Chad micheal murray!

Δεν είναι πειραγμένη η φωτό της Jessica καθώς είδα και φωτογραφίες από παπαράτσι χωρίς μέϊκαπ κλπ και πάλι η κοπέλα προκαλεί εγκεφαλικά.

Όσο για τον Λιούμπεργκ τι να κάνει στον Ολυμπιακό να αφήσει την υπερομάδα να παίζει σε στάβλους στην Ελλάδα. Δεν πείράζει όμως έχετε κάποιον που το μοιάζει… τον Καραφλάτο!! :lol:

ΤΡι να κανει στο γαυρο ο Ljumberg??? Ν αβγαζει μπαλιες στον Οκκα και στον Τουρκοκυπριο?? Αφου ειναι παιχταρα ο τυπος!!!

τον fredrik ljunberg τον έχεις δεί?[/quote]

δέχομαι ότι υπαρχουν και εξαιρέσεις…


ΦΡΕΝΤΡΙΚ ΛΙΟΥΝΜΠΕΡΙ


ΓΙΟΥΑΝ ΧΑΛΓΡΙΕΝ

Ε, ρε Παναγία μου κάτι άντρες που βγάζει η Σουηδία, κολάζομαι εδώ στο Βορρά… [-o<

Έλεος πια με τον ΦΡΕΝΤΡΙΚ ΛΙΟΥΝΜΠΕΡΙ!Οι αδελφες μου έχχουν λυσσάξει με αυτόν τον τύπο!Ωραίο σώμα έχει,δε λέω αλλά θα προτιμήσω τον chad κι ας είναι φλωράκος!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
τι είπες τώραααααααααα? καλέεεε?

καλά τα λέει η Νεφέλη… Μέχρι και ο Χάρης ο Παππάς είναι καλύτερος!!! :roll: :roll: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

και μπαλαδόρος κι όλας!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ντροπή και αίσχος… ρε made in Sweden γκομένακι= το καλύτερο γκομενάκι…

+1

Δεν ξέρω ρε σεις…είμαι λίγο περίεργη στα γούστα αλλά ο συγκεκριμένος δε μου αρέσει! :oops:

Karvou ποιός είναι Χάρης Παππάς?Ρε κωλόπαιδο (χωρίς παρεξήγηση!)με κοροιδεύεις? :evil:

Σιγα τον Παππα…
Του κανεις φου και πεφτει ισοροπια και δυναμη καθολου.

Μόλις έκανε η Νίκη Βόλου το 2-1 με αυτογκόλ του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και έχω νεύρα… Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι έξυπνο να πω… Κόλλησα… Βραχυκύκλωσα… :frowning: :x :x :x :x

Whatever… Χάρης Παππάς αναπληρωματικό δεξί χαφ εξτρέμ στον Ολυμπιακό. Δε ξέρω πόσο όμορφος θεωρείται από το γυναικείο πληθυσμό, αλλά παίζει στον Ολυμπιακό άρα είναι καλύτερος του Λιούμπεργκ… :stuck_out_tongue: 8)

Το χωρίς παρεξήγηση τι το ήθελες? Δε ξέρεις που σπουδάζω? Ρώτα την αδερφή σου τι ακούγεται στη σχολή μας κάθε μέρα και θα καταλάβεις ότι η φράση “κωλόπαιδο” είναι πάρα πολύ ευγενική! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λοιπόν,τέρμα το δούλεμα!Μην εκμεταλλευεσαι την άγνοια μου για ό,τι αφορά το ποδόσφαιρο! :slight_smile:

ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΛΙΟΥΜΠΕΡΓΚ!!!

Ο Totti (εάν γράφεται έτσι) είναι καλύτερος!

Έχει και μεγάλο IQ ο Τότι. Πρόσφατα σε μια συνέντευξη των ρώτησαν τι θα ήθελε να έχει ως επάγγελμα αν δεν ήταν ποδοσφαιριστής…

και η απάντηση ήρθε σοβαρά, ψυχρά και αμέσως χωρίς δεύτερη σκέψη: “Να δουλεύω σε βενζινάδικο γιατί όποτε βλέπω βενζινάδες κουβαλάνε πολλά λεφτά!!!” ](*,) :-({|=

^Χαχαχαχαχα!!!Καλά μιλάμε για φοβερή ατάκα!! :lol:

:lol: :lol: Πάντως,όπως λέει και η αδελφή μου (ξέρει ο Δημήτρης) από ωραία παιδιά δεν έχουμε απαιτήσεις υψηλού iq!! :wink:
Mας αρκεί που είναι ωραίος!

Δε νομιζω να το ειπε ακριβως ετσι, εγω ειχα διαβασει συνεντευξη του οπου ελεγε οτι μικρος ηθελε να γινει βενζινας επειδη ηταν φτωχος και τους εβλεπε να κουβαλανε πολλα λεφτα.

Ον τοπικ: Ποιος ειναι πιο αναλαφρος, ο Murray ή ο Καρβου?

Ποιά είναι αυτή η ασχημούλα με μέτριο σώμα?Αν σου αρέσει αυτή και που να δεις εμένα…Παιδιά ο chad είναι πολύ ωραίος…δηλαδή είναι από τους ωραιότερους που έχω δει…μετά τον κερτ πάντα

Οταν ομως παιρναι αμπαριζα τα πλαγια μπακ και τροφοδοτει Ανρυ ή Αντεμπαγιορ με μπαλιες ξουραφια δεν μιλανε οι επικριτες του!!!
Ποιος Τοττι μωρε!!! Αυτος πιο πολυ για μοδα νοιαζεται παρα για μπαλα!!! (που θα ελεγε και ο Αλεφας)

Πλάκα μου κάνεις στάνταρ!!! :roll: