Camel - Αθήνα

Εγώ να πω εδώ ότι ο ίδιος διοργανωτής φέρνει τον Μάιο και Κάμελ και Κάμελοτ.

Τυχαίο;

12 Likes

Παντως οι τιμες των camel ητσν αναμενόμενες. Αυτος ηταν και ο λογος κατα πασα πιθανότητα που δεν ηρθαν στο προηγούμενο τουρ ενω είχαν 2,3 μέρες σε ισραηλ και Τουρκιά

ετσι ειχα παρει το πρωτο kamelot καταλαθος καποτε! πηγα για camel και αυτος στο rock city καταλαβε kamelot που μολις ειχαν βγαλει το ντεμπουτο! εφτασα λοιπον στο σπιτι και οταν ειδα τι εγινε εβαλα τα γελια (by the way λατρευω τα πρωτα δυο kamelot)

7 Likes

Εννοείται τα λατρεύουμε… Κατεβαίνουν σαν καθαρό νεράκι…

Summary

see what I did there…

Εμένα μου το έγραψε σε κασέτα ένας φίλος που το αγόρασε γιατί έφαγε το παραμύθι ότι είναι η νέα μπάντα του τραγουδιστή των Crimson Glory. Παίζει να το είχα πιστέψει κι εγώ.

8 Likes

Τέλος τα early bird.

4 Likes

όσοι λέτε ότι θα πάθουμε πλάκα, είστε έστω και λίγο αντικειμενικοί;; :stuck_out_tongue:

Να είσαι ήσυχος γι’ αυτό.

6 Likes

Αντικειμενικα η μπαντα βασιζεται στο συναισθημα. Μουσικα θα ειναι αψεγαδιαστοι. Αν παθαινεις πλακα με τους δισκους, θα παθεις και στο live. Κατα τα αλλα, ετοιμαζομαστε για πολυ κλαμα!

5 Likes

Τι μας κρύβουν;

1 Like

Το ‘18 που ειχαμε παει με τον Παντελή στη Βαρσοβία δεν είχαμε λόγια να περιγράψουμε αυτο που είδαμε. Μετά την ανακοίνωση μου’ ρχονται εικονες ακομα πιο έντονα.

Ειδικα οταν βλεπεις και την ταμπελα “τελευταια περιοδεια” δε γινεται να προσπερασεις. Θα ειμαι εκει ακομα κι αν φυγω απο Αθηνα για να παω σερι για δουλεια

8 Likes

Αναμενόμενη η τιμή, δεν μιλάμε για μικρη συναυλία ασχέτως που γίνεται στο Fuzz. Είναι και γνωστό το υψηλό κασέ της μπάντας, νομίζω για αυτό δεν είχαν καταφέρει να τους φέρουν τόσα χρόνια. Προσωπικά δεν περίμενα κάτω από 40 ευρώ.

Κατά τ’αλλα, συναυλία ζωής για εμένα, τίποτα λιγότερο.

9 Likes

Από τα ονόματα που ήθελα να είχα δει εδώ και χρόνια. Θα τιμήσω.

Μόνο στο εκδοτήριο της Ticket Services πουλάνε εισιτήρια;
Έχει καπέλο;

  1. ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΐΟΥ 2023, 22:00 :: Υπηρεσία Εισιτηρίων - TicketServices.gr
  2. 5%, ήτοι 2,6€

Πάντως στο εκδοτήριο της Ticket Services δε δίνουν ουσιαστικά χάρτινο εισιτήριο, δίνουν μια εκτύπωση του pdf σε Α5. Στο στέλνουν και με email. Αυτό που γλιτώνεις στο εκδοτήριο, είναι η προμήθεια.

1 Like

Βρε, ας μου το δώσουν και σε λαδόκολλα, αρκεί να μη στήνομαι σε ουρές έξω από το Fuzz :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Με αυτά που διαβάζω εδώ, να μην τους χάσω δλδ στις 18 Μαΐου που έρχονται στο Όσλο? Οι τιμές εν τω μεταξύ, είναι περίπου ίδιες, το οποίο είναι τραγικό. Όχι για Νορβηγία φυσικα…

Έντιτ. Σόλντ άουτ είναι. 16 παίζει ο Χάκετ, 18 οι Κάμελ και 29 οι Γιες…αντίο ζωή.

1 Like

Ακυρο δυστυχως …

1 Like

Ας κάνει και αυτή την ανάβαση ο άνθρωπος και ας μην έρθει εδώ. Να νιώσει, πρώτα, έτοιμος για την όποια τελευταία του πράξη.

4 Likes

Εμείς εδώ θα είμαστε να περιμένουμε μέχρι να είναι έτοιμος.

5 Likes

σαφώς, αλλά κρίμα που ακυρώθηκε η μια αξιόλογη συναυλία που έπαιζε.

3 Likes