Ψάχνω για cd των MAIDEN

Guys t mono p zhthsa einai mia prosfora g opoiadhpote cd twn maiden…gt auth tn stigmh dn exw lefta n plhrwsw g n t agorasw stn timh p t dinei t metropolis ka8ws k dn exw tn dunatothta n paw afou exw diavasma k school ka8e mera …opote plz ka8e eidous eirwneia 8a h8ela n mn einai s auto t thread…Opoiou dn t aresei t periexomeno t thread m aplws n pathsei t X panw p[anw de3ia ston browser t k n mn spammarei…[-X[-X[-X[-X

Killers+Live at Donington 10?

έλα ρε απλα αστειευόμαστε λίγο δεν σε ειρωνευόμαστε

δαξ φιλε αν βρεις καποιον να σου δωσει παιζει να ειναι ο πατερας της κοπελας μου που θα εχει ακουσει 50.000 φορες και θα τα εχει στην ακρη μονο και μονο για να τα ακουσει και αλλος αν και αυτος εχει τα βινιλια , τεσπα δεν θα βρεις στο λεω να ξερεις , κανεις δεν τα αγορασε 7 - 20 ευρο για να τα δωσει 10 προσφορα ολα η ποσο τα ζητας
3 ευρο ποιο κατω αποσο τα πηρε ναι , αντε 4 αλλα και παλι δεν συμφερει αυτον που θα τα πουλησει, ελα στο παζαρι την ερχομενη κυριακη μπας και βρεις τιποτα…

ακομα και στον “Κωστακη” να πας να στα “γραψει”,τοσα θα σου παρει!

Υ.Γ
και για να μην με πειτε ΣΠΑΜΜΕΡ παλι,φιλε δες εδω κατι επιασε το ματι μου…
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=9939

Ουαο, ο dude πουλάει ΕΝΑ maiden SINGLE!!! Δεν είσαι σπάμμερ γκοντσμακ.

πλακα εχεις εσυ :stuck_out_tongue:
ειπα οτι κατι πηρε το ματι μου,τωρα δεν ξερω τι πουλαει ο ντουντ,αλλα ειδα iron maiden και ειπα να το ποσταρω…

P.S εσυ εισαι χειροτερος,με το να καθεσαι και να ειρωνευεσε τον καθε σπαμμερ ρε :lol:
γινεσαι σπαμμερ εις διπλουν!