Blackmore's Night συναυλία

Το ποιός πρέπει να ξεστραβωθεί το έχουν καταλάβει όλοι εδώ μέσα,μην ανησυχείς…

Απλά,μια απορία έχω:γιατί δεν μένατε στις τρύπες σας μαζί με τον Άξλ ;;;

ο Αξλ προφανως γιατι το συγκροτημα του σαρωνει σε ολη την ευρωπη κανοντας εκπληκτικες συναυλιες σε εκατομμυρια ανθρωπους, ειναι headliners σε ολα τα μεγαλα φεστιβαλς της ευρωπης.

αλλα οχι κυριε! εδω ειναι ελλαδα!εδω γουσταρουμε να ερχονται εκατο φορες deep purple, maiden, placebo και pure essence. οι Guns δε μας κανουν.Περαστικα.

Το θέμα εδώ είναι οι Blackmore’s Night.

Στη συναυλία λοιπόν, μετατίθεται για αργότερα, δεν ξέρουμε ακόμα το πότε.

Δηλαδή δε μπορούσες να καταλάβεις την ψηφοφορία;
Και είμαι περήφανος που είμαι ΕΛΛΗΝΑΣ, δε ντρέπομαι όπως εσύ.
Απλά όταν έβαλα την ψηφοφορία ξέχασα να γράψω ποια Mk είναι η συγκεκριμένη,
κι όταν πήγα να το διορθώσω δε γινόταν.[/quote]

μεγαλε δεν πηγαινε σε σενα…
στον socrates πηγαινε…
ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ :wink:[/quote]
Ok sorry!

Δηλαδή δε μπορούσες να καταλάβεις την ψηφοφορία;
Και είμαι περήφανος που είμαι ΕΛΛΗΝΑΣ, δε ντρέπομαι όπως εσύ.
Απλά όταν έβαλα την ψηφοφορία ξέχασα να γράψω ποια Mk είναι η συγκεκριμένη,
κι όταν πήγα να το διορθώσω δε γινόταν.[/quote]

μεγαλε δεν πηγαινε σε σενα…
στον socrates πηγαινε…
ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ :wink:[/quote]
Ok sorry![/quote]

ef’oson phgaine gia mena, na pw oti aftoi pou kivernane panta asxetoi tha’nai kai egw apla psifisa Purple giati pistevw oti akoma kai me th shmerinh tous sinthesh einai pio poli tu gustu mu apo thn mousikh pou paizun oi Blackmore’s Night kai den borw na skeftw kati sto opoio ksepernane oi Night tus shmerinus Purple opote gi’afto kai psifisa Purple, an kai logw mnhmoshnu den tha paw Purple alla Night mallon tha paw, afu einai to Septemvrh.

News Update: Hi to all our Greek fans. We are so sorry that the Greek leg of the tour has been cancelled. We were looking forward to coming to Greece since it has been several years since we were last there. Maybe if you ask Neil Warnock, Deep Purple’s agent or Bruce Payne, Deep Purple’s management, they can tell you why the dates were cancelled.
Thank you again, we are sorry we will not be playing there as scheduled this time around.

Και τώρα μπορείτε να σταματησετε να πλακωνεστε…γκαντέμηδες!!

Πού το διάβασες αυτό;

www.blackmoresnight.com

Το διάβασε κανείς αυτό; Το Νέο Ρεύμα είπε χθες πως η συναυλία απλά αλλάζει ημερομηνία!!
Και όσο για αυτά περί management κτλ…λαλακίες της πεθεράς μου φαίνονται!!

ti egine re paidia???

δεν μας χαλσε…
αλλα καλυτερα γιατι δεν ερχοντουσαν θεσσαλονικη!
καλα να παθετε! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ντροπή σου bluezlick, κ σε είχα συμπαθήσει… :evil:

Θα παω τελικα στην συναυλια των deep purple στον βυρωνα κ φυσικα και στην συναυλια του ritchie …οποτε λιγο πολυ θα δω τους παλλιους purple αλλα χωριστα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (δεν πρεπει να ξεχναμε κ τον τεραστιο J.Lord αλλα τι να κανουμε )

(μηπως ξερει κανεις τι εχει απογινει ο lord?)

για αυτο μας κυβερνανε παντα ασχετοι…[/quote]

ποιοι ειναι οι ‘σχετικοι’ ? υπαρχουν ? η καποιοι που δεν ειναι ασχετοι μολις ανεβουν πανω θα γινουν ?

Ρε πού%*η μου τι ήταν αυτό που πάθαμε;
Ξενέρωσα άγρια μιλάμε.
Πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω τι στράβωσε.
Και ο Σεπτέμβριος φαινόταν ιδανικός με την κυκλοφορία του καινούριου των Irons και τη συναυλία των Blackmore’s Night.
Παρ’ότι έχουμε δει και χειρότερα, το πήρα πολύ βαρέως…

για αυτο μας κυβερνανε παντα ασχετοι…[/quote]

ποιοι ειναι οι ‘σχετικοι’ ? υπαρχουν ? η καποιοι που δεν ειναι ασχετοι μολις ανεβουν πανω θα γινουν ?[/quote]

δεν καταλαβαινω τι λες… 8O
παντος το τι ηθελα να πω το εξηγισα πιο πισω :wink:

Στο www.blackmoresnight.com τώρα δεν υπάρχει καμμία ανακοίνωση περί ακύρωσης συναυλιών στην Ελλάδα. Ούτε καμμία άλλη αναφορά στη χώρα μας. Κάτι περίεργο συμβαίνει.[/b]

οντως εωω προχτες που μπηκα το εγραφε σημερα δεν λεει τπτ…
παντως στο Tour δεν μας εχει…
μακαρι ρε παιδια να ερθει…