Colour Haze, 1000mods @ An Club, 16 Οκτωβρίου

Συγκίνησης…:cry:

Ωραίο αφισάκι !

Είναι καλή φάση που τα τελευταία χρόνια δίνεται βάση στις αφίσες και δημιουργούνται καλλιτεχνικές δουλειές (όπως στο εξωτερικό) και όχι απλά χαρτιά με “συγκρότημα-τοποθεσία-ώρα έναρξης”!

Μπράβο!

+1000

Secret gig COLOUR HAZE τη Παρασκευή 15 Οκτωβρίου! Κερδίστε προσκλήσεις!


Μία μόλις μέρα πριν μας βυθίσουν στην ηλεκτρική πολυχρωμία τους, οι εκπληκτικοί Colour Haze θα δώσουν στους οπαδούς τους την ευκαιρία να ακούσουν την μουσική τους όπως δεν την έχουν ξανακούσει ποτέ: τα 2/3 του μυθικού stoner/psychedelic σχήματος από τη Γερμανία θα παίξουν ένα μοναδικό ακουστικό σετ/έκπληξη, σε μια βραδιά για λίγους!

30 τυχεροί, κάτοχοι εισιτηρίου για την συναυλία των Colour Haze στις 16 Οκτωβρίου, θα κερδίσουν μετά από κλήρωση, από μία διπλή πρόσκληση που θα τους χαρίσει την είσοδο στο secret event. Ο χώρος διεξαγωγής θα παραμείνει μυστικός και θα ανακοινωθεί στους νικητές μέσω SMS ανήμερα του event. Πλάι στους Colour Haze θα βρεθούν ξεχωριστοί guests, συμπληρώνοντας μοναδικά την ζεστή ατμόσφαιρα του ξεχωριστής αυτής βραδιάς.

Όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στην κλήρωση δεν έχουν παρά να στείλουν με email:

  1. ονοματεπώνυμο
  2. αριθμό εισιτηρίου
  3. αριθμό κινητού τηλεφώνου

στο contest@ctsprods.com μέχρι τη ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 5:00μμ.

Ο διαγωνισμός ισχύει και για τα εισιτήρια eventbrite.

Για να διατηρηθεί η διαφάνεια της διαδικασίας, η κλήρωση θα γίνει τη Τεταρτη 13 Οκτωβρίου, στο stoner/psychedelic party της CTS Productions στις 9:00μμ στο Dasein Café (Σολωμού 12, Πλατεία Εξαρχείων - www.dasein.gr).

Οι νικητές θα ενημερωθούν με email. Ο χώρος διεξαγωγής θα τους ανακοινωθεί με SMS την ημέρα του secret event στις 4:00μμ.

Η είσοδος θα επιτραπεί μόνο με την ένδειξη του εισιτηρίου.

ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΙΤ

σουπερ.

Λίγη προσοχή στα emails που στέλνετε για τον διαγωνισμό του secret gig παιδιά!
Αν δεν υπάρχει κάποιο από τα παρακάτω στοιχεία δεν ισχύει η σημμετοχή σας :S

Όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στην κλήρωση δεν έχουν παρά να στείλουν με email:
1) ονοματεπώνυμο
2) αριθμό εισιτηρίου
3) αριθμό κινητού τηλεφώνου

στο contest@ctsprods.com μέχρι τη ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 5:00μμ.

Thanks

πηρα σημερα τικετ και αφισουλα:)

Αφίσα από που πήρες;

απο εκει που πηρα και το τικετ:p
ticket house
(απ΄οτι ειδα ειχε 3-4 ακομη,απο κοντα ειναι πιο ωραια,πηγαινε να την προλαβεις :wink:)

Πήγα και πήρα τίκετ πριν 4-5 μέρες αλλά δεν ρώτησα για αφίσα ο μαλάκας!#-o

Τώρα θα κοιτάξω να πάρω στη συναυλία. Εξάλλου πάντα στις συναυλίες πάω σχετικά νώρις για να προλαβαίνω τέτοια καλούδια…

Ο διαγωνισμός ισχύει και για τα εισιτήρια eventbrite.

Εμείς που πήραμε από Ιντερνετ τι βάζουμε στο πεδίο αρ. εισiτηρίου;
τον αριθμό που γράφει κάτω από τον bar code μήπως;

Thanks

ο αριθμός κάτω απο το barcode ειναι ο αριθμός του κάθε εισιτηρίου

αντε…4 μερες ακομα,εχω λιωσει στην επαναληψη :stuck_out_tongue:

Aύριο είναι και το Psychedelic/stoner rock party της CTS που θα γίνει και η κλήρωση
για το secret gig!
Aυτές οι 4 μέρες αναμονής θα είναι σκέτη απόλαυση :stuck_out_tongue:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=986539#post986539

CO2 και Ομωνυμο τις τελευταιες 2 μερες στο full:D

Που θα ανακοινωθουν οι τυχεροι για το secret gig?

απόψε θα γινει η κλήρωση στο Dasein Art & Spirits Cafe (Σολωμού 12, Εξάρχεια) με τους Mushroom Freaks στα ΠΛΑΤΩ!

να τους ανακοινωθει μεσω email το ίδιο βράδυ, αλλά ο χώρος διεξαγωγής θα τους γνωστοποιηθεί το μεσημέρι της Παρασκευής με sms.

Σας περιμένουμε απόψε :wink:

Κι εγώ λιώνω τρελά δισκογραφία, αλλά περισσότερο Periscope. Αυτό το Antenna με έχει στοιχειώσει!

Τι έγινε ρε παιδιά; Κέρδισε κανένας πρόσκληση για το secret gig; Εγώ, κατά πως φαίνεται, @@ :frowning:

me 2. καλά, δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό. σε τόσους διαγωνισμούς έχω μπει, όλοι οι γνωστοί μου κερδίζουν κάτι τις, εγώ τα @@ μου :lol:

δεν πραζ. πω, ελπίζω το σάββατο να μην είναι αποπνικτικη η ατμόσφαιρα και να φέρουν merch τσι προκοπής!