Champions League 2018-2019

Και με τη μιση ομαδα εκτος.

Βαλβερδε σε γαυρο μαλλον…

5 Likes
3 Likes

Ο John Barnes εξηγεί γιατί πιστεύει ότι αυτή η Λίβερπουλ είναι συμπαθής για τον ουδέτερο ποδοσφαιρόφιλο.

1 Like

Μαντσεστερ Παρι 0-2
Παρι Μαντσεστερ 1-3

Αγιαξ Ρεαλ 1-2
Ρεαλ Αγιαξ 1-4

Ατλετικο Γιουβε 2-0
Γιουβε Ατλετικο 3-0

Τοτεναμ Σιτυ 1-0
Σιτυ Τοτεναμ 4-3

Μπαρτσα λιβερπουλ 3-0
Λιβερπουλ Μπαρτσα 0-4

Απο τα καλυτερα προσφατα champions league το φετινο + επιτελους ενα με νορμαλ διαιτησια κ οχι τα καραγκιοζιλικια με Παρι κ Γιουβε περσυ προπερσυ, φετος ηταν ολα ανατροπαρες παντελωνατες

Λιβερπουλ δεν ειμαι -ουτε κατα διανοια :stuck_out_tongue: - αλλα ισχυουν οσα ειχα πει παλιοτερα ξανα, ομαδα που αξιζει το σεβασμο ολων ασχετως αν σηκωνει κουπες ή οχι, η μπαλα ειναι αυτη η συγκινηση και οχι οι 3 βαθμοι…κ Μπαρτσα ομως σημερα εχασε 2-3 τετ α τετ που θα εκριναν το ματς αν προσεχε λιγο. Αλλα για αυτο τασκασε κ ο Κλοπ για Αλισον, αποσβεση 100% αυτη τη σεζον

Ωραιο τελικο θα δουμε αν περασει αγιαξ

6 Likes

Ελεεινος εισαι.

Σε ευχαριστώ. Πρέπει να ένιωσες πολύ ωραία τώρα που το έγραψες αυτό :confused:

Θα το εκτιμούσα αν δεν ένιωθες την ανάγκη να εκφράσεις την αξεστη και αγενή γνώμη σου σε κάτι που δεν αναφερόταν σε σένα την επόμενη φορά.

Μιλας για αξεστη και αγενη γνωμη εσυ που παρακαλας καθε φορα να εμφανιστει καποιος μοντ και τωρα ειπες σαλιγκαρι καποιον χρηστη επειδη εχασε η Μπαρτσελονα σου και εχεις τα μουτρα και μιλας.

Εισαι θλιβερος.

διακιοσυνη του ποδοσφαιρου χτες. δεν αξιζε η λιβερπουλ το πρωτο 3-0, σιγουρα δεν αξιζε και η μπαρτσελονα τετοια φολα σαν τη χτεσινη, αλλα βγαλανε τα ματακια τους μονοι τους για 2η συνεχη χρονια. θελει λιγο νευρο , οχι μονο απο τον μεσι, ολοι οι αλλοι αγαλματακια ακουνητα ειδικα στο 4ο γκολ. μπραβο στην λιβερπουλ, εξαρχης σε αυτο το ζευγαρι αυτους ηθελα για να ειμαι ειλικρινης και να το σηκωσουν γιατι παιζουν καταπληκτικα φετος, αν και ο καημος ειναι το πρωταθλημα που παει παλι στους νεοπλουτους.
κλοπ εισαι μεγας.

4 Likes

Δεν είναι η Μπαρτσελόνα η ομάδα μου. Απάντησα σε χρήστη που απευθύνθηκε σε μένα. Δε θυμάμαι να σου ζήτησα άδεια. Συνέχισε με τις προσβολές τύπου “ελεεινός” και “θλιβερός”. Μέχρι εκεί φτάνεις.

Ούτε εγώ θα σου ζητήσω καμία άδεια να γράψω πότε θεωρώ ελεεινό έναν χρήστη από αυτά που γράφει εδώ μέσα. “Μέχρι εκεί φτάνεις” από εσένα που είπες γλοιώδη τον άλλον γιατί ΕΚΑΝΕ ΧΑΒΑΛΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΕ Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΜΦΟΡΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ. Αν το βρίσκεις οκ αντί να κάνεις ένα έντιτ τόση ώρα και στηρίζεις τη συμπεριφορά σου, τι να σου πω, οκ, εγώ έχω το πρόβλημα.

Δεν τον είπα γλοιώδη, η έννοια του σαλιγκαειου στην ποδοσφαιρική αργκό έχει εντελώς διαφορετικό νόημα. Ένας χρήστης με τον οποίον δεν έχω ανταλλάξει κουβέντα ποτέ ξανά, αποφάσισε να εμφανιστεί στο θρεντ για να μου κάνει καζούρα, με ειρωνικό σχόλιο για κάτι για το οποίο δεν εκφράστηκα ποτέ προκλητικά. Κι εσύ βρίσκεις γαμάτη αυτήν την συμπεριφορά και μεγάλη μαγκιά. Και σε ενόχλησε που απάντησα σε κακόγουστη καζούρα με κακόγουστη καζούρα, επειδή τόλμησα να υποννοησω ότι ο τυχαίος τύπος εμφανίστηκε να πετάξει την μαλακια του επειδή έβρεξε. Κάνε μας την χάρη και αυτά τα αλαζονικά αλλού.

Δε θα μπορούσε να με απασχολεί λιγότερο η Μπαρτσελόνα εδώ και 2 μέρες. Όπως έγραψα, έχω σημαντικότερα προβλήματα. Να προσεχεις πως μιλάς στο ίντερνετ μέσα από την ανώνυμη οθονουλα σου γιατί δεν ξέρεις τι περνάει ο άλλος. Και αν Θίχτηκες με το σαλιγκάρι, ας προσεχές το αρχικό ποστ λίγο περισσότερο.

Τελικα ποσο μεγαλος ειναι ο στρατος των troll που; Ποσο χρονο εχει ο Quintom; Ποτε θα κερδισει 2ο παιχνιδι σε νοκ αουτ ο βαλβερδε;

1 Like

Αν έχεις σημαντικότερα προβλήματα από αυτά που βγάζεις εδώ να πας να τα λύσεις, δεν ξέραμε να απαντάμε μόνο σε όποιον χρήστη έχουμε βγει για 5 μπύρες πριν ποστάρουμε κάτι μήπως μας πει σαλιγκάρια.

Κάν’το εσύ πρώτος αυτό και μετά κάνε και υποδείξεις. Μέχρι τότε, παρακάλα για μοντς και μπανς όποτε δε θα γουστάρεις κάτι εδώ μέσα.

Κάτι που δεν έχω κάνει πάρα μόνο για socket accounts, αλλά για μια ακόμα φορά μόνο συμβουλές από έναν ακόμα μπατσακο. Δεν έχω ζητήσει ποτέ το μπαν κανενός χρήστη. Αυτά αλλού.

Δεν βγάζω κανένα πρόβλημα φίλε μου εδώ. Μιλάμε για μουσικές, μπάλα, ΝΒΑ, ταινίες, και διαφωνούμε ή συμφωνούμε. Τις προσωπικές επιθέσεις δεν τις πολυεκτιμω, Πόσο μάλλον όταν έρχονται από άσχετους με μένα χρήστες.

Λοιπόν, καλή συνέχεια. Η μαγκιά μετράει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο προφανώς. Είσαι μανκας οκ το πιάσαμε. Αναμένω έξυπνη self righteous απάντηση.

οριστε;

“Πόσο χρονο έχει ο Κουηντομ”. Φοβερό αστειο

ημαρτον ρε φιλε, εννοουσα ελευθερο χρονο. ΗΜΑΡΤΟΝ.

Πολύ. Ας έγραφες ελεύθερο χρόνο.

Εισαι ελεεινος, θα επρεπε να το καταλαβεις εδω. Ημαρτον. Να τσαντιστει κι ο Βαλβερδε που εγραψα “νοκ αουτ” που ειναι ορος μποξ. Η-μα-ρτον.

Και μονος σου εβαλες μπροστα σε κουβεντα για μπαλα εξωφορουμικα προβληματα ως επιχειρημα, και μας τα ριχνεις κι επανω μας. Ντροπη σου.

Μη σε βλεπω να γραφεις τιποτα, απο τη στιγμη που εσφαλμενα υπονοησες οτι χαιρομαι να εχει καποιος καρκινο, κανεις λαθος και μη συνεχιζεις την κουβεντα.