Bolt thrower 29 & 30 μαϊου 2010(θεσσαλονίκη & αθήνα)

:cry::cry::cry::cry::cry:

20 ευρώ γιά Bolt Thrower
αυτά να τα βλέπουνε μερικοί μερικοί

Ισχύει ότι κυκλοφορούν εισιτήρια από σήμερα??

Όχι ότι με απασχολεί ιδιαίτερα, αλλά το 20ευρω ισχύει και για Αθήνα?Ξέρει κανένας?Γιατί Γκαγκάριν έχει πλέον ταρίφα το 30ρι…

Nαι!

Ναι!

Τεράστιο respect στον Κατινάκη τότες!!Εκτός κι αν ανοιγόκλεισε η σούφρα του Τριανταφυλλίδη τώρα που του έχει πάρει την μισή πελατεία το Fuzz και έριξε τις απαιτήσεις…Τέλος πάντων, ανούσιες λεπτομέρειες…Ότι και να έγινε, μπράβο τους!

Aντε παιδια , τι εγινε ? πήρε κανεις εισιτηριο ?! … να φυγουμε και εμεις σιγα σιγα να παρουμε … :smiley:

Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!Πωωωωωωωωωωωω!!!Επιτέλους!!8O

:-s:-s:-s εεεε εεε δεν έχω λόγια ξέρω γω:-s:-s:-s
πάω να πάρω αύριο ticket ξέρω γω…
δεν έχω λόγια…:-s:-s:-s

Για να μην ξεχνιομαστε!

οι ιδιοι οι bolt thrower ζητησαν να ειναι φτηνο το εισητηριο…
το λεει ο διοργανωτης με ανακοινωση του
http://www.solidrock.gr/index.php/lang-el/news/5-news/1248--bolt-thrower-

Παιδιά δεν είμαι φανμπόης και μάλλον δεν θα έρθω, χωρίς να αποκλείω τίποτα. Βλέπω, όμως, πολύ χαρά και κ…α και γουστάρω πολύ…

Ανοιγω το pc,μπαινω σπορ-φμ,μπαινω rocking και η καρδια βαραει blastbeat.
Επομενη κινηση ? 3-4 λεπτα χοροπηδαγα σαν κατσικι.
Εχω βαλει το For Victory και αν θελετε το πιστευετε δακρυζω.

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΛΕΜΕ ! ΒΟLT FUCKING THROWER !

Παω να χτυπησω κανα Mesulid να παρω τα ισια μου !

Eδω στο γραφείο παίζει ΜΟΝΟ Warmaster σήμερα και με τον Deathsoul κοντεύουμε να βάλουμε τα κλάματα!

Aυτος δεν με πιστευει παντως ε…

11 χρονια περιμενω αυτο το λαηβ :cry:

by the way… kάνουνε και τουρ στας Ευρώπας με Rotting Christ ε…

[SIZE=“4”][SIZE=“5”]ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ BOLT THROWER ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!
onWARds!!![/SIZE][/SIZE]

περιμένουμε και ποστς από Nihilist και Captain_Clegg ε.
(αν δεν πάθουν κάνα εγκεφαλικό μόλις το μάθουν)

O captain δε το ξέρει, αλλά ο nihilist μου το πε στις 9 το πρωί.Και μετά περίμενε να μαζέψω τα στομάχι μου από την κουζίνα.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ: Η τιμή του εισιτηρίου ορίστηκε στα 20 Ευρώ, ύστερα από απαίτηση του ιδίου του συγκροτήματος για όσο το δυνατόν χαμηλότερη τιμή εισιτηρίου, σε συνδυασμό βέβαια με τα έξοδα (Αεροπορικά εισιτήρια, ενοικίαση των clubs, αμοιβές καλλιτεχνών, ενοικίαση εξοπλισμού backline, διαμονή, διατροφή, εσωτερικές μετακινήσεις, εκτυπώσεις, διαφήμιση, φόροι - κρατήσεις, κ.λ.π., που πάντα σε χώρες όπως π.χ. η Ελλάδα, η Ιαπωνία, η Αυστραλία, κ.λ.π., δηλαδή χώρες που είναι πιο απομακρυνσμένες από τον υπόλοιπο κόσμο, είναι σημαντικά αυξημένα) και την ελαχιστοποίηση των απαιτήσεων από μέρους τους. Και αυτό είναι προς τιμήν τους!!! Όμως περιπτώσεις σαν και αυτή των BOLT THROWER πραγματικά σπανίζουν στην μουσική βιομηχανία και όχι μόνο.Έχουν τα δικά τους κριτήρια και πάντα ακολουθούν την δικιά τους φιλοσοφία.

Kλαιω !

Θελετε δεν θελετε τους αξιζει !