Πόσο μακριά φτάνει η chlepa σας;

Δεν υπάρχει!!! :lol2: :lol3:

Επειδη ειμαι ψηλος αμα παρω φορα την ριχνω γυρω στα 5 μετρα! :smiley:

Εχω αρχισει προπονησεις τον τελευταιο μηνα επειδη δν ειχα τι να κανω και μπορω να πω πως τα παω καλα.Επισημη μετρηση δν εχει γινει ομως ακομα.

Μπραβο καμαρι μου!!! Βρε γουρουνια ειναι πολυ τρισαθλιο!!! Και οταν το κανετε κορδωνεστε κι ολας λεγοντας κοιτα που εφτασε!!![-X

H αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ αηδιαστικο και γι’αυτο προσεχω παντα να μην υπαρχει τριγυρω κανενας.Αυτα μονο με τους κολλητους μου… :wink:

To επομενο θεμα να ειναι ποσο μακρια φτανει το κ_τ_ _ρο σας. Παλιοκαφροι… :stuck_out_tongue:

:lol3: :lol3: :lol3: :bow:

Μη μας βαζεις ιδεες τωρα και εσυ… :stuck_out_tongue:

όταν ήμουν μικρός μου άρεσε να φτύνω κόντρα στον αέρα για να γυρνάει πάνω μου και να δροσίζομαι…:smiley:

μεγαλώνοντας κατάλαβα ότι γι αυτή τη δουλειά είναι οι γυναίκες…:?

αυτό πρέπει να απαιτεί πολλή τέχνη μιλάμε… οι κίνδυνοι είναι πολλοί…

Toσο μακρυα ωστε να εχοχλειται ο γειτονας…

δε λες τίποτα ξέρεις πόσους έχω πετύχει που έρχονται από πίσω?

η αληθινή τέχνη είναι αυτή των γυναικών πάντως…

πιστευω οτι της τεργιαζει το κομματι “fly me to the moon”

Κι εγω το ιδιο.
Ειναι ενα παιδι στο σχολειο που φτυνει καθε λιγο και λιγακι (πολυ σπαστικη φραση). Ελεος

Κι εγω δεν φτυνω. Γιατι οταν αποφασισω να φτυσω φτανει μεχρι την κοιλια μου =P~ :-# :papas:

καιρος να το ξεθαψουμε το τοπικ:D

η αληθεια ειναι οτι φτυνω αλλα δεν το εχω κανει αθλημα:oops:
οταν εχω νευρα βεβαια φτυνω ασυναισθητα συνεχως, δεν ξερω ομως το γιατι
παντως η καλη η χλεπα φαινεται απο τον στοχο, και οχι απο το μηκος. ειχα δει λαιβ χλεπομαχια, και εκει που ετοιμαζεται ο ενας να εκτοξευσει ο αλλος του ριχνει μια (σε μεγεθος ‘‘καρυδιου’’) μεσα στο στομα:|

Δεν φτυνω

πωπω μαλακα την καταπιε κιολλας?
ουτε εγω φτυνω(συνεχεια)

ρε γκαντσμακ κοντευω ξερασω με τα θρεντ που ανοιγεις:(

8O8O8O8O…κοιτα τι μαθαινεις κανεις οταν μπαινει σε ψαγμενα site :lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

οκ, πέριμένω ΕΝΑΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ λόγο για να μείνει ανοιχτό αυτό το θρεντ.