Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

fuck, ειχε παιξει και στο παλιο galactica. τεσπα rip

So Say We All

So say we all

Επικό ξέθαμμα, αλλά.

5 Likes

Για να δουμε. Μακαρι να κανουν κατι καλο

1 Like

Καλα νεα το οτι δεν ειναι ριμεικ. Για να δουμε!

1 Like

Το caprica δεν ήταν καλό πάντως. ευτυχώς δεν κάνουν φουλ ρεμπουτ αλλά μετά από τόσα χρόνια δεν ξέρω τι έχουν στο νου.

Ευχάριστα νέα. Δεν ολοκλήρωσα ποτέ την σειρά του 2009 αφού μετά από διθυραμβικα σχόλια, στα μέσα της τρίτης σεζόν με έπαιρνε ο ύπνος σε κάθε επεισόδιο. Παρόλα αυτά ο κύριος μιστερ ρομπότ πιστεύω θα το κάνει αφταστο.

Το premise είναι γενικά εξαιρετικό, όπως και οι περισσότερες ηθοποιιες, αλλά κάπου στο pacing και σε κάτι σεναριακες ακυρότητες με έχασε. Ίσως πρέπει να πάω να το ολοκληρώσω κάποια στιγμή

Ειναι κ θεμα ταιμινγκ. Ξαναδοκιμασε το

Δε βοήθησε το ότι ήθελα να σπάσω τα μούτρα της Σταρμπακ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Αφου δεν ειναι παλι reboot/rehash/whatever και θα αφησουν την καλυτερη σειρα επιστημονικης φαντασιας ησυχη να αναπαυτει στις δαφνες της, ας κανουν οτι θελουν -αν και προφανως δεν ειναι κ τα καλυτερα νεα, ειδικα σημερα που ολα θελουν να ειναι παρακλαδι καποιου κλασσικου τιτλου ή franchise για ευνοητους λογους-…

δε με χαλαει παντως εξτρα μυθολογια και διασταση στο συμπαν της σειρας του Moore (ή και στην παλαιοτερη σειρα), με μια νεα ιστορια ισως, αρκει να την κρατησουν ενηλικη και οχι λεηζερ και κακοι και καλοι και εκρηξεις κ @@ μυδια… so say we all, υποθετω;

4 Likes

So Say We All hopefully

3 Likes

Το φιναλε του bsg ειναι ακομα στο τοπ 3 (και πανω) φιναλε σειρων, κι ας εχω δει καμια εκατοστη σειρες απο τοτε.-

2 Likes

Ψήθηκα τώρα και τα ξαναεβαλα από την αρχή :smile:

5 Likes

Κ γω το χω ξαναβαλει. Ειμαι μεσα τελευταιας σεζον. Μ αρεσει ακομα πιο πολυ

5 Likes

σορρυ που το ξεθαψα αλλα πηγα να ξεκινησω τη σειρα κ στο πρωτο επεισοδιο μου δειχνει τι εγινε στο προηγουμενο.τι παιζει???

Mαλλον δεν το εχεις βαλει απο την αρχη γτ το «πρωτο» επεισοδιο ειναι το mini series (2 μέρη) του 2003, το οποιο ειναι ουσιαστικα το extended pilot της σειρας… μετα πας στην πρωτη σεζον των 13ων επεισοδιων κτλ…,

2 Likes

ωχ ξερω τι εγινε. Ξεκινησες με τις σεζον. Με προλαβε ο Lupin. Bρες το mini series. Oυσιαστικα ειναι σαν μια μεγαλη ταινια εισαγωγικη στην σειρα. Νομιζω χωρισμενη σε δυο παρτς. Ψαξτο ως Mini series και θα το βρεις. Μη και το ξεκινησεις χωρις να τα δεις. Εκει μπαινουν ολα τα θεμελια

4 Likes

οκ, ευχαριστω πολυ κ τους 2 σας,θα τα βρω

2 Likes

εδώ είσαι φίλε μου. δες με την σειρά και καλό ταξίδι. αληθεια σε ζηλευω

5 Likes