Ευρωπαϊκή περιοδεία των Bon Jovi το καλοκαίρι!

Σορρυ αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω…:stuck_out_tongue:

Απαντησεις σε ερωτησεις τετοιου ειδος στον ανθρωπο που κανει σαφαρι καθε χρονο στα ξενα φεστιβαλς ειναι αυτονοητες…:lol:

1ον 1000 sorry που δεν ηξερα κατι τοσο σημαντικο,αλλα δεν πειραζει σε εκανα και γελασες:wink:
Α!και 2ον για να σε κανω να γελασεις περισσοτερο,εχω δει 17 live των Bon Jovi (αρα ειναι λιγο αυτονοητο να ξαναπαω)

Κοιτα που παρεξηγηθηκε…:roll:

Φιλος, πλακιτσα κανουμε…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Don;t worry…

17;
Και κάποιοι με βρίζουν που έχω δει τους Deep Purple 7!!!:stuck_out_tongue:

Ποιούς έχεις δει; :lol: :lol:

a) φαντασου τι λενε σε μενα που εχω δει 7 φορες τους Αναθεμα. :tomato:

β) καλα ρε παιδια, πως κανετε ετσι. δεν ειναι δα και οι Σλέιερ :!:

Οκ,sorry :blow:

:lol: :lol: :lol:

PS. Nai re Maiden79, gia to Milton Keynes lew! Ante anakoinwste tes na teleiwnoume! Proteinomenes kai epitreptes imerominies(alliws tha tous apolysw olous) einai to prwto 10 imero tou Iouni kai se kammia periptwsh Ioulio h’ Aygousto.

220 euro, αλλά ήταν 70 μπάντες… 5 σκηνές και πόσα ακόμα…

ρε παιδια σορρυ κιολλας αλλα ποτε ΠΕΡΙΠΟΥ πεφτουν τα download και rock am ring;; για να ξερω αμα πεφτουν πανω σε εξεταστικες και ετσι διοτι το μεγαλο απωθημενο μου το Σουηδικο γεστ δεν παιζει…και ψηνομαι να κανω τν πρωτη μου εξορμηση σε ξενα φεστ φετος…

Έχουμε και λέμε! :smiley:
[ul]
[li]Πέμπτη 5, Παρασκευή 6 και Σάββατο 7 Ιουνίου 2008: Sweden Rock Festival (Σουηδία)[/li]

[li]Σχεδόν ταυτόχρονα την Παρασκευή 6, Σάββατο 7 και Κυριακή 8 Ιουνίου 2008: Rock Am Ring (Γερμανία)[/li]

[li]Την επόμενη εβδομάδα και συγκεκριμένα Παρασκευή 13, Σάββατο 14 και Κυριακή 15 Ιουνίου 2008: Download Festival (Αγγλία)[/li]
Δύο εβδομάδες αργότερα έχουμε 2 festivals που συμπίπτουν:

[li]Παρασκεύη 27, Σάββατο 28 και Κυριακή 29 Ιουνίου 2008: Graspop Metal Meeting (Βέλγιο) [/li]

[li]Παρασκευή 27 και Σάββατο 28 Ιουνίου 2008: [B]Bang Your Head /B [/li]
Το ιταλικό Gods Of Metal και το ολλανδικό Arrow Rock Festival δεν έχουν ανακοινώσει ακόμα ημερομηνίες, αλλά θα είναι μέσα στον Ιούνιο!

[li]Τέλος, το Wacken Open Air (Γερμανία) θια διεξαχθεί την Πέμπτη 31 Ιουνίου, Παρασκευή 1 και Σάββατο 2 Αυγούστου 2008.[/li][/ul]

:drunk: :rockon:

ας τον σταματήσει κάποιος

Δεν γινεται.
Ειναι σαν τον Πολυδωρα που δηλωσε “θα σωπασω μονο οταν πεθανω απο φυσικα αιτια”

μλκ, πρεπει να μπαινεις πιο τακτικα στο φορουμ. οταν γραφεις, γινεσαι σιφουνας επειδη το χεις μειωσει :stuck_out_tongue:

και εχεις κανει ορθογραφικο λαθος. εχεις γραψει τελη ‘ιουνιου’ το βακεν. :slight_smile:

περαν της πλακας, κατατοπιστικοτατες οι πλεροφοριες. φετος με βλεπω για βακεν. ειδικα αν κλεισουν forbidden και testament (κατι που θεωρω πολυ πιθανο).

Και εγω για Wacken το κοβω εχει ηδη τεσερρα γεγονοτα Maiden,At The Gates,Carcass,Bodom

Οτιδηποτε αλλο μπει δεν θα με χαλασει!:smiley: 8)

Ερωτηση: Εχω ακουσει πως υπαρχουν πρακτορεια που εχουνε πακετα για φεστιβαλς του εξωτερικου, κλεισμενα ξενοδοχεια, εισητηρια συναυλιας κλπ…

Ισχυει?:-k :-s

τωρα το ειδα το topic και τα σπαει!!!
επειδη το καλοκαιρι που μας περασε ελεω πανελληνιων δεν καταφερα να φυγω εξω, φετος θα φυγω σουμπιτος αν βεβαια βρω παρεα, γιατι κανενας απο τους γνωστους μου ψηνεται για τετοια φαση…:frowning: :frowning:
αλλα στα τετοια μου αν θα εχει τετοιες μπαντες εξω παω και μονος μου :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

Wednesday 11th June 2008 - St. Mary?s, Southampton

Saturday 21st June 2008 - Hampden Park, Glasgow

Sunday 22nd June 2008 - City of Manchester Stadium, Manchester

Tuesday 24th June 2008 - Ricoh Arena, Coventry

Wednesday 25th June 2008 - Ashton Gate, Bristol

Friday 27th June 2008 - Twickenham Stadium, London

Kala mas mamisan pou paizoun toso arga Londino opote borei na prospathisw gia Southampton. :frowning:

στην Αυστραλία έπαιξαν These Days με Richie στα φωνητικά:bye:

και επειδή οι mods είμαστε επιστήμονες


αλλά και bad boys


θα είμαστε εκεί!
May 29, 2008Gottlieb-Daimler StadionStuttgart, Germany

για rock’n’roll party

hey hey,i finally found my way…livin on a prayer!!!