Best Rhythm Guitar In Metal

James Hetfield φυσικα.Θέλει και ρώτημα? ο άνθρωπος είναι μύθος. Διαβασα χαρακτηριστικά για το παίξιμό του: όταν πιάνει την κιθάρα στα χέρια του και αρχίζει να παίζει κάνει τον ήχο πολυβόλων στη μάχη να ακούγεται σαν νανούρισμα!
Αλλά που είναι ο Rudolf Schenker?:frowning:

Υποθετω οτι οπως και ο Malcolm Young ετσι και αυτος δεν μπηκαν επιδη το πολ ειναι λιγο πιο “μεταλ”. Αν και πιστευω οτι ο χρηστης Σοκρατες παλι δεν θα τον εβαζε…

James Hetfield…

Μακαρι να ειχαν και αρκετοι αλλοι την παλαι ποτε εμπνευση του.

ΚΑΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΑ ΑΔΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο RUDOLPH SCHENKER ΤΩΝ SCORPIONS Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΣΥΝΘΕΤΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑΣ.

Παρόλο,που έχω τρελο-respect στον james,δίνω ψήφο στον max.Πιστεύω το έργο του,είναι δυσκολότερο και καλύτερο.
Αυτος ο άνθρωπος μόνο βελτιώνεται,και δεν πουλιέται ποτέ.Επίσης,respect και για τα death φωνητικά του
offtopic:εν αναμονή για το inflikted!!

Ψηφίζω μακράν τον Dave Mustaine… Το δεξί του χέρι είναι μετρονόμος.

Off topic, αλλά σχετικό
…Δεν γνωρίζω άλλο άνθρωπο στον χώρο ο οποίος να τραγουδάει, να παίζει rythm κιθάρα, να παίζει τα μισά σόλο, και να γράφει όλα του τα τραγούδια…

HETFIELD χωρις δευτερη σκεψη

μονος σου το λες, εδω δεν εβαλα Malcolm θα βαλω Rudolf??:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κάποιον από τους 3 πρώτους του poll… Δεν έχω κατασταλλάξει ακόμη… Μάλλον προς τον James κλείνω όμως…

ο Jeff o Waters τους εχει ολους. Μονο ο παλιος Μαστεην τον πλησιαζει

γιατι ρε συ? και ο Scott ειναι αξιο παλικαρι…

όλοι της λιστας ειναι σπουδαιοι. Απλα ο Τζεφ υπερεχει.

Ετσι. Αυτα τα κοφτα ακορτνα και οι “παρανοϊκοι” συνδυασμοι τους ειναι ολα τα λεφτα. Και 'γω τον Νερα εβαλα. Ο Χετφιλντ απο παραπλευρους παραγοντες πηρε τοσους πολλους ψηφους.

james hetfield

oh yeah…θεωρησα εγκληματικο λαθος που δεν συμπεριληφθη στο αφιερωμα του Hammer ο Jon…και ο Mille των Kreator επισης ειναι φοβερος , επισης δεν συμπεριληφθη

[FONT=“Tahoma”][SIZE=“2”]Εγώ[/SIZE][/FONT]:!:

Best air rhythm guitar:lol:

mustaine γιατι … αυτος ειναι καφες !!!

και mille βεβαια .

izzy stradlin

αν και δεν προλαβα να ψηφισω,θα παρω κι εγω το μερος του james hetfield !!! ο τυπος ειναι απλα θεος…
oσο αφορα τον Max , στους Seps ηταν οντως πολυ καλος rhythm guitarist…μετα το εργο του εγινε και πιο ευκολο νομιζω…

μπορει να επαιζε μονος του και να εκανε και ολα τα leads αλλα ο dimebag αξιζε να μπει στο poll :!:
επισης που ειναι οι hanneman/king? :-s
βεβαια εγω ψηφισα hetfield :smiley: