Best Black Sabbath song?

Φιλε Τελη, ομοιοπαθης ε???Να φτιαξουμε κανα club να στειλουμε γραμμα στον uncle Ritchie να του θυμησουμε οτι δεν υπαρχει μονο ζωη αναμεσα στα ποδια της Candice και οτι καποτε ειχε ενα συγκροτημα οπου τραγουδουσε ο Dio και μαμαγε…Ακους Ritcie???

HEAVEN AND HELL!!!

To koryfaio tous tragoudi me ton koryfaio tous tragoudisth…

Kai egw tha symfwnisw…
Heaven and Hell kai isws to Die Young!
Poly atmosfaira autos o diskos!

To Sabbra Cadabra με Ozzy και το Falling off the Edge of the World με Dio. Τώρα με Martin έλεος! Τίποτα!

Heaven and Hel…

Black Sabbath γιατί είμαι ψιλοσατανιστής…

ksereis kai th mish istoria tou black metal?

Ελπιζω να μας κανεις πλακα…γιατι αλλιως καταδικαζεσαι σε κατηχητικο μεχρι τα 20 σου με τον παπα-Τσακαλο.

Εγώ είμαι Χριστιανός Ορθόδοξος, οπότε προτιμώ τους STRYPER και τους Παπαροκάδες.

BORN TO LOOSE!!!

Basika OLA ap to Sabbath Bloody Sabbath.Kai fusika to War Pigs, Black Sabbath, k.a Ola me ton Ozzy einai teleia.

Άμα είσαι σατανιστής θα έπρεπε να το σιχαίνεσαι γιατί είναι ένα χριστιανικό, αντι-σατανικό κομμάτι :stuck_out_tongue:

Εμένα αγαπημένο μου είναι το Electric Funeral… ΓΑΜΑΤΟ scary riff :twisted:

Σημιώστε 1 και για το Snowblind.

War Pigs giati mou aresoun ta logia kai giati pros to tellos exei en polli gamato riff

Άμα είσαι σατανιστής θα έπρεπε να το σιχαίνεσαι γιατί είναι ένα χριστιανικό, αντι-σατανικό κομμάτι :stuck_out_tongue: [/quote]

:?: :?: :?:

Αυτό που θα συνοδεύει τον επικήδιο τους :!: :!: :!: :!:

The Wizard!!!..e kai to NIB meta!

Άμα είσαι σατανιστής θα έπρεπε να το σιχαίνεσαι γιατί είναι ένα χριστιανικό, αντι-σατανικό κομμάτι :stuck_out_tongue: [/quote]

:?: :?: :?:[/quote]

Το κομμάτι μιλάει για καταστροφή και λέει πράματα όπως “Satan’s laughing”, “Satan’s coming round the bend” κτλ. και υποθέτουμε πως ο Σατανάς προκαλεί αυτήν την καταστροφή. Οι στίχοι βγάζουν “τρόμο”, “φόβο” και υπάρχει και ο στίχος “Oh no, please God help me” και βλέπουμε τον Όζυ να ζητάει βοήθεια από το Θεό για την καταστροφή που προκαλεί ο διάολος…

akrivos!
8eli na tonisi ton tromo ke tin katastrofi pou ferni o satanas… ke tin dinami tou! ka8olou xristianiko tragoudi an 8es tin apo4i mou, adi8etos ipostirizi tin anipervliti dinami tou satana :twisted: :twisted: :twisted:

Βγαλτε λιγο απο τα μυαλο σας τα “θρησκευτικα” και σκευτητε οτι ολα αυτα μπορει να ειναι απλα συμβολα και παρομοιοσεις…