ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ BAZAAR CD & Βινυλίων - Κυριακή 26 Φεβρουαρίου @ Camelot Bar - Αιγάλεω

Γαμω τις φασεις ξανα, αναμενουμε επομενη κινηση :smiley:

εγω πηγα στο τελος και ψωνισα καποια σιντακια
αλλα εχασα το πολυ πανηγυρι αφου οι μισοι ειχαν φυγει

Γυρισα και γω.Ωραια ηταν,αγορασα,πουλησα,ανταλλαξα.Ωραια μουσικη,σωστη συμπεριφορα απο ολους και φαγοποτι.
Δυο παρατηρησεις:α)παιζει να περασαν λιγοτερο απο 5 ατομα κατω απο την ηλικια των 25
β)ειδα πολλους που βαριοντουσαν να ψαξουν με τα δακτυλα,να δουν εξωφυλλα,να ρωτησουν το κατιτις ρε γμτ.χερια στις τσεπες,ενα κοιταγμα απο ψηλα και γρηγορα και αυτο ηταν.Κριμα:(

Το δάκτυλο “παίζει” καλά στα βινύλια. Στο CD μπορεί να αποφευχθεί :smiley:
Ιδίως εσύ τα είχες βάλει με σωστό τρόπο που βλέπαμε τίτλους και αν μας γυάλιζε κάτι, τότε κουράζαμε το δάχτυλο!!!

Άμα δεν βάλεις δάχτυλο δεν έχει γλύκα…

εγώ δεν τα κατάφερα… :frowning:

απροοπτες υποχρεώσεις…

Ομορφο το παζαρι σημερα…Κυριως απο πλευρα παρεας οπου γελασαμε αρκετα,τα ειπαμε με γνωστους αγνωστους,ψωνισαμε και δωσαμε καλο υλικο!Ελπιζω το Πασχαλινο να εχει περισσοτερο κοσμο! :slight_smile:

Να κάνετε κανένα σκηνικό και προς βορρά ξέρω γω…

Wut? Παιζει και Πασχαλινο ηδη?

Χεχε,σε βολευει ενα ατομικο παζαρι στο πατρικο μου στην Κοζανη?θα εχει καμμια χιλιαρα cds αν θες

Βεβαιως

Κυριακη 8 Απριλη

Λεπτομερειες προσεχως γι αυτο…

Ομορφα πραγματα :smiley:

όταν είναι να πάω χωρίο στη καστοριά θα περάσω…στο δρόμο είσαι…:stuck_out_tongue:

άντε μακάρι…

αν εισαι προς το Αργος Ορεστικο,ολο και κατι θα μπορουσαμε να κανουμε,χωρις πλακα

Κορησό είμαι…από την άλλη μεριά… αλλά εκεί ρε συ όλες οι αποστάσεις παλεύονται αν έχεις αμάξι…

Αν πάω προς πάσχα θα σε πω αν είναι… ακόμα και κοζάνη μπαίνω όπως θα είμαι από θεσσαλονίκη…

Ευχαριστούμε πολύ τον κόσμο που παρά τις όποιες δυσκολίες της εποχής, έδωσε το παρών σε ένα καθόλα επιτυχημένο παζάρι.

Ελπίζω για άλλη μια φορά να καταλάβατε οτι τα παζάρια με τις [B]χαμηλότερες τιμές[/B] είναι αυτά που γίνονται στο [B]Camelot[/B] και ο λόγος είναι ένας και απλός. [U]Δεν συμμετέχουν μαγαζιά.[/U]

Ευχαριστούμε επίσης τον Κώστα (Tolkki) για τη φιλοξενία.

Κατά πάσα πιθανότητα θα επιστρέψουμε στο Αιγάλεω αρχές Μαϊου. Υπήρχαν κάποιες σκέψεις για νωρίτερα αλλά δυστυχώς είναι λίγο δύσκολο.

Υ.Γ.

Για Θεσσαλονίκη κάτι ψήνεται για Απρίλη. Θα ενημερωθείτε. :smiley:

  • 10000000

super ήταν!

Παιδιά λίγο προς το τέλος πρόλαβα, αλλά μετάνιωσα που δεν ήρθα νωρίτερα.

Πραγματικά και οι τιμές, αλλά και το ποσό συμμετοχής ήταν σε νορμάλ επίπεδα, όπως πρέπει.

Μακάρι να γίνει και αρχές Μαίου να προλάβω να συμμετέχω. :slight_smile:

ηταν αψογο το παζαρι παιδια να σαστε καλα! χαρηκα πολυ που ειδα φιλους και που βρηκα καποια απο αυτα που ηθελα σε πολυ καλες τιμες να ναι καλα τα παιδια! ενας μονο φερθηκε καθαρα σαν εμπορος και χαλαγε το σκηνικο αλλα ηταν εξαιρεση ευτυχως! μετα χαρας θα συμετεχω και στο επομενο! terra rare και trampakoula χιλια ευχαριστω για τα βινυλια αλανια!!!