 800-1000 ατομων…

το an αθλιος χωρος??? εγω προσωπικα το γουσταρω τρελα το an…