CANDLEMASS Taps SOLITUDE AETURNUS Singer To Replace MESSIAH!

  • 1

Όχι ακριβώς ο καλύτερος, αλλά αυτό πού μου αρέσει περισσότερο. Γενικά αυτός είναι κι ο αγαπημένος μου δίκσος από Candlemass, μιάς και είναι πιο κοντά στον ήχο συγκροτημάτων όπως οι Morgana Lefay & Tad Morose. Γενικότερα, δεν τη πολυπαλευω με το doom! :sleep:

Και μενα ο αγαπημενος μου δισκος μαλλον για τον λογο που αναφερεις και εσυ!:slight_smile:

μεγάλη δισκάρα το νέο Candlemass!!! Ζημιά πάθαμε πάλι! Α ρε Lowe τεράστιε!! Φαντάζομαι κάποιον ευτραφή σουηδό μαλλιά να σκάει από το κακό/ ζήλια του κτλ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα αναστενάξουν τα εστιατόρια πλέον…

:lol: :lol: :lol:

Ο χοντρός απαντά σχετικά με την φυγή του από τους Candlemass…

http://www.avopolis.gr/metal/news/default.asp?ID=5031

Ετοιμάζει νέα μπάντα λέει ονόματι Requiem…(for a dream?#-o :lol: ) Για να δούμε…:-k

Νομιζω εχει βγαλει κατι με τους Requiem στο παρελθον, μαλλον τωρα τους επαναδραστηριοποιει.

NA 3ANAVALEI MPROS TOYS MEMENTO MORI

Eγώ λέω να βάλει πρώτα όπισθεν, γιατί δεν έχει χώρο μπροστά να περάσει :stuck_out_tongue:

Είχαν βγάλει ένα demo το 2002, αν δεν κάνω λάθος! :-k

να ψησει τον mike weed για ενα διαλλειματακι απο king diamond επειδη δε τον βλεπω καλα τον παχουλο. +1 λεπον

και οι requiem λενε γκοθιες παιζουν. ε, οχι οτι καλυτερο σαν υφος για messiah

παντως αν δεν εχεις τον leif μεγαλε…λυπαμαι αλλα οσο και να σαι μορφη, γραφει τραγουδια και τι τραγουδια…

¶πειρα σωστό!!8)

VAsika o xontroulhs einai la8os gia duo shmantikous logous…Prwton ontws an tha prepe na kanei kati auto 8a tan me tous 8eous MEmento Mori…kai deuteron einai oti ti epiko kai vlakeies…Ama den einai KARA epiko to neo CAndlemass tote ti einai???Oso to akouw toso kai ksetrelenomai!

Αυτό που πρέπει να κάνει ο συμπαθέστατος χοντρούλης, είναι να ξανασχηματίσει τους Θεούς Stillborn, στους οποίους τραγουδουσε για κα’να χρόνο πριν διαλυθούν. :slight_smile:

Παρεπιπτώντος το καινούριο Nocturnal Rites προβλέπεται μεγάλη δισκάρα! (άσχετο)