Chat Roulette

Λοιπον για οσους δεν ξερουν το σαιτ ειναι η ακολουθη διευθυνση
http://chatroulette.com/standard.html
Το σαιτ προσφερεται για τρελες δοσεις καφριλας γιατι δεν προκειται να μιλησεις ποτε σοβαρα ουτε να μιλησεις με γκομενα(αυτες τι διαολο, μπαινουν μονο για να κοψουν φατσες;), οποτε ειναι το καταλληλο μερος για να κανεις μαλακιες στην καμερα και για να ριξεις γελιο.

Το θρεντ αυτο προοριζεται για αστεια σκρινσοτς, κατι σαν το ποστ ποστς οφ φεησμπουκ, ή ακομα και βιντεοζ απο κει ή και ιστοριες ξερω γω…
[SIZE=“3”]Καπου εδω να τονισω οτι το σαιτ ειναι NSFW γιατι καποιοι που και που τους πετυχαινεις να την βρισκουν"παιζοντας με τον εαυτο τους" μπροστα στην καμερα[/SIZE]

Προφανως και δεν ποσταρουμε μαλακες (με την ακριβη και κυριολεκτικη εννοια της λεξης) που πεταγονται καθε τρεις και λιγο

Εγκαινιαζω με σκρινσοτ του εαυτου μου σε μια γαματη ποζα(δεν εχει πεσει η παραμικρη επεξεργασια):

Προφανως ο δεξιας ειμαι

:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Aionie δεν υπάρχεις ρε!!!
στις μεγάλες απαλεψιες μου ειχα μπει μια φορα και έπαιζα παντομίμα με εναν Γερμανό…
χαχα πολυ οτι να νε site…:lol::lol:

ρε μαλακεεεεεεεες
καποιος την επαιζε ρε και ηταν διπλα η αδερφη μου!!!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Παραλιγο να μου κοπει η ανασα ρε μλκ

Η δικια μου δεν σ’αρεσε;

Ε, βλεπουμε και κανα σποιλερ του πρωτου ποστ :stuck_out_tongue:

Ε νταξ, εσυ δεν ειχες βυζια γερου και φατσα “ΟΜΓ!”.
Ειχες σκετη τη φατσα. :stuck_out_tongue:

pure perfection
γελασα δυνατα!

ο φιδέμπορας.

Last edited by Aionios; Today at 17:36.


_____________

μα τον τουτατι το σποιλερ ηταν εκει πολυ πιο πριν, εγω απλα στο εδιτ προσθεσα το σχολιο με τα γραμματα μεγεθους 3

Εσυ που σαι και μαστορας σε κατι τετοια ή και οποιος αλλος ξερει, μηπως κατα τυχη γνωριζεις γιατι αλλαξε το interface του chatroulette και εγινε σαν αναπηρο;(π.χ αν συγκρινεις με την φωτο του φιδιου)

νταξει

εχω περασει πολυ ωραιες στιγμες εκει

ειδα τωρα που πεταξα νεα φλεβα στον αριστερο μπρατσο

εχω ανεβει κοινωνικα

δν πρόκειται να δεις γκόμενες μέσα ? μάγκες κάνετε μεγάλο λάθος . το six pack πάντα πιάνει ! κ πολλές κοπελιές δν μασάνε ! θα ποστάρω σκρινσοτ από ένα φιλαράκι μ …

για την ακρίβεια ήταν 2 κοπέλες μαζί … και απόσο έμαθα δν μάσησαν σε τπτ . θα μ πείτε , ε έτυχε . όχι , έχει συμβεί άλλες 10 φορές αυτό . απλά ο φίλος μ μόλις έμαθε πως λειτουργεί το πριντσκριν … :stuck_out_tongue:

ειναι αυτος που νομιζω-καταλαβα δισκοβολε;;;

Δηλαδη τους εδειξε τις φετες του και αυτες ψηθηκαν και εδειξαν βυζια;

γω μια φορα πετυχα γκολκηπερ ναουμ

και τι γκολκιπερ ε; Δουλευει 2 δουλειες για να ζησει :stuck_out_tongue: