Capricorns , Liquidust, Noiselust @ Underworld

Άσε τις αηδίες και μείνε μελωδική

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βασικά μελωδική θα είμαι πάντα και ίσως με λίγες δόσεις bru ή κάτι παρόμοιο, αλλά τεσπα έχουμε καιρο γι’ αυτά όπως είπε κι ο Θωμάς. Γι’ αυτό το live δεν χρειάζεται να ανησυχείς 8)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
Δεν ανησυχώ

etsi…ekei exo psithei…

Simera sto TV WAR sto mad (00:00 - 1:30) oi Noiselust kai oi Liquidust perigrafoun tin atmosfaira pou tha epikratisei prin vgoun to Savvato sti skini oi Capricorns, giati meta…Den mas sozei tipota…

eeee,thelo ki ego re gamotoooo :cry: :cry: :cry: :cry:
…kali epitixia re paidia :wink: :wink:

p.s.teli agori mou,esi kalitera na min pas giati opou vlepeis ginaikeia parousia nomizeis oti einai gathering h atmosfairiko metal :lol: :lol:

ωραίο το κλιπάκι liquidust, μπράβο και στο tvwar που το’βαλε! εδω στη σαλόνικα γιατί δεν γίνονται τέτοια live? και μάλιστα 16 έουρος μόνο…!

Κι εσένα σε χάλασε αυτό που είπα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χρύσα αγάπη μου εγώ πάω παντού όπου βλέπω γυναικεία παρουσία…

Μότο ζωής

kali epitixia sta paidia simera-perimenoume ediposeis,fotografies,byres,kati telospadon!

epidi den exw akousei kanenan apo aftous episima…ti mousiki pezoun genika aftoi???tha aksizei i sinavlia???

Πήγαινε στη δεύτερη σελίδα να διαβάσεις τι παίζουν. Όχι κατευθείαν στην τελευταία 8)

Ήταν πολύ καλύτερα απ’ ότι περίμενα… Πολύ πρωτότυπες ιδέες από την μπάντα των “δικών” μας Θωμά και Άννας, δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς τι παίζουν, μια δόση doom, μια δόση stoner, αρκετή ψυχεδέλεια και καθόλου επιδευμένοι (δηλαδή δεν το παρακάνουν). O Θωμάς γίγαντας με το ταυράκι του και η Αννούλα τα έσπασε όλα στα drums προς το τέλος, ενώ η φωνή της έχει πολύ ωραία χροιά… Πολύ καλοί και οι Liquidust… Όποιος δεν τους έχει ακούσει αξίζουν πολλά… Η τραγουσίστρια τους έχει πολύ καλή φωνή… Τους Capricorns τους άκουσα λίγο γιατί έφυγα, οπότε δεν μπορώ να τους κρίνω…
Κι επειδή πάνω απ’ όλα είναι η μουσική αύριο θα ανεβάσω photo…

Οι Capricorns γ@μήσανε!!! :smiley:

Λέω να συμφωνήσω με τον Τέλη αυτή την φορά. Ούτε εγώ το περίμενα, αλλά ήταν ευχάριστη έκπληξη! Μπράβο παιδιά!

Με τους Capricorns δεν πολυψήθηκα, μου λείψανε τα φωνητικά.

fotos?kati?leptomereies?

Super itan oloi!Gia emas den tha po ego…Liquidust ops panta super kai mas trelanan akoma mia fora me ligo…sweet leaf!!
Capricorns…opoios goustarei fasi isis neurosis, ktl kai sevete ton eauto tou oposdipote na faxei na tous vrei.Epatha plaka!!

Οι Noiselust πολύ καλοί. Αρκετά καλύτεροι από την προηγούμενη φορά.
Μπράβο παιδιά. Για τους Liquidust τι να πω. Είναι σταθερή αξία στην ελληνική σκηνή και για ακομα μια φορά τα σπάσανε. Τους Capricorns πρώτη φορα τους άκουσα και μπορώ να πω οτι τσάκισαν. Σίγουρα θέλουν ψάξιμο.
:twisted: :twisted: