Chania rock festival 2010 (5 & 6 αυγούστου - εθνικό στάδιο χανίων)

Blind in Chania!

:lol::lol:
καλη φαση…
μακαρι να μπορεσω να ερθω

για να βάλουμε λίγο τάξη λοιπόν…

5/8/2010

LAST DRIVE
POEM
UNIVERSE 217
PLANET OF ZEUS

6/8/2010

W.A.S.P.
ORANGE GOBLIN
SPITFIRE
EASTERN FRONT
ΔΕ.ΜΑ.Ξ.Η.ΜΑ.Μ.

(σύντομα θα ανακοινωθούν περισσότερα bands)

:slight_smile:

ξέρουμε πόσο θα έχει το εισιτήριο; θα έχει μονοήμερο και διήμερο εισιτήριο;

Καλά η πρώτη μέρα γαμεί και δέρνει!

Eimai ekei hdh gia Last Drive!
Mpravo stous diorganwtes!!
Chania sevasmos!

εκτος απροόπτου 20? η πρώτη μέρα και 35 η δεύτερη - τιμή πακέτου 50?.. - όλα αυτά για προπώληση φυσικά…

Η πρώτη μέρα όντως είναι ωραία. Λογικά θα προσπαθήσω να είμαι Κρήτη τον Αύγουστο, ώστε να το τιμήσουμε πάλι.

ΔΕΜΑΞΗΜΑΝ ρε! Φέρτε και Anorimoi να περάσουμε πολύ καλά:D:D:D

(έτσι καλύτερα)

:):):):):slight_smile:

Νίκο πατριώτη μη χαμογελάς καθόλου! Είναι καταπληκτική η προσπάθεια που κάνετε, και φέρνετε Orange Goblin σε μια πόλη που ζήτημα να τους ξέρουν 200 άνθρωποι και να τους ακούνε 30, αλλά εγώ που θα’ρθω από Αθήνα δεν έχω πολύ όρεξη να σκάσω 50 για το διήμερο. Και απ’ότι φαίνεται πρέπει να διαλέξω μέρα, γιατί όσο μ’αρέσουν οι Goblin, μ’αρέσουν και οι Poem, οι Universe και οι Zeus. Οι Goblin τη δεύτερη μέρα είναι σα τη μύγα μες στο γάλα, ενώ στην πρώτη ταιριάζουν πραγματικά γάντι!
Άρα δε βλέπω το λόγο που είναι έτσι διαμορφωμένο το πρόγραμμα.

Πολυ καλα ονοματα και πολυ ευχαριστο που καθιερωνεται ενα τετοιο φεστιβαλ στα Χανια… :slight_smile: Μακαρι να γινει το ιδιο και σε αλλες πολεις της Ελλαδας…

ok “κολλάνε” πιο πολύ στην πρώτη μέρα αλλά οχι και “σα τη μύγα μες στο γάλα”…
μήπως είσαι λίγο υπερβολικός από την αγάπη σου στις συγκεκριμένες μπάντες? Εξ’αλλου δεν θέλουμε να κάνουμε ένα φεστιβάλ με κάποιο συγκεκριμένο είδος ανα μέρα. - Θα ήταν και βαρετό για όλους τους υπόλοιπους, δε νομίζεις?

…και φυσικά δεν “παίζουν” τα νούμερα που λές…
μιλάς λες και η Κρήτη είναι χωριό… - μην υποτιμάς τον τόπο σου… :slight_smile:

Ok το CRF μπορεί να γίνεται στα Χανιά αλλά είναι ενα φεστιβάλ που όλοι οι κρητικοί το έχουν αγκαλιάσει από το 2002!

[SIZE=“5”]μακάρι![/SIZE]

[img]www.chaniarockfestival.com[img/]
www.myspace.com/chania_rock_festival

Στο Fb group του φεστιβάλ ανακοινώθηκαν και οι χανιώτες ROUNDABOUT για την πρώτη μέρα.

Δεν υποτιμάω τίποτα! Αθήνα στους Goblin είχε 400 άτομα. Θεωρείς παράλογο που είπα ότι στα Χανιά θα είχε 50? Οκ, πάσο.
Υπερβολικός δε ξέρω αν είμαι, μη κοιτάς το δάχτυλο γενικά, απλά ήθελα να πληρώσω το πολύ μια 30άρα για να δω όλα όσα ήθελα, και όχι 50 επειδή τυχαίνει να φέρνετε τους γερο-WASP. Δε με ενδιαφέρουν, όπως και όλους τους στονεράδες που γουστάρουν Goblin και Planet of Zeus! That’s all.

μπράβο και πάλι για την προσπάθεια

κολοφαρδοι σας ερχοντε 2 κοριφεες μπαντες οπως WASP ,Orange Goblin ke εχετε παραπονο? μακαρι να γινι κατι τετιο κε στην αλεξ.πολη αλα απο την στιγμη που ουτε ροκ μπαρ εχουμε το θεορω δισκολο!:-k

Οι συναυλίες φίλε δεν είναι “1+1=2” !

Και ο Dianno ειχε 80 στην Αθήνα και μόλις ήρθε Χανιά έκανε 500… και οι Paradise Lost έκαναν 1200 στα Χανιά (όσο δηλαδή κάνουν και στην Αθήνα) - Τι λέει αυτό σε σένα δηλαδή? οτι ήρθαν όλοι οι fan τους από Αθήνα ή οτι η Κρήτη έχει όσους και η Αθήνα που γουστάρουν LOST? :stuck_out_tongue:

Οι συναυλίες για να πάνε θέλουν αυτό το “κάτι” που κανείς δεν ξέρει να αναλύσει αλλα σίγουρα έχει να κάνει με το ποιος παίζει, που παίζει, πότε παίζει και ποιος το διοργανώνει…

Ευχαριστούμε για τις ευχές και ελπίζουμε τελικά να τα καταφέρεις και τις 2 μέρες!:wink:

Καλά το shaman μην τον πολυπαίρνουμε στα σοβαρά, είναι σεσημασμένος γιατί τα θέλει όλα δικά του.

Να μας πει κιόλας αν ήταν μέσα στην τελευταία των Goblin στο ΑΝ, ή ψάχνει να ΡΕΦΑΡΕΙ επειδή τους έχασε.

ήμουνα και μιλήσαμε κιόλας ρε βλάκα :stuck_out_tongue:

… το θέμα είναι αν θα ανακοινωθεί και η 6η μπάντα για τη δεύτερη μέρα (η οποία θα παίξει κάτω από WASP) - ε ρε γλέντια αν “κάτσει”… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: