Champions League 2011-2012

Εκτός τερματοφυλάκων είπαμε! :wink:

Άρα όντως το ρεκόρ του Τάσαρου το έσπασε γηραλαίος μπακ της Μίλαν απλά έπεσα σε λάθος παίχτη! 8)

Σε άλλο ένα παιχνίδι της Ρεάλ Μαδρίτης ο Κριστιάνο Ρονάλντο άκουσε τα εξ’ αμάξης. Αυτή την φορά οι οπαδοί της Ντιναμο Ζάγκρεμπ προσπάθησαν να τον πικάρουν φωνάζοντας το όνομα του Μέσι. Η απάντηση του Πορτογάλου; Τον ζηλεύουν επειδή είναι ωραίος, πλούσιος και μεγάλος παίκτης(!)

Το ότι ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι λίγο νάρκισσος είναι γνωστό. Η επιβεβαίωση ήρθε από τον ίδιο τον Πορτογάλο ο οποίος όταν ρωτήθηκε μετά το τέλος του αγώνα της Ρεάλ Μαδρίτης με την Ντιναμο Ζάγκρεμπ που βρήκε την «βασίλισσα» νικήτρια με 1-0, για ποιο λόγο τον έβριζε όλο το γήπεδο απάντησε χωρίς καμία δόση μετριοφροσύνης.

[B]«Πιστεύω επειδή είμαι πλούσιος, πανέμορφος και μεγάλος παίκτης και γι αυτό οι άνθρωποι με ζηλεύουν. Δεν έχω άλλη εξήγηση να δώσω»,[/B]

με το πανέμορφος που είπε γελάω εδώ και 10 λεπτά…
άκου επειδή είμαι πανέμορφος…:lol:

*μέσα στην μετριοφροσύνη πάντως

Απο το 30΄ και μετα που ειδα:
Η Μπαρτσελονα ειχε ολη την ωρα κατοχη της μπαλας, πιεζε αλλα εκανε λιγες ευκαιριες.
Η Μιλαν επαιξε ολοσωστα.Ειναι ζητημα να περασε 5 φορες τη σεντρα σε ολο το 2΄ημιχρονο, επαιζε με 6-7 παικτες στην περιοχη της και προσεχε να μη χασει.0 ευκαιριες και σκοραρε στο 92’ απο στημενο (κορνερ).
Δικαιο, για μενα, αποτελεσμα με την εμφανως βελτιωμενη και φετος Μιλαν να παλευει για να μη χασει απο την εμφανεστατα πολυ καλυτερη της αντιπαλο.

Ωραιος ο Novitski !
Ο Αλεγκρι εχει βελτιωσει παρα πολυ την αψυχη Μιλαν των τελευταιων ετων.
Σιγουρα θα βελτιωθει και αλλο με τον καιρο.

τον αγαπώ :razz::razz:
[B]http://www.youtube.com/watch?v=GAPbgSMrpRQ[/B]

:lol3::lol3::lol3:

μπορεί όλοι να λένε οτι σήμερα θα προσκυνήσει η σιτι μέσα στην γερμανια, αλλά εγω λέω οτι είναι η ώρα να δείξει αν όντως εχει ανεβεί επίπεδο
για να δουμε

*βλέπω ποστ σε 2 ώρες του στυλ, “τι μαλακίες έλεγες ρε κριμσοναααα”

το δευτερο της μπαγερν ηταν οφσαιντ?
με το πρωτο ριπλει που ηταν απο το πλαι ετσι φανηκε…

εγω δε θα σου πω τι μαλακιες ελεγες, θα σου πω πως γινεται πολυ ωραιο ματς

να ναι καλα το τσουλου, μερικες φορες σκεφτομαι καλα θα ηταν να γινοταν καθε βδομαδα, αλλα μετα σκεφτομαι πως θα εχανε την αιγλη του

αντε να μπει και ο αριεν μεσα να τον δω και αυτον για πρωτη φορα φετος. παντως και ο φαν μπουιτεν με εχει αποστομωσει, καταπληκτικη εμφανιση, οπως και γενικα ολη η αμυνα μας. φετος, επιτελους, υπαρχει μπαγερνικη αμυνα εν μερει χαρη στον μποατενγκ (και ο μπαντστουμπερ εχει βελτιωθει παααρα πολυ οσο τον εχω δει)

:stuck_out_tongue:

Ωραίο ματς πάντως

τον γκόμεζ τον εχω στο φαντασυ οπότε μια χαρά.να βάλει και ο νασρι κανένα.

και εγώ τον εχω στο φαντασι…

πολυ κακό κέντρο, τραγικός ακουερο με τις καγκουριές του σταμάτησε 3 επιθέσεις και βοήθησε να γίνουν 3 τις μπαγερν.!! και ριτσαρντς σε θέση που δεν κάνει…
κατά τα άλλα πέναλτι που δεν δίνεται και γκολ οφσάιντ(?)
κριμα-ς

Απίστευτα πράγματα στο Μαντσεστερ. Από 2-0 στο ημίχρονο έγινε 2-3 στο δεύτερο. Παράτησα τα τελευταία λεπτά της Μπαγερν στο mega και έψαξα streaming. 3-3 στο τέλος και 2 καλές ευκαιρίες στα σκουπίδια στις καθυστερήσεις για το 4-3.

Πάντως η ομάδα φέτος δεν νομίζω να έχει κατεβάσει 2 φορές συνεχόμενες την ίδια εντεκάδα.

οριακη ηταν η φαση.πιστευω οτι δεν ηταν!κατα τ αλλα ριμπερι-γκομεζ βομβαριζαν.
ζηλευω αυτον που επαιξε χ την γιουναιντετ:p

Και MVP τον διαιτητή στα τελευταία λεπτά που από κακή τοποθέτηση έκοψε 2 πάσες της United και εμπόδισε ένα σουτ από πολύ καλή θέση…

Δεν νομιζω να υπαρχει κανενας :slight_smile:

εγω το επαιξα χ στο 85 με την αποδοση στο 4,50 αλλα τι να το κανω που με εκαψε σε 2 δελτια,το ενα μαλιστα με 13 παιχνιδια που ξεκιναγε απο το σαββατο…
αααα ρε τσιχλα, μας μαμησες σημερα…

τεραστια μπαγερν σημερα. ο χαινκες εχει μεταμορφωσει τους βαυαρους οι οποιοι καναν μια απο τις πιο καλες διαχειρησεις σκορ που εχω δει τελευταια. φυσικα το πεναλτι θα αλλαζε ολο το ματς. παντως περα απο τα αλλα η μπαγερν εχασε πολυ καλυτερες ευκαιριες και γενικα φετος εχει ροστερ και προπονητη για μεγαλα πραγματα.

-γκομεζ=ο ανθρωπος που μπορει να ξεπερασει την κωλοφαρδια του ιντσαγκι!
-καλα τι εχασαν σβαινσταιγκερ και μιλερ???
-τρομερη η σιτυ στο 10λεπτο που πιεσε, αν ειχε προπονητη θα κοντραρε ανετα μαντζεστερ και ρεαλ. ανετα κατ εμε βασει ροστερ.
-για λυπηση ο χαρτ που στο 2ο γκολ ουρλιαζε να πανε 2 στο τειχος και τον εκλασαν!

-εκπληκτικο το 1ο γκολ της ρεαλ!

γκολ της ημερας παντως για μενα ο γκομις!πανεξυπνο!

E, οχι και στην ιδια προταση η ιδιοφυϊα που ακουει στο ονομα Πιπο Ινζαγκι με το ταγαρι το Γκομεζ…