Bolt thrower 29 & 30 μαϊου 2010(θεσσαλονίκη & αθήνα)

με το άσπρο νάργκαροθ? πρέπει να σε είδα κάποια στιγμή

Ναι,σαν το γαλα μες’ τις μυγες…Ασε που δε νομιζω να φοραγε και αλλος Nargaroth :stuck_out_tongue:

ε, του πούστη :lol:

Κι εγώ είδα Prosatanic και τη μπύρα με την οποία επιτέθηκε σε σπρώχτη-moshpitάκια!:stuck_out_tongue:

Χαχαχα
Ρε διαολε,ουτε να κλασω δεν μπορω με σας! :stuck_out_tongue:

Γενικά εκεί μέσα δε γινόταν να κλάσεις…

Ναι ειναι η αληθεια…με χαλασε αυτο.

καλα τι να λεμε παιζει να ειναι το καλυτερο live που εχω παει χλρα τρελη μπαντα τρελος κοσμος και γενικα τρελη φαση αν και επαθε ζημια ο ομος μου ΤΟ ΑΞΙΖΑΝ!!

μονο ο ομος?:slight_smile: ολο το συστημα απο αυχενα μεχρι πλατη ειναι ξεχαρβαλωμενο:D8) :metal:

σβερκος ψηλα,και οι δυο ωμοι, το κεφαλι (οι κλωτσιες απο τα κραουντσερφ), οι αγκωνες και τα γονατα (απο το σιδερο) και η φωνη μου!:stuck_out_tongue:

πφφφ αυτη ειναι δουλεια. οχι εγω που εκανα μισες δουλειες[-X:p

Ρε κερατά! :lightsabre::x

:stuck_out_tongue:

Γι’ αυτό αγαπάμε τον μικρό αλλά ΤΡΟΥ martian! :drunk: :smiley:

Εν τω μεταξύ μια που λέγατε για μπλούζες εγώ αποφάσισα τελευταία στιγμή να βάλω AC/DC αντί για Nevermore (ο κολλητός μου με παρότρυνε) και όταν σκάσαμε μύτη στο κλαμπ κι έβλεπα απ’ έξω όλες αυτές τις… σανσκριτικές στάμπες (και λοιπά σπλατεροσατανοκαυλιάρικα), έλεγα “ω ρε πούστη, παίζει να μαι ο μόνος με hard rock t-shirt!” Όταν όμως βρήκαμε τη θέση μας μέσα στο χώρο, βλέπω ακριβώς μπροστά μου ένα παλικάρι που φόραγε κι αυτός μπλουζάκι AC/DC! Yehey! :expressionless:

Άλλη μια παντελώς άχρηστη πληροφορία που θα θελα να μοιραστώ μαζί σας είναι ότι καθ’ όλη τη διάρκεια του set των Bolt Thrower κάπως μου την είχε βιδώσει κι όλη την ώρα μου έβγαινε ως “χειρονομία”/“χαιρετισμός” προς τους πάντες ο στρατιωτικός χαιρετισμός, ξέρετε, τύπου το χέρι στο μέτωπο και “salute”. :-s Κάποια στιγμή τον έκανα και στον Deathster και η φάτσα του μου φάνηκε λίγο σε στυλ “ναι ΟΚ, την έκανες τη μαλακιούλα σου, συγκεντρώσου τώρα στο live και παράτα με!” Πρέπει να φαινόμουν πολύ άκυρος. :lol:

και σου χαριστηκα και δεν συμπεριελαβα την πλατη (απο τις αγκωνιες των απο πισω μου!)

Νταξει δεν ειναι το ιδιο,αλλα χαρισαμε ενα ιστορικο καρε κι εμεις:lol:

Ενα μπλουζακι πηρα για μενα ρε :stuck_out_tongue:

Θεος Martian.Τον ρωταω πως και μονος και μου λεει ολοι οι φιλοι μου ειναι φλωροι.
Παει ! Δικος μας και αυτος ! :twisted:

ΑC/DC και ΒΤ ομως εχουν groove να φανε και οι κοτες. :metal:

Καλα μην σκας.Ο αλλος ηταν ετοιμος να δακρυσει στο world eater.

Θελω παλι

Οι φώτος με το καροτσάκι και τις πατερίτσες όλα τα λεφτά.

+1
jguyyrtrut

εγω επαθα εξαρθρωση στον ομο μια φορα στους Bolt thrower και ακομα μια φορα μου ξαναβγηκε την κυριακη στους venom…και τωρα ακομα ποναει αλλα δεν γαμιεται :stuck_out_tongue: ΑΞΙΖΕ

Το οπτικό σου νεύρο είναι μια χαρά. Είμαι στον 9ο και είπα να κάνω σεμινάριο στον υιο… για ν’αρχεισει να μαθαίνει από νωρις τα νανουρίσματα :slight_smile: