Champions League 2011-2012

εεεεεμμμ, ναι…φυσικά και τα είδα…για χαζό με πέρασες???

[SPOILER]τώρα τα βλέπω :p[/SPOILER]

Εκτός αν κληρωθεί με τον Ολυμπιακό. Εκεί να έρθουν δύο λευκές ισοπαλίες. :stuck_out_tongue:

Παρα πολυ ωραιο ματς χτες.Πολυ καλες και οι δυο ομαδες.
Κρισιμα σημεια το χαμενο πεναλτυ του Ντι Ναταλε καθως και η αλλαγη
του δεξιου στοπερ με το δεξι μπακ :-k
Κατα τα αλλα ειχε απ’ολα.Φασεις,δοκαρια,τρεξιμο,κλωτσιες.

Οι της Ομονοιας φορανε κοκκινα λογω ΑΚΕΛ απ’οσο ξερω.
Για του ΑΠΟΕΛ δεν ξερω.

Για τις εθνικες που λες ουτε εγω δεν ξερω γιατι :stuck_out_tongue:

Το μονο που ζηταω ειναι να κληρωθει ο Ολυμπιακος με ΑΠΟΕΛ και να τους ξεσκισει μεσα εξω. Ας φαμε 60 γκολ απο τις αλλες 2 ομαδες, μου αρκει να το βουλωσουν τα φασιστακια.

Τα φασιστακια έχουν ομάδα που θα σας ξεσκισει μέσα έξω πολυ χαλαρά. Να ευχεσαι να μην πεσετε μαζί τους.

Καλα μην τρελαινεσαι!

[B]1ο γκρουπ[/B]
Μπάγερν
Βιγιαρεάλ
Μαν. Σίτι
Νάπολι
[B]
2ο γκρουπ[/B]
Ίντερ
ΤΣΣΚΑ
Λιλ
Τράμπζονσπορ

[B]3ο γκρουπ[/B]
Μάντσεστερ
Μπενφίκα
Βασιλεία
Οτελούλ

[B]4ο γκρουπ[/B]
Ρεάλ
Λιόν
Άγιαξ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
[B]
5ο γκρουπ[/B]
Τσέλσι
Βαλένθια
Λεβερκούζεν
Γκενκ
[B]
6ο γκρουπ[/B]
Άρσεναλ
Μαρσέιγ
Ολυμπιακός
Ντόρτμουντ

[B]7ο γκρουπ[/B]
Πόρτο
Σαχτάρ
Ζενίτ
ΑΠΟΕΛ
[B]
8ο γκρουπ[/B]
Μπαρτσελόνα
Μίλαν
Μπάτε
Πλζεν

πολύ καλός πρώτος όμιλος,

*η μαντσεστερ πρέπει να εχει κάνει κάποια συμφωνία…ολο κάτι τέτοιους ομίλους πετυχαίνει.

Δύο σχόλια:

  1. Γαμώ την πουτάνα μου, πάλι αντίπαλες Τσέλσι - Βαλένθια! Πρέπει να είναι η τρίτη φορά στο Champions League; Κάτι τέτοιο. Σταδιάλα. Εγώ τώρα τί θα κάνω πάλι;!

  2. Καλή επιτυχία, ολόψυχα, σε Πόρτο / Σαχτάρ / Ζενίτ.

1o γκρουπ ολα τα λεφτα

για να δουμε τι πιανουμε, αλλα με γκομεζ επιθεση και απο πισω μονο τον πεντερσεν δεν πας πουθενα

…πιστεύω και στο δεύτερο γκρουπ, θά’χει μεγάλο ενδιαφέρον η μάχη:):!:

Και εγω συμφωνω οτι το 1 γκρουπ ειναι ολα τα λεφτα κατα τα αλλα για τον ολυμπιακο αν δεν του επεφτε η ντορτμουντ θα το ψιλοπαλευε τωρα κατα την γνωμη μου τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα

… και μόλις μάθαμε ότι Άρσεναλ και Τότεναμ είναι τα φαβορί στον όμιλο του Ολυμπιακού. ΝΕΤ, δεν μας απογοητεύεις ποτέ.

Αντε πες το, και ειχα αρχισει να τρομαζω για την ικανοτητα των αυτιων μου #-o

Πρωτος και εβδομος ομιλος ειναι φωτια. Μεγαλες μαχες! Ευκολη υποθεση για Manchester, θελω να δω και πως θα αντιμετωπισει η Milan την Barca. Θα παω και Καραϊσκακη να δω την Αρσεναλ, μια χαρα ολα :Ρ

Γαμωτο, εχασα το μαργαριταρι της ΝΕΤ. Ποιος θεος το ειπε αυτο?

:lol2::lol::lol3:

Μιλαμε αυτο το Ρεαλ-Λυον εμφανιζεται τοσο συχνα οσο κληρωνονται παο και οσφπ να παιξουν μεταξυ τους τελικο κυπελλου στο μπασκετ. :stuck_out_tongue:

ΝΙΣΑΦΙ!

Περιμένω με αγωνία το ΜΙΛΑΝ-Μπάρτσα…που μπορεί πολύ εύκολα να είναι και το ζευγάρι του τελικού! 8)

[B]Καρδιακό επεισόδιο ο Κόντης![/B]

Σοκ με τον Χρήστο Κόντη. Ο ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο της Λευκωσίας μετά από καρδιακό επεισόδιο που υπέστη.

Ο ποδοσφαιριστής ένιωσε αδιαθεσία μετά το παιχνίδι με την ΑΕΚ Λάρνακας και υποβλήθηκε σε ιατρικές εξετάσεις. Στη συνέχεια μετέβη σπίτι του. Εκεί ?εκ νέου- ένιωσε αδιαθεσία και μεταφέρθηκε εσπευσμένα και πάλι στο νοσοκομείο όπου διαπιστώθηκε ότι υπέστη καρδιακό επεισόδιο.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Έλληνας άσος -μετά από εξετάσεις που έκανε- διαπιστώθηκε ότι δεν διατρέχει κίνδυνο. Παρόλα αυτά θα παραμείνει στο νοσοκομείο για να υποβληθεί σε μια σειρά από ειδικές εξετάσεις.

Μέσα στην ημέρα αναμένεται ιατρικό ανακοινωθέν αλλά και επίσημη ενημέρωση από τον ΑΠΟΕΛ. Σύμφωνα με πληροφορίες από την Κύπτο δύσκολα θα μπορέσει να αγωνιστεί και πάλι.

τι λες τωρα. περαστικο να ειναι.