Chania rock festival 2010 (5 & 6 αυγούστου - εθνικό στάδιο χανίων)

κακουλι…:stuck_out_tongue:

σε ενα μην λεει ο τιτλος…:slight_smile:

CHANIA ROCK FESTIVAL
Facebook official group

http://www.facebook.com/profile.php?id=1767930351#!/group.php?gid=97682590059&ref=mf

ποιος φιλος απο χανια μπορει να δωσει καμια πληροφορια για κανα camping η κανενα φθηνο δωματιο?αφου θα ερθουμε για το φεστιβαλ καπου πρεπει να μεινουμε κιολας :wink:.αν υπαρχει προβλημα μηπως θεωρηθει διαφημηση η οτιδηποτε αλλο ας ειναι με π.μ.ευχαριστω.

Όποιος ενδιαφέρεται για οικονομική λύση διαμονής ας στείλει e-mail στο info@chaniarockefestival.com καιι chaniarockfest@yahoo.gr και θα βοηθήσουμε όσο μπορούμε!

Eπίσης υπάρχει μια μηχανή αναζήτησης για όλων των κατηγοριών καταλυμάτων εδω:

ανυπομωνω να ερθει ο αυγουστος!!! θα ειμαι σιγουρα εκει και τις 2 μερες!!! ελπιζω μονο να προλαβω να παρω εισιτηριο…:smiley:

οπως και να παιξουν οι WASP το αγαπημενο μου τραγουδι…

Ελπίζω μην εννοείς το Sleeping In The Fire.

η το the idol…

τωρα που εχω βγαλει κ ολα τα εισητιρια κ τα εχω ολα ετοιμα κ εγω ανυπομωνω…

Το The Idol το παίζουν πάντα, το Sleeping μη παίξουν :stuck_out_tongue:

εννοειται θα τιμησουμε

ψηθητε για κανενα μιτινγκ στα χανια 8)

Θα περασετε και γαμω οσοι πατε, μακαρι να επαιζαν λεφτα, πολυ καλη φαση.

5 & 6 Αυγούστου ΟΛΟΙ στα ΧΑΝΙΑ!!!
:smiley:

στην ελευθερίου βενιζέλου είναι το στάδιο?

ναι! - καρακέντρο Χανιά

Πουλμαν θα ξεκινήσουν στις 15:00 για Χανιά από την Πλατεία Ελευθερίας & επιστροφή Ηράκλειο μετά και το τέλος της εμφάνισης των WASP.

H τιμή είναι 9? (Hράκλειο-Χανιά-Ηράκλειο).
Κρατήσεις θέσεων στο κατάστημα " ΜΟΥΣΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ" (Εβανς 16 - Ηράκλειο)

www.chaniarockfestival.com

ποιοί θα πάνε? Νίκο Ντούφα θα είσαι εκεί? <3

εγω θα παω αλλα μαλλον θα την βγαλω απεξω… :lol::lol: δε πηρα ακομα εισητηριο…:stuck_out_tongue:

:frowning: Όχι shaman δεν θα είμαι. Απόψε σαλπάρω…

καλά. όποιος είναι, να ρθει να μιλήσει. θα με καταλάβετε, θα είμαι ο πιό όμορφος του φεστιβάλ

ε τι διάολο, σε γήπεδο είναι, παίζει να παίξει θέμα εισιτηρίων?

fixed.

Εννοείται άμα εμφανιστεί στο φεστ ΤΖΟΝ_ΒΛΑ τον απαγάγετε και τον φέρνετε δω ε. :blues: