Γατόβιοι όλου του κόσμου, για come to δώθε!

Αφού απέτυχε στην προσπάθεια θαψίματος μου, το γύρισε στη γιόγκα και τη Σουηδική γυμναστική…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a,ki esena s ethave?hahahaha…tha to synithiseis…vevaia os gnosto,o antreas einai straight forward typos…uh-huh… :roll: mallon oxi s aftous pou ton kseroun kala!

Εννοώ μ’ έθαβε εδώ μέσα… Από πίσω δεν γνωρίζω αν με θάβει…
Straight o Ανδρέας;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

pou einai alithia afto to paidi?..me trelene otan maxotan lektika gia tin yperaspisi tou… as erthei parakalo tora pou exo kai periodo,min koliso kana sperma,giati opos eipa prin,to gati einai poly tyxero pou den gastrothike meso pliktrologiou… :wink:

Τις χειροπαίδες γιατί στις έδωσα?!

Νομιζα οτι ηταν για μένα… :oops:

Είναι για πολλές χρήσεις!

ναι αλλά και πάλι ειναι μεγάλεσ για το θοδούρι :twisted:

ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!

Μην μου βάζεις ιδέες…!

Ρε τέρας Θανασάκη…
Θα σε σκίσω βρε!
(Θα προσέχω τι γράφω από δω και πέρα, οι συνομιλίες καταγράφονται απ’ότι βλέπω!)

Και για όλους εσάς που δεν συμπαθήτε τα γατάκια…

Μιάου… Γκρρρ…

Χαχ! Μην τσιτώνεις amor… Φιλάκια! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

ohh and ξεκόλλα με το Θανασάκη! Θα πάθεις κι’ αλλα… :oops:

Κινδυνεύει η γούνα μου δηλαδή?

Ο εκβιασμός δεν είναι παράνομος? Ηλία, βοήθεια!!!

O εκβιασμός είναι παράνομος, αλλά οι Γερμανοί είναι φίλοι μας…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτο που εγινε , κατα την ταπεινη μου αποψη να παραθεσει ο Θανασης , διαλογο που εγινε στο msn ειναι οχι και οτι καλυτερο , γιατι πολυ απλα γινεται private chat εκεινη την στιγμη . Εκτος βεβαια αν εχουν ρωτηθει τα ατομα που καναν το chat και συμφωνησαν οτι δεν ειχαν προβλημα. (Κατι το οποιο απο οτι εχω δει δεν εχει αναφερθει) .

Τεσπα αποψεις ειναι αυτες … Χριστινα δεν γουσταρω τις γατες γιατι με χαλανε και μου σπανε και τα @@ παιζοντας το και καλα ανεξαρτητες . Ουρτ.

Προτιμω τα σκυλια , και αποφευγω τις γελαδες , ειναι πολυ βαριες για μενα . !!! Αν δε εχουν και σωσσιβιο ε ειναι οι πιο γαμάτες να τις βλεπεις μονο.

Αφού απέτυχε στην προσπάθεια θαψίματος μου, το γύρισε στη γιόγκα και τη Σουηδική γυμναστική…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Τελη δεν πεταγεσαι και εσυ μεχρι τα παλουκια να κανεις παρεα στο gay φιλο σου , τουλαχιστον θα επιτελεις και κοινωνικο εργο και δεν θα αραδιαζεις τις παπαριες σου ως συνηθως. :wink:

oi “gates” einai logiko na se xalane giati einai poio eksypnes apo sena.
ta “skylia” einai gnosto oti panta sou aresan.
tis “agelades” einai logiko na tis apofevgeis giati mporei na min einai pio varies apo sena,alla sigoura einai pio psiles!!! :lol:

Έλα ρε αρχηγέ μου Αντρέα! Γιατί να μην τις ξεμπροστιάσω λίγο τις χαζές? Δεν το έκανα για κακό σκοπό, μόνο για να γελάσουμε γιατι και οι ίδιες γελάσανε! (Προσέχω σε ποιά άτομα κάνω πλάκα ρεμάλι!) Έπρεπε να κάνω πόστ τα log όταν μιλάγανε για εσώρουχα να γελάτε κανα 2 χρόνια(καλά όχι οι συγκεκριμένες… γιατι με τις συγκεκριμένες θα είχαμε σκάσει στην πρώτη ατάκα! Χαχ είμαι μικρός και μοχθηρός! And I love it!)

Τωρα ειναι λογια αυτα ? Χαζες ? Εισαι απαραδεκτος !!!

[size=1]Χωσε , Χωσε !!![/size]

Χαχαχαχαχα! Angel_In_Black Fan Club ΛΕΜΕ!