Coca Cola Vs. Pepsi

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κοκα κολα ρε μ****α!!

Έχει πολύ πετυτηχένη γεύση πάντως

Τώρα μάλστα…!Ολοκληρωμένο γευμα…γιατί ως γνωστον ο καλός μουσακάς παει με coca…troo πράγματα…:lol: :stuck_out_tongue:

Η κοκα κολα στην αρχή δημιουργήθηκε σαν φάρμακο για το στομάχι, αλλά στη συνέχεια εξελίχθηκε η γεύση της για να μετατραπεί σε αναψυκτικό:!:
Η κόκκινη στολή του Αη Βασίλη οφείλεται σε διαφήμσιη της κόκα κόλα κατά το 1920 όπου τον παρουσίασαν με κόκκινα ρούχα κάνοντας παρομοίαση και με το κουτάκι:!:

Eισαι λαθος.Η κοκκινη στολη του Βασιλακη οφειλεται στο οτι ειναι λαμογιο του Κοκκαλη :stuck_out_tongue:

Mήπως τελικά ο santa είναι nefelim-τσάτσος του Κόκκαλη που θέλει να αποπλανήσει τα παιδάκια δωροδοκόντας τα για να τα κάνει γκρί δούλους??:-k

O,τι κ να πείτε ο Τολκι εχει δίκιο:p !!!

Θες να γινεις γυναικα μου? :roll: :roll: :-s

Με συγκινεις…Ελα με ενα καπάκι coca για δαχτυλίδι να μου κανεις επίσημη πρόταση…:lol:

Σε αυτη που θα κανω προταση θα της δωσω μονοπετρο και οχι ενα καπακι κοκακολας [-X [-X

??Tiν τουτο?? :-k :-k

οντοπικ: Κοκα κολα,δεν υπαρχει αλλη.

Coca cola zero.:smiley:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ήθελα να είμαι on topic…:stuck_out_tongue:

Kανεις δίαιτα?:stuck_out_tongue:

Ναι, εχω παρει στα φρυδια τελευταια!:wink:

:stuck_out_tongue:

Ναι… αυτό που εσείς λέτε λεμονάδα νομίζω…
Μ’έχει πει το ίδιο πράγμα ο Ρόνη πάνω όταν είπα θέλω μια λεμονίτα :lol: :stuck_out_tongue:

on topic: κοκα κολα

Λεμονάδα με ανθρακικό. Το αντίστοιχο π.χ. της (μέτριας αν συγκριθεί με αυτές που προαναφέρθηκαν) Fanta…

Μαλιστα…Πως λεμε δηλαδη και πορτοκαλιτα,βυσινιτα και ολα τα αλλα τα λογικα :stuck_out_tongue:

θεικη…ηταν η μοναδικη φορα που επεινα συστηματικα coca cola…το προβλημα ηταν οτι απο οσους γνωριζα ημουν ο μοναδικος που του αρεσε…:-s :-s :lol: