Blue Oyster Cult 6/2/2014 @ Gagarin 205, Athens

Για οσους δεν τους εχουν δει, σε αυτο το νεο , ειναι μαζεμενα ολα για το group. Η συναυλια τους στο Θεατρο Βραχων μπαινει για εμενα στην λιστα των συναυλιων " Ξερω μονο 2-3 τραγουδια, παω και οτι γινει" και καταληγει------> ποτε θα ερθουν παλι!!!

Εξαιρετικά νέα! Δεν τους είχα δει τις άλλες φορές οπότε καιρός είναι πια!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Εγω τους ειδα την προηγουμενη φορα στο Γκαγκαριν αλλα το σκεφτομαι να ξαναρθω. Το μονο που με απασχολει ειναι οτι το σετλιστ της μεχρι στιγμης περιοδειας ειναι παρομοιο με το προηγουμενο και λιγο χειροτερο, οποτε το σκεφτομαι λιγο. Αλλα λογικα θα ρθω μονο και μονο γιατι το Last Days of May αξιζει και δευτερη και τριτη κλπ φορα.

Τελεια!!Ευχαριστα νεα!!και Θεσν/ικη!!Δεν τους εχω ξαναδει κιολας!
Θα παιξουν και το veteran…?:stuck_out_tongue:

τους εχω δει και τις δυο φορες που ηρθαν. για 3η δεν νομιζω να παω
ο Bloom ειναι αρκετα γερασμενος οποτε το setlist ειχε μικρηνει την 2η φορα.
αξιζει σιγουρα να τους δει καποιος γιατι και καλα παιζουν και ειναι ιστορικο group.
τωρα κατι astronomy, flaming telepathe, veteran και τα πιο “ψαγμενα” τους μην τα περιμενετε

We need more cowbell!

Είναι σκληρό τέτοιες συναυλίες να πέφτουν μέσα στην εξεταστική γαμώτο. Άμα δεν παίζει κάνα μάθημα, παίζει να τους επισκεφθώ…

Μάλλον εννοείς τις δύο πιο πρόσφατες από τις πολλές.

ρε ας παιξουν μονο το astronomy και ας φυγουν μετα.

0/3?? πολυ κριμα:(

Εισιτήρια πότε θα ξεκινήσουν να πουλάνε άραγε;

Τιμές εισιτηρίου
25 euros τα πρώτα 200 εισιτηρια
28 euros προπώληση
32 euros ταμείο

Η προπώληση ξεκίνησε!

Σημεία προπώλησης
Θέατρο Ακροπόλ (Ιπποκράτους 9-11, Τηλ.: 2103643700), Public, Seven Spots, Παπασωτηρίου,Viva.gr

Μια απο τις μεγαλύτερες hard rock μπάντες όλων των εποχών, με 24.000.000 πωλήσεις δίσκων στο ενεργητικό της, έρχεται στο Gagarin 205 για ένα μοναδικό live την Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου με τους θρυλικούς Eric Bloom & Buck Dharma να σαρώνουν την σκηνή!

Κλεισαμε εισητηριο!!

τιμη κομπλέ. Όσοι δεν τους έχετε δει, μην τους χασετε…

Άψογα τρέχω για εισιτήριο!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Πηρα κ εγω… 25 ευρουλακια, μια χαρα…

οχι και κομπλε ρε παιδια… οκ γκρουπαρα αγαπαμε γουσταρουμε αλλα ειναι πολυ ακριβα!

καλα να περασετε οσοι καταφερετε να πατε

το εισιτήριο είναι κανονικό απόκομμα η Α4?

Απο Viva που το εβγαλα εγω ειναι Α4, αλλα απο οτι καταλαβα δεν θα το αλλαξουμε στο ταμειο, οπως εκανα με Primordial.

Κομπλέ θα ήταν τα 20.