Children Of Bodom, Ensiferum @ Gagarin 205, 16 Απριλίου 2011

το περίμενα πολύ καιρό γαμώ. το 2011 θα ξεκινήσει καλά

Αυτα ειναι νεα!Τους περιμενα καιρο!8)

Δεν έχω ιδέα τι σετλιστ παίζουν (λογικά θα χει και από τα καινούρια) αλλά εχει κλείσει από τώρα, χωρίς δεύτερη σκέψη.

Εντάξει είδα COB πρώτα και είπα οκ εξωτερικό. Είδα στη συνέχεια Ensiferum και ήμουν 100% σίγουρος. Μετά το @ έμεινα μαλάκας.
Παλιά καύλα με COB(οπότε πάμε) καινούργια καύλα(εντάξει εδώ και 1-2 χρόνια) με Ensiferum, (οπότε πάμε).

8a doume kai to gagarin telika(den exw paei pote se live sto gagari)alla se olous ts allous synayliakous xwrous…

(soz gia ta greeklish alla eimai e3wteriko)

θα περασουμε πααααρα πολυ καλα!!

ειναι δυνατον να τους φερνουν ΚΑΙ αυτους μονο αθηνα??εμεις ανθρωποι δεν ειμαστε γαμω το συμπαν ολοκληρο γαμω?ελεος! ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ!

Κριμα που ειναι αθηνα και κριμα που οι ensiferum ειναι support, αλλα δε βαριεσε τετοια συναβλια δεν χανετε πρωτη φορα που θα κατευω αθηνα για live και δεν εχω και αμαξι αλλα θα την βρουμε την λυση σιγουρα αφου ολυ η παρεα θα ερθει

Δυστυχώς τόσα χρόνια το έχουμε μάθει το κόλπο. Για να δούμε εμείς καλά live πρέπει να σκάσουμε πολλάααααα παραπάνω λεφτά.

Έλα, τους αδικείς…πολύ καλοί είναι και χωρίς τον Jari!:wink:
Εγώ δεν είμαι σίγουρη αν θα τους τιμήσω, γιατί θα είναι support μόνο και δε μου αρέσουν καθόλου οι Children of Bodom :frowning:

Θα παω για Token Of Time, και Slayer Of Light, και μετα θα την κανω :stuck_out_tongue: 8)

Οι ensiferum ειναι φοβεροι και χωρις τον Jari, αλλα αν ακουγαμε το treacherous gods απο τον Jari θα ηταν αξεχαστη εμπιρια, και παλι ομως θελω οποσδηποτε να το πιαξουν στο live

για Jari όλοι μαζι στο Metalcamp παίδες ! xD

θα πάω μόνο για το support και μετά θα την κάνω :stuck_out_tongue:

ποιός ο λόγος να δείτε μονο Ensiferum; άντε να τιμήσουμε τους children of bodom…

παιζει να το κανω κ εγω αυτο… :thumbup:

φερτε ρε τους bodom salonica!!!

μια χαρα ειναι και οι cob και εγω προτημο ensiferum αλλα δεν με χαλαει καθολου να δω και τους cob

Τι ηλιθιότητες είναι αυτά???

Αφού θα τα σκάσεις που θα τα σκάσεις, και χοντρά λογικά, γιατί να μην δεις και την άλλη μπάντα???

Κάποιες λογικές ειλικρινά δε μπορώ να τις καταλάβω

εγώ πλάκα έκανα ηρέμησε :stuck_out_tongue:

πόσο θα πάει το εισιτήριο πάνω κάτω?