Black sabbath, velvet revolver, black label society

avrio proi proi tha eimai exo apo to ticket house tis salonikis :slight_smile:

Και θα ζητάς ψιλά;

Πώς σου φάνηκε;

epiase kaneis isitirio?? :stuck_out_tongue:

Βασικά καλημέρα σας.

Mόλις πήρα κια εγώ ένα. Μέχρι το Σάββατο θα έχουν φύγει.

ixe kosmo sta tamia??

Χμ, στις 1 που πήγα είχαν ήδη φύγει 300 χαρτάκια. Και ανοίγει 11.30

Νουμερο 233…

pira k egw.
mexri to savvato to poli na yparxoun isitiria.
meta kapoios tha ekmetaleytei kapoious!

Παιδιά, να ενημερώνετε για την κίνηση. Εγώ στα τέλη της βδομάδας θα περάσω, ελπίζω να μην έχουν τελειώσει. Ρώτησε κανένας πόσα περίπου εισητήρια θα διατεθούν από το ticket house στην Αθήνα?

Νούμερο 457…
Το μαγικό χαρτάκι είναι σπίτι χιχιχιιχ

:twisted: No 102 - 105
:twisted:

axxx… to paragila ke se peripou mia vdomada ftani sto spiti kapiou gnostou mas stin a8ina :twisted: :twisted:

Μη σκοτώνεστε!!!Ρώτησα και μου είπαν ότι έχει πάρα πολλά ακόμα για να αρχίσουν να χαίρονται οι διοργανωτές ότι θα γίνει sold out τόσο γρήγορα! Κανα δεκαήμερο ακόμα λογικά θα βρίσκονται!Ίσως αν ο καιρός ήταν καλύτερος και έσκαγε και καμιά ψιλοδιαφημισούλα να έχανε η μάνα το παιδί και το παιδί το εισιτήριο σε μία μέρα!!!

Και όμως υπάρχουν μέταλλα που δεν ήξεραν ότι έρχονται black sabbath! 8O

pooo poo treeelllaaaa
ti xi na gini!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

re paidia tha mporousate na mas dosete plirofories an tha iparxoun leoforia gia na pame kai na epistrepsoume?

mystic που βρίσκεσαι? Μην αγχώνεσαι όμως! αν πέρυσι τα χρησιμοποίησες για rockwave τότε θα τα βρεις και φέτος! Απ’ότι πήρα χαμπάρι ότι έγινε και πέρυσι θα γίνει και φέτος!Ανήκει στο rockwave(ή είναι προάγγελος)και θα έχουν την ίδια αντιμετώπιση με πέρυσι…Ίσως και καλύτερη αν υποθέσουμε ότι τώρα έχουν πιο πολλούς οπαδούς :twisted:

ime apo kipro kai tha ertho me ton bigdude…kai einai i proti fora pou erxomaste gia sinavlia stin ellada…telospanton an exete pite mas plirofories gia ta leoforia…

Πέρυσι ξεκινούσαν κάμποσες ώρες πριν το φεστιβάλ από Αθήνα(Ελ.Βενιζέλος δεν θα έρθετε?)και έφταναν λίγες ώρες πριν τη συναυλία στη Μαλακάσα! Η didi music στο site της είχε ανακοινώσει τις ώρες και το κόστος τότε!Φαντάζομαι το ίδιο και τώρα όταν έρθει η ώρα…

Συνεπώς,μποείτε να φθάσετε Ελ.Βενιζέλος να πάρετε μετρό να πάτε Μοναστηράκι για καφέ(αν έρθετε πρωί)μετά στο σημείο αναχωρήσεως των λεωφορείων,θα πάρετε το bus(δε νομίζω να χρειάζεται κράτηση)βουρ για μαλακάσα με ένα χαμόγελο ως τα ατιά :twisted: Το ίδιο λεωφορείο θα σας γυρίσει το βράδι Αθήνα στο σημείο όπου σας μάζεψε! Αν έχετε σκοπό να φύγετε καπάκι για Κύπρο τότε μετρό δύσκολα θα βρείτε!Μάλλον για λεωφορεία express ή πιασοκωλάδικ(λογοκρισία)ταξί! Όσο πιο πολύ καιρό διαθέσετε Αθήνα(πχ 2 μέρες)τόσο πιο άνετοι θα είστε(αλλά και πιο πολλά money θα χρειαστείτε)

Δε ξέρω τι άλλες πληροφορίες μπορεί να χρειάζεστε…Μην αγχώνεστε όλα αυτά τα προβλέπουν στο έπακρο οι διοργανωτές…Μόνο κρύο νερό δεν έχουν!!! :evil:

Εκτός από τα λεωφορεία που πιθανότητα να βάλει η Didi, ενδεχομένως να έχουμε και δικό μας. Είναι λίγο νωρίς ακόμα για να ξέρουμε, αλλά είναι εξίσου νωρίς για να αγχώνεστε για το πήγαινε-έλα από την Αθήνα στη Μαλακάσα. Θα ανακοινωθούν πληροφορίες και στο site της didi.