Behemoth 09.03.2010 Thessaloniki / 10.03.2010 Athens

na sas pw thn alhtheia tha protimousa sin city gt to an exei makra tn xeirotero hxo se club :frowning:

Και τα 2 σκατά ήχο έχουν σε γενικές γραμμές.Και στα 2 έχω ακούσει και καλό και χάλια ήχο.Άρα μας μένει να επιλέξουμε με καθαρά μουσικά κριτήρια.Το Αν έχει πιο φτηνή μπύρα, οπότε δεν τίθεται θέμα για μένα…:smiley:

+100000 :stuck_out_tongue:

Να ρωτήσω ρε παιδιά ξέρετε αν θα έχουν κανα support οι Behemoth?Γιατί στο site δε λέει κάτι

Λογικά σύντομα θ’ ανακοινωθεί αν θα υπάρξουν support bands!!

Αλλά προσωπκά δε χαλιέμαι αν δεν υπάρξουν!!!
Όπως την 1η φορά που ήρθαν κι έπαιξαν μόνοι τους με 2ωρη καθυστέρηση,
με 20 άτομα κοινό…

Ναι τα χω ακούσει κάτι τέτοια. Δε θα ναι έτσι όμως αυτή τη φορά!:wink:Ευχαριστώ Hil!Επίσης αλλάξτε το τίτλο γιατί θα παίξουν πρώτα Θεσσαλονίκη και μετά Αθήνα έτσι έλεγε και στο site

03/09 - Thessaloniki - Eightball
03/10 - Athens - An Club

Πέρα από αυτά:metal:BEHEMOTH ΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ:metal:

Θεσσαλονικη σαπορτ θα ειναι οι Mass Infection.

καλό… πολύ καλό το αλμπουμ πέρσι… :stuck_out_tongue:

ΟΧΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!! Μόνο Θεσ/κη;;;;

Γ@μάνε κυριολεκτικά!!!

Ισχυει αυτο που λες και η αλλαγη εγινε. :wink:

δυσκολη μερα η τριτη και δεν νομιζω να εχω προβλημα μονο εγω με αυτο… πολλοι δεν θα πανε λογω μερας…

Τι μπεχεμοθ ρε να κλειδωθουν ολα τα θρεντ για συναυλιες και να μεινει ενα ανοιχτο!:stuck_out_tongue:

Δεν είναι ψέμματα έτσι;;;;:bounce::bounce::bounce:
Λίγο ακριβούλι το εισητήριο, αλλά…

20 euro Bolt Thrower … και 25 εδώ ε… με τα ίδια ακριβώς σαπόρτ… :-k

Οι Bolt Thrower ζήτησαν να είναι όσο πιο χαμηλό γίνεται το εισιτήριο,μειώνοντας την αμοιβή/απαιτήσεις τους στο λιγότερο δυνατό.Έβγαλε ανακοίνωση ο διοργανωτής και το εξηγεί.Αλλά και πάλι, 25 για το Αν, πάντα μου φαίνονται πολλά.Έχουν μπει ταρίφες πλέον.Γκαγκάριν μίνιμουμ 30ρι και Αν/Sin City 25…

Μια χαρά είναι το εισητήριο!!!

κυκλοφορησαν τα tickets…0001

προφανώς για Αθήνα, γιατι έχω το 0001 για Σαλονικα :stuck_out_tongue:

προφανως…χαχαχα

To φετινό ακόμα καλύτερο!!! :wink::wink: