Bon Jovi VS Guns n Roses

Επίσης Rock In Rio headliners. Σχετικά καλα για πεθαμένους δε νομίζεις?

New York Dolls :stuck_out_tongue:

απαξιω να μιλησω για τραγουδια μαζι σασ, ποια χιλιοπαιγμενη μπαλαντιτσα, και ποισ ειναι ο sambora?? για να μην τον ξερεισ φανταζομαι ποσο ασχετοσ εισαι, εχει δωσει πολλα στη μουσικη απο οτι ο αλλοσ ο χασικλησ ο slash, ουτε στα ονειρα σου δεν θα το επαιζεσ, αν ειναι δυνατον ρε πουστη ζηλεια που υπαρχει…απαξιω γραψτε οτι θελετε στα παπαρια μου… guns n roses χαζομαλακιεσ…τραγουδια 2 , 3 ακουω τα αλλα ειναι για τον πουτσο…:lol::lol::lol::lol:

βαλε και κανα κομμα

πολύ καλά κάνεις που αναφέρεις μια από τις σημαντικότερες μπάντες στην ιστορία.

και επίσης, στο παιδί που νομίζει πως ακούει μουσική αλλα στην πραγματικότητα ακούει μπον τζοβι, γιατί να ζηλέψω? Δεν παίζω κιθάρα για να ζηλέψω οποιονδήποτε κιθαρίστα. Απλώς ακούω δύο μουσικούς και κρίνω. Και βλέπω πως ο Slash ήταν θεός στους Guns και επίσης πως: Axl Rose>Jon Bon Jovi. Επίσης ο Izzy Stradlin με τον Axl γράφαν απίστευτους στίχους. Αλλά να υποθέσω πως δεν ξέρεις αγγλικά?

[B][I]γραψτε οτι θελετε στα παπαρια μου…[/I][/B]

:-k

οχι θα κατσω να ακουσω τισ μαλακιεσ των guns προτιμω να ακουο europe scorpions metallica iron maidesn bon jovi, ktp para τισ παπαριεσ των guns n roses ουσττττττττττττττττττττττ!!!

Υποθέτω πως θα σου περάσει κάποτε. Θελω να πω, δεν γίνεται να ακούς οτιδήποτε κολλάει σε γυμνασιόπαιδα για όλη σου τη ζωή.

nikostico, μην τα ισοπεδώνεις όλα ρε συ. Πες ότι γουστάρεις Bon Jovi πιο πολύ (όπως κι εγώ), αλλά μην απαξιώνεις μια άλλη μπάντα που, όσο και να το κάνουμε, έγραψε κι αυτή την δική της ιστορία. Άσχετα για το αν αρέσει σ’εσένα. Και μηδενίζοντας κάτι, δεν ανυψώνεις το δικό σου.

Φιλικά. :wink:

ενταξει ρε φιλε, ομωσ δεν το αρχισα εγω ολο αυτο, εννοειται πω μου αρεσουν πιο πολυ αλλεσ μπαντεσ px msg, scorpions ,bon jovi ,europe ,heat ,pretty maids ktl ,αλλα αλλοι αρχισαν να κατακρινουν και να μου την λενε και να βγαινουν απο πανω με αθλια επειχηρηματα πχ ποιοσ ειναι o sambora κ τετοια και οτι δεν αξιζει κ μαλακιεσ… και γω απο την αλλη μ αρεσει πιο πολυ.δλδ τι να κανουμε εγω δεν εχω κανενα προβλημα με το συγκροτημα.

:-k:-k:-k

…Δηλαδη τα γυμνασιοπαιδα δεν ακουνε Guns ε? Ενδιαφερον:p Χωρις παρεξηγηση, εμενα μου αρεσουν και οι δυο μπαντες, περισσοτερο μαλλον οι Bon Jovi… αλλα οπως και να χει ειναι και οι 2 απο τις πρωτες μπαντες που ακουει κανεις στο γυμνασιο!

Απλως χρειάζεται λίγη ωριμότητα για να κατανοήσει κανείς το πόσο σημαντική είναι η μπάντα που ακούει.

Δε βρίσκω το λόγο. Περνάω καλύτερα ως παρατηρητής του θέματος… :wink:

Χρόνια πολλά nikostico!!! :smiley:

ελπίζω να μην βρέχει στα γενέθλιά σου, που είναι και μέσα στον Νοέμβριο (november rain συνειρμοί, φτου φτου μακριά από μας)

guns n roses δαγκωτο εχουν πιο πορωτικα κομματια απο τους γλυκαναλατους bon jovi:D:D:D

Χρόνια πολλά nikostico :!: