Candlemass

που ειναι ο Messiah, ΟΕΟ? Αδερφιζει ο καινουργιος ή μου φαινεται? Το μονο που θυμαμαι απο το live ήταν ο τραγουδιστης να τριβεται στον κιθαριστα#-o :stuck_out_tongue:

Εεεεεμ ναι οκ. Ο Lowe αδερφίζει. Τίποτα άλλο? Α παίζει και στους Solitude Aderfunus. Βρε τι άλλο θα ακούσουμε δω μέσα #-o

Αν και παίζει να είμαι ένας από τα μετρημένα στα δάχτυλα άτομα που δεν ικανοποιήθηκαν από την αλλαγή του Messiah με το Lowe, το να λέει κάποιος ότι αδερφίζει είναι λόγος να ζητήσουμε Emoticon μούτζα για αυτή την ιεροσυλία.

Το νυχάκι το βάφει όμως! #-o

Θεούλης ο Robert.
Στο live ήταν εξαιρετικός.
Ειδικά στο Samarithan είχα μείνει μλκς.
Και σε όλο το King Of The Grey Islands απίθανος.

Και γω ήμουν επιφυλλακτικός πριν το live, αλλά μας αποστόμωσε όλους.:smiley:

eleniShadow είσαι το άλλο account του Bacillus?:-k :roll:

Τράβα άκου τον Gaahl σου.

  • 10000

ο gaahl δεν τριβεται σε κανεναν επι σκηνης :slight_smile:
Μια αποψη είναι αυτη γιατι θιγεστε? :lol: :lol: #-o απο τη στιγμη που δεν ειναι αληθεια απλα πειτε το:dizzy: :bounce: :dizzy:

Μπορείς να εκφράσεις πιό κόσμια την άποψη σου. Επίσης ο Gaahl παραδέχτηκε τη σχέση του με έναν σχεδιαστή μόδας :roll:

Ξου ξου αντίχριστοι. Lowe headbanging 8O 8O 8O in Athens:

Διέρευσε το καινούργιο EP με τον τίτλο “Lucifer Rising” που περιέχει 2 καινούργια κομμάτια , την επανεκτέλεση του θεικού Demon’s Gate και 9 live κομμάτια από την Αθήνα τον περασμένο Σεπτέμβρη.

Εντυπώσεις αργότερα.
Μακάρι να είναι προάγγελος μιας δισκάρας σαν το King…

10 ευρω στα γνωστα δισκοπωλεια βασικα. Ψηνομαι να το χτυπησω μπαμ, μονο και μονο επειδη ημουν μεσα.

Καλή φάση το ep, έχει και τις γλυκές φωνούλες μας.
Καλή φάση και η τιμή, οι τύποι σέβονται τους οπαδούς τους.

Επειδή δεν ήμουν στο live σε ποιον κιθαρίστα τριβόταν; :stuck_out_tongue: Στον ψηλέα ή στον άλλο το καλό παιδί;

Α!Και το ΕP μια χαρά,σας ακούω να τσιρίζετε πάλι.Yeah!

Θε’ι’κή κυκλοφορία και τα 2 καινούρια αλλά κυρίως το ότι περισσότερο live feeling έχω νιώσει από τα 9 live τραγούδια. Το Demons Gate δεν μου έκατσε τόσο ίσως γιατί έχω κολήσει στο παλιό,θέλει όμως ακροάσεις.
Και η τιμή σούπερ:bounce::bow2::metal::metal::metal::metal::rockon::rockon::rockon::rockon:

Δε τα χω ακούσει όλα(τα 2 πρώτα και το τελευταίο έχω ακούσει).Θα τ ακούσω όμως γιατι μ’αρέσει πολύ αυτή η μπαντάρα. Απ’αυτά λοιπόν το αγαπημένο μου τραγούδι ειναι το At The Gallows End αλλά ψηφίζω Epicus γιατί μ’αρέσουν και τα 6.

Και όμως είναι το Epicus Doomicus Metallicus :wink:

Το Epicus, αν και δεν έχω ακούσει τα της μεσαίας περιόδου.
Το τελευταίο ήταν δίσκαρος πάντως.

Περιμένουμε όπου να 'ναι και τις ηχογραφήσεις του καινούριου.

Tι να λέμε τώρα, θεοί οι Candlemass.

2 Απριλίου.

IF I EVER DIE
HAMMER OF DOOM
THE BLEEDING BARONESS
DEMON OF THE DEEP
HOUSE OF 1000 VOICES
DEAD ANGEL
CLOUDS OF DEMENTIA
MY FUNERAL DREAMS