Πιο εκνευριστικά κλισέ comment στο YouTube

γελασα






οι υπόλοιποι κάνουμε like σε όποιο τέτοιο comment βλέπουμε, για να εμφανίζονται στην κορυφή των comments.

<3

γιατι η μαλακια δεν τα εμφανιζει??

τα δικά μου ούτε εμένα μου τα εμφανίζει

αλλά όσα έχετε κάνει τα βλέπω.

inb4 http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

μας ρικολαρεις ρε??

χαχα όχι…το έγραψα και εκεί αν και δεν μου το εμφανίζει το μπουρδέλο :stuck_out_tongue:

ευχαριστω μεγιστε

νιαρ νιαρ

νεο, για σενα

:p:p:p

καλύτερη ανάλυση επιτέλους :’)

is anyone have any album with these guys? they are so fucking awesome but im getting tired of listen to em on youtube… anyone can share that album with me or something becouse i cant find any freed torrents with em!

please anyone… this band fucking rocks!

χαχαχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Μακάρι να γίνει αυτό το νέο κλισέ κόμμεντ ε, είναι πολύ καλύτερο από τα ήδη υπάρχοντα :lol::lol:

I would suck Rihanna’s used tampon dry

:expressionless:

το παρακάτω σχόλιο υπάρχει σχεδόν σε κάθε βίντεο από ελληνικά πανκ γκρουπ (των 80’ς κατά βάση):

Αγνες εποχές φιλοσοφίας ΄τοτε που είμασταν ΟΛΟΙ Ελληνες και μαλώναμε για το ποιά ιδεολογία είναι σωστή.Σήμερα που η Ελληνικη Φυλή εις την οποία ανήκουμ χάνεται απο τα 4 εκατομμύρια σκυλαραπάδων που έχουν εισβάλλει στην Ιερά Ελλάδα, όποιος συνεχίζει νάναι αναρχικός δεν είναι ιδαιίτερα εφυής άνθρωπος…Η Εθνικη αντισταση σημερα, το μέγιστο Undergroynd είναι η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ του Ελληνισμού που Χάνεται…Κατω το κράτος…ζητω το Έθνος !!!

βέβαια, ακόμα πιο κλισέ και απάλευτο είναι το youtub-ειο χάος που ακόλουθει από αυτούς που αρχίζουν και απαντάνε.

is anyone have any album with these guys? they are so fucking awesome but im getting tired of listen to em on youtube… anyone can share that album with me or something becouse i cant find any freed torrents with em!

please anyone… this band fucking rocks!

αυτό νομίζω…

Στα ελληνικά κυριως, που και το πιο άσχετο / αστείο / γουατεβερ βίντεο απο κάτω τα καταφέρνουν και το κάνουν πεδίο μάχης πολιτικής / ιδεολογίων και λοιπά…μέγα κάψιμο!

Αυτο και μαλιστα, οταν σου ζητανε να κανεις το post τους copy-paste σε αλλα βιντεο, για να διαδωσουμε λεει την ‘αληθεια’ της μεταλ , λες και ειμαστε τιποτα ιεραποστολοι και η μεταλ ευαγγελιο. [-X [-X

Eπίσης, πάλι σε κάποιο αδιάφορο / αστείο / γουατεβερ βίντεο που πάντα θα βρεθεί ένας απο κάτω να πει “ουάου τι κομμάτι είναι αυτό” (συνήθως μπιτακι - πριόνι) που συνοδεύει το βιντεο και θα ρωτήσει περισσότερες πληροφορίες…

@LamaSabbachthani go out and by one… u dumb ass

KillEmAllStudioify 31 minutes ago

@LamaSabbachthani

Do the songs one by one on video2mp2

cobberzlion 12 hours ago

This has been flagged as spam show
LamaSabbachthani 19 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

This has been flagged as spam show
fake7dark 18 hours ago

Και τέλος

This has been flagged as spam show
grShaman 19 hours ago

@LamaSabbachthani Buy their album, you dick.

:blues:

πάω για νέο γύρο σπαμ.