CHURCH OF MISERY in Athens 21.04.2010 ΡΕ Μ*ΝΙΑ!

~ Τα greeklish απαγορεύονται ~

οκ συγνώμη, κακή συνήθεια msn

Ήμουν ζαλισμένος χτες από το νέο (και) άλλων συναυλιών και κάπου έχασα τη μπάλα!
Σχωράτε με! :stuck_out_tongue:

Αυτά είναι. Το τελευταίο ήταν από τα καλύτερα της περυσινής χρονιάς, κι αυτό θα είναι από τα καλύτερα λάιβ της φετινής.

Ετσι ρε, ΑΝ, με support. Θα προλαβω να ερθω (’:

Αλλα προηγουνται οι kylesa στην γκαρδια μου :stuck_out_tongue:

τας αθηνας σας μεσα, καλα ειπε και ο φιλος πριν ολο το στρουμφοχωριο φερνουν πανω και ολα τα καλα κατω

αυτο γενικα δεν πρεπει να χαθει, κατι λιγα που ειχα δει σε ενα ντιβιντι+ ο,τι εχω διαβασει απο ατομα που τους εχουν δει πρεπει να ειναι ΤΡΕΛΟ λαιβ

πωπω

μαλακες φετοσ ο bleeding θαναι ολη την ωρα με σηκωμαρες σαν να εχει φαει βιαγκρα

θα τον κυττανε στο μετρο οι μαμαδες με τις κορες και θα τους κλεινουν τα ματια :lol::lol::lol:

ρε συ awake, το κοιτάω δεν έχει κοινή ρίζα με το κύτταρο :p.

TIMIOTHTEΣ

Αυτό το post είναι μόνο και μόνο για να πάει πιο ψηλά το topic… :stuck_out_tongue:
Μην ξεχαστεί κανένας και δεν έρθει… :wink:

νταξει μιλαμε η συγκεκριμενη βδομαδα ειναι κολαση…αν μπορεσω και μεινω καπου, και δεν ξεμεινω απο λεφτα ως τοτε το ψηνω να καθισω και για τα 3 λαηβ…το (σιγουρο) του bjork, kylesa, και τουτο δω

Due to flight restrictions over Europe CHURCH OF MISERY will not play in Greece. We are sorry but this was out of our hands.
Λόγω απαγόρευσης της εναέριας κυκλοφορίας οι CHURCH OF MISERY δεν θα καταφέρουν να παίξουν στην Aθήνα την Τετάρτη.

απο το fb… 8O

Η βδομάδα αυτή ήταν μούφτικη όσο δεν πάει…Τουλάχιστον θα γίνει το live της Πέμπτης

Παιδιά, ισχύει όντως; Το περίμενα αλλά διατηρούσα ελπίδες. Με το πουλί στο χέρι ρε γαμώτο…

http://www.anclub.gr/files/anclub.htm

Είναι επίσημο. Κρίμα, είχα ψηθεί τρελά. Γαμώ το κωλοηφαίστειο.