Champions League 2012/13

ειναι ευκολος ομιλος

αλλο πως ο χοντρος εχει τσιρκο φετος

Απλα στο μυαλο μου το ανταγωνιστικο δεν ταιριαζει με το ευκολο (το αντιθετο).

Και τι εχει ο τωρινος Ολυμπιακος; Δεν ξερω καν τι μεταγραφες εχετε κανει, γενικα τι γινεται στην ομαδα, διαφωτιστε με λιγο.

η γιουναιτεντ πάντως πάντα κατι τέτοιες κληρώσεις έχει…

Ναι αλλα περσι μυρισε τον κρινο.Φετος παντως δεν θα εχει προβλημα κατα την γνωμη μου

θα μασταν τωρα με γιουναιτεντ,μπραγκα και κλουζ.Και θα βλεπαμε την ομαδαρα και θα ειχαμε περισσοτερες πιθανοτητες προκρισης.
Μωρη ΚΟΥΦΑΛΑ Μακμαναμαν:!:

…πέστα-γράψτα
…ο λαός μίλησε…φέρτε Λεμονή
:):!:

Στις κληρώσεις είναι όλα συγκριτικά. Όχι με την ανταγωνιστικότητα σου, αλλά με το τι γλιτώνεις/λούζεσαι. Από πρώτο γκρουπ, ο γαύρος τσίμπησε ό,τι καλύτερο - μια άσφαιρη Άρσεναλ που δε βάζει γκολ ούτε στο δίτερμα. Από δεύτερο γκρουπ, γλύτωσε Σιτι/Βαλένθια/Ζενίτ/Μπενφίκα, βασικά αν εξαιρέσεις τη Μπράγκα (και ίσως και τη Δυναμό Κιέβου, αλλά εκεί έχεις θέμα δύσκολου εκτός έδρας), πάλι ό,τι καλύτερο πήρε. Μια απλά τίμια γιαγμανική από αυτές που παλεύονται εύκολα-δύσκολα. Στο τέταρτο μπορούσε να βρει κάτι χειρότερο και συνήθως οι γαλλικές μας τρέχουν πολύ και σκάμε. Αλλά παντελώς άπειροι. ΠΟΛΥ βατός όμιλος.

στις κληρωσεις ολα ειναι συγκριτικα οχι αναλογα με τι γλιτωνεις/λουζεσαι αλλα με το ποσο ετοιμος και δεμενος σαν ομαδα εισαι.Και εμεις σε καμια περιπτωση δεν ειμαστε οπως περσι.Οποτε πολυ βατος ομιλος δεν ειναι!

H Σάλκε δεν είναι τίμια γιαγμανική ομάδα ακριβώς, τα τελευταία δύο χρόνια κάνει πολύ καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη (και τις δύο έχει αποκλειστεί από φιναλίστ) και κυρίως σκοράρει πολύ.

Σκοραρε πολυ αλλα ειχε τον Ραουλ …

α ρε αιαντα τι σου βγηκε… αλλος ερυθρολευκος ηταν για κει…

ο Χουντελααρ εβαλε πιο πολλα απο τον Ραουλ

καλά φαντασυ δεν παίζει κανείς εδω μέσα?? :-k

http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthome.do

^ καλα που μου το θυμησες… ποσταρω σε λιγο

SIRIGU
ARBELOA
PIQUÉ
BOATENG
NASRI
XABI ALONSO
PIRLO
SANTI CAZORLA
PAZZINI
GOMEZ
MESSI

MALAFEEV
DEMICHELIS
YEPES
JEUNECHAMP

ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ / ΗΜΙΧΡΟΝΟ:
ΜΑΛΑΓΑ-ΖΕΝΙΤ 2-0
ΜΙΛΑΝ-ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ 0-0
ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΑΡΣΕΝΑΛ 1-2
ΝΤΥΝΑΜΟ Ζ.-ΠΟΡΤΟ 0-1
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΑΓΙΑΞ 0-0
ΟΣΦΠ-ΣΑΛΚΕ 0-1
ΠΑΡΙ Σ.Ζ.-ΝΤΥΝΑΜΟ Κ 3-0
ΡΕΑΛ Μ.-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Σ. 0-0

Γαμιεται το συμπαν, κανενα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ λινκ δεν παιζει για να δω την Arsenal. Τουλαχιστον νικαμε, ειδα τα γκολ (καπως), αλλα ελεος. Τα νευρα μου.

παίζει τίποτα με το ίντερνετ? γιατί και σε μένα δεν παίζει κανένα σχεδόν

Βρηκα ενα τωρα, κομπλε ειναι. Αξιοπρεπης εικονα, δεν κολλαει, στα γαλλικα. Αν μη τι αλλο.

Μας παιζει λιγο η Μονπελιε :stuck_out_tongue:

Εδιτ: Μαλακες μπαλαρα παιζεται, τωρα ο Ντιαμπυ περασε την μιση Μονπελιε σαν σταματημενη και βγαλαμε ευκαιρια.

μια απο τις πλεον αγαπημενες παιζει με μια απο τις πλεον απεχθεις… παμε ρε τσελσαρα καθαρισε τους…

το’βαλε. αντε γιατι οντως ειναι απο τις πιο απεχθεις…

και 2ο χεχε.