Converge - All We Love We Leave Behind

Γουσταρω τετοιες συνεντευξεις στις οποιες βλεπεις οτι ο καλλιτεχνης που σου αρεσει και αγαπας μουσικα ειναι και γαματος ανθρωπος.

νεο κομματι
και συνεντευξη

\m/ \m/ \m/

θα γαμήκει μανούλες όπως φαίνεται

Those three words did it. Those three words killed him

[B]ΔΙΣΚΟΣ.ΤΗΣ.ΧΡΟΝΙΑΣ[/B]

[SPOILER]I love you[/SPOILER]

TRESPASSES.-

πάντως η παραγγελιά από deathwish αναμένεται :smiley:

ΑΑΑΑ τι εχουμε εδω…

σε 5λεπτα!!! :smiley:

Τι στο δαίμονα γίνεται εδώ μέσα ρε 'σείς…;!
Πρέπει να έχω ακούσει το δίσκο 6-7 φορές σίγουρα, αλλά έχω την εντύπωση οτι δεν τον έχω ακούσει ούτε μισή φορά!

Sparrow’s Fall και All We Love We Leave Behind με τον τρόπο του καθένα έχουν μπεί στο πάνθεον στης σκληρής μουσικής. Ναι. Από τώρα.

Έχουμε να πούμε πολλά…

φοβερο αλμπουμ! μου αρεσει πιο πολυ απο το axe to fall και σε καποια σημεια νομιζω πως νιωθω αυτο το γκραιντκορ σλατζοντουμ που διακατεχει the secret, pig destroyer στα τελευταια τους! μου αρεσει παρα πολυ αυτη η αλλαγη στον ηχο τους. νιωθω πως εχουμε λιγοτερο μαθκορ και περισσοτερο σλατζοντουμ

abuse που λεει κι ο τιτλος

H πρώτη εντύπωση που μου είχε κάνει το Axe To Fall είναι σαφώς ανώτερη από την εντύπωση του all we love, αλλά [B]κλασσικά[/B] γαμάει και αυτό. Βασικά είναι ένα επίπεδο κάτω από το οποίο δεν μπορούν να δημιουργήσουν δίσκο, και το επίπεδο είναι πανύψηλο.

Ντάξει δε μπορώ να πω ότι ο ήχος άλλαξε και πολύ. πάνω κάτω τους έχουμε ξανακούσει έτσι. Αν υποθέσουμε πάντως ότι υπάρχει αλλαγή, αυτή η στοιχειώδης αλλαγή με έκανε να πω σε κάποια σημεία: “ωχ μαλάκα αυτό φέρνει λίγο σε catharsis. Πολύ αμυδρά και φευγαλέα”

αυτό :rockon:

Thank you for Pre-ordering the new Converge album, “All We Love We Leave Behind” from Deathwish.

The Bad News: Due to a comedy of errors at one of our vinyl manufacturing facilities, this anticipated release is taking longer in manufacturing than we planned. The gears are moving though, and we will immediately begin shipping Pre-orders the day the release arrives on our loading dock.

The Good News: As a thank you to all of our vinyl Pre-order customers, we are sending you a Digital version of the full album now. The digital link will be coming from Epitaph/Kingsroad download system, keep an eye out for an email from them in your mailbox. CD Pre-orders have shipped as well.

As always, thank you for your patience and continued support.

τουλάχιστον θα’χει λινκ…

Στην deluxe έκδοση υπάρχουν 8 γαμηστερά λεπτά επιπλέον με τα 4 από αυτά να αποτελούν ένα από τα καλύτερα κομμάτια του δίσκου (On My Shield).
Αυτά βέβαια είναι άλλα λόγια ν’ αγαπιόμαστε, γιατί όλα τα κομμάτια θερίζουν.

Εμένα μου ήρθε link για να κατεβάσω τη deluxe έκδοση.

τελικά και μένα :wink:

All_We_Love_We_Leave_Behind-deluxe

precipice+all we love we leave behiind = …<3<3

ρε ρε ρε ΡΕ ΡΕ ΡΕ ΡΕ ΡΕ ΕΡ

Sadness Comes Home
Sadness Comes Home
Sadness Comes Home
Sadness Comes Home
Sadness Comes Home
Sadness Comes Home