Το αγαπημενο τραγουδι από Bon Jovi

Μια φορα να τους δουμε κ αυτους στην Ελλαδα κ τιποτε αλλο…αμαν ρε που…η μου!!!Κ μου φαινεται πως ο Bon δεν δειχνει διατεθειμενος να τραγουδαει για πολυ ακομα…:-s

Κ εγω αυτο φοβαμαι…αλλα ποτε δεν ξερεις η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια…αφου βγηκε κ το chinese democracy ολα ειναι δυνατο να γινουν…

ΧΑΧΑΧΑ σωστο αλλα εχω ξενερωσει εδω ηρθαν κ οι AC DC που δν το φανταζομασταν οτι θα ρθουν ποτε…παντως αν δεν ερθουν οι Bon Jovi θα ξενερωσω ασχημα…δν καταλαβαινω γιατι μας αποφευγουν τοσο…

βασικα απο οτι εχω ακουσει ζητανε πολλα λεφτα για ενα live στην αθηνα ασε που δεν ειναι κ πολυ θερμοι με τα βαλκανια γενικοτερα…

Αυτο δειχνει μια προσβολη σε μας:roll:…Οσο για τα λεφτα δικαιολογιες οσα θα δωσουν αμα γινει σωστη διαφημιση της συναυλιας θα παρουν πισω τα διπλα…Ελπιζω ο καλος Θεουλης να με αξιωσει να τους δω κ αυτους!!

μακαρι…πολυ το ευχομαι:):slight_smile:

You Give Love a Bad Name

οχι πως τα αλλα δν με αρεσουν αλλα εχω πορωθει με αυτο το κομματι!!!

<<My heart is like an open highway Like Frankie said <<I did it my way>> I just wanna live while I’m alive…cause It’s my life…>>
απο ότι βλέπετε its my life ειναι το αγαπημένο μου.

livin on a prayer:rockon:

Hμουν αναμεσα σε Livin’ On A Prayer, You Give Love A Bad Name και Runaway.
Ψηφισα το πρωτο.

shot through the heart and youre to blame you give love a bad name

να προσθεσω οτι το someday i`ll be saturday night night ειναι κοματαρα και δεν εχει αναφερθει

Να τους ρωτησουμε να μας πουν.

Only lonely 8)

Δεν μαρέσουν οι BJ αλλά το Livin’ On A Prayer είναι -πολύ- καλό κομμάτι.

Diafono. Ama einai tis prokopis kanoun douleia :stuck_out_tongue:

:thumbup:

Blaze of glory! Καυτά εξάσφαιρα for ever λέμε!

Κομματαρα απο τις λιγες…Κ το Wanted Dead Or Alive επισης επος!!8)

΄

Αυτό ψήφισα απ’τη στιγμή που δεν υπάρχει το Blaze…