Beastmilk Σάββατο 1 Νοεμβρίου - Θεσσαλονίκη @ Eightball. Κυριακή 2 - Αθήνα An Club

κακό… πολύ κακό! :stuck_out_tongue:

Αυτό εννοώ όταν λέω δεν περιμένω μαραθώνιο… φυσικά και αν δούμε κανα σετ 50-55 λεπτά θα ναι ξενέρα…

Περσυ που τους ειδα καπου στη 1 ωρα και κατι ψηλα παιξανε νομιζω, 12 τραγουδια.
Αλλα ηταν φθηνο το λαιβ και support Cold in Berlin οποτε αξιζε.

πολύ καλό deal… :wink:

Ακουω το 7" (Use Your Deluge) και εχω την εντυπωση πως ειναι αισθητα καλυτερο απ το δισκο…

περιμένω το λαηβ με μεγαλη χαρά. θεωρώ λόγω του ιδιώματος που παίζουν πως δεν πρέπει να ξεπερνούν τα 40 (το πολύ 50) λεπτά στις εμφανίσεις τους. Βέβαια και οι ίδιοι παραδέχονται πως έχουν αρκετούς μεταλάδες στο κοινό οπότε κατανοητό το μεγάλο σετ.

μινι-bump για την θεσ/νικη

εχει ακομα φτηνα(12?+1?) εισητηρια εδω

Δυστυχως προεκυψε θεμα και δεν θα μπορεσω να παω,οποτε πουλαω το δικο μου για ΑΘΗΝΑ 15 ευρω οσο και το πηρα.pm me

Να πάτε να τους δείτε!

[SPOILER]Παίξανε και το Forever Animal που δεν το συνηθίζουν.
[/SPOILER]Ωραιότατο live.

Παρα πολύ καλοί πραγματικά… Παίξανε κάτι λιγότερο από ωρα αν δεν κάνω λάθος χωρίς encore… Ήχος αρκετά καλός, μόνο σε λίγα σημεία με φάνηκε να χάνεται στιγμιαία η φωνη, κόσμος κοντά στα 250 άτομα… Δεν περίμενα και περισσότερο…
Πολυ τίμιο λαιβ για το 12αρι που δώσαμε…
Από μερκ έχει βινυλιο στα 15? σιντι στα 8 μπλουζάκι στα 10…
Να πάτε οι κάτω…

πήγα την προηγούμενη Suma οπότε ήταν ζόρικο από οικονομικής άποψης να κατέβω,αλλά ρε πούστη μου ήθελα το βινύλιο…

Είχε και τα 7" τους στο merch (7 ευρώ).
Η μπάντα με πολύ όρεξη, πολύ καλή απόδοση και πολύ φιλική εκτός σκηνής.

Το καταπληκτικοί λέει πολύ λίγα. Μη τους χάσετε στην Αθήνα. Τα tshirt όπως έμαθα στο τέλος είναι ειδικά σχέδια που βγάλαν μόνο για αυτές τις εμφανίσεις.

Πολύ καλή εμφάνιση! Ξέρετε σε ποιο κομμάτι κατέβηκε στο κοινό;

Strange attractors να εχει το προγραμμα και ας κλεισει το αν μετα.

Genocidal Crush…

Ήταν τόσο καλοί, που ζηλεύω αυτούς που τους βλέπουν τώρα στην Αθήνα!

Ελπίζω να βγήκαν τα έξοδα και να τους ξαναφέρουν/μας ξανάρθουν.

μπουζουκια το καναμε… :stuck_out_tongue:

Μια χαρα live…δυναμικη μπαντα.

Ευχαριστώ! Είμαι αυτός που τον αγκαλιάζει όταν κατεβαίνει :stuck_out_tongue: