Converge

Δεν μας περιέλαβαν…

Βλέπω να έρχονται κατά το 15αυγουστο και να τραβιόμαστε πίσω από παραλίες.

Βένερεητ κάντε κίνηση, μην την πατήσουμε και χάσουμε αυτή ειδικά την τουρνέ!

Συμφωνώ.

Την παρούσα φάση δεν θέλω να τους χάσω με τίποτα

Δε νομίζω η βενερέητ να’χει κάποια σχέση. Την πρώτη φορά τους είχε φέρει η clip-art το 2005 και το 2008 η hard times…

Ευκαιρία να το δοκιμάσει και να γίνει η αγαπημένη μας εταιρία

lisboa
8 july
faith no more
alice in chains
heaven and hell
the xx
*optimus

lisboa
8 july
converge
στον σειβαλεκο δεν αρεσει αυτο#-o

Λεπον από έγκυρη πηγή έμαθα πώς, αξιαγάπητη -σε πολλούς από’ δω- εταιρία έκανε μεγάλη προσπάθεια να τους φέρει το καλοκαίρι (η προσπάθεια ήταν αρκετά επιτυχημένη), αλλά τελικά δεν θα τους φέρει διότι η υποψήφια μέρα θα πέσει σε μια μέρα του rockwave…

Κατ’ εμέ μαλακία τους, γιατί θα μάζευε πολύ κόσμο, (μη πω και ακριβώς τον κόσμο που ούτως ή άλλως θα πηγαινε), δεδομένου ότι το rockwave φέτος είναι για το πέος. Απλά η εν λόγω εταιρία δεν ήθελε να ρισκάρει

Α ΡΕ ΝΤΙΝΤΙΔΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ

να μαζέψουμε υπογραφές.

κανεις δεν το χει ακουσει ???

νεο 7αρι single

on my shield

ριπαρισμενο απο βινυλιο…

8O8O8O

Aψογο! Αν και η ποιότητα του συγκεκριμένου βίδεου είναι ψιλομάπα λόγω του ότι είναι ριπαρισμένο και μάλλον ψιλοκακά από βινύλιο. Κιθαράρες

Για άλλη μια φορά μας βάζουν γυαλια8)

[I]"Converge “On My Shield” 7"EP announced!!!
Converge are proud to announce the self-release of their brand new 7"EP, “On My Shield”.

“On My Shield” was recorded at Godcity studios in-between the band’s 2010 “Axe To Fall” U.S. & Euro tours.

The release features the new song “On My Shield” on the A-side, while the B-side features a laser etching.
“On My Shield” is limited to 3000 copies total, and is available in three different color variations (each limited to 1000 copies).

Each copy of the release (excluding Euro tour copies, sorry folks) comes with a FREE Digital Download Coupon
(located inside the physical 7"EP packaging), good for a high quality MP3 download of the release.

The 7"EP is available exclusively through the following distribution methods:
SOLD OUT Color #1 (limited to 1000) - Available from the band on their “Axe To Fall” European tour
(Note: No Download Coupon is available in this version)
SOLD OUT Color #2 (limited to 1000) - Through the official Converge Estore powered by Kingsroad
Color #3 (limited to 1000) - Vinyl retailers can purchase this release wholesale via Deathwish Direct Distribution

Once these 7"EPs are gone, they are gone forever. "[/I]

http://www.convergecult.com/

Καινούριο κομμάτι Converge λοιπόν. Η Γη γυρίζει και πάλι αλλιώτικα.

Λέτε να έχουν σύντομα έτοιμο αρκετό υλικό επιπέδου για νέο δίσκο και να στήσουμε ξανά γλέντι τόσο γρήγορα μετά το περσινό έπος;

H αλήθεια είναι οτι μου πέρασε από το μυαλο τέτοια σκέψη, αλλά δε θέλω να κάνουν βιαστικές κινήσεις.

Αν έχουν όμως υλικό ανάλογο με του ΕΠΟΥΣ, τότε ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ!

Μα προφανώς βρε, μόνο σ’ αυτήν την περίπτωση είμαι κι εγώ μέσα.

Άλλωστε αν είχανε από τώρα έτοιμο υλικό για δίσκο θα βγάζανε εφτάρι ας πούμε;

Ισχύει. Βασικά τώρα που το σκέφτομαι δε παίζει, δίοτι όπως διάβασα και στο κομμάτι που κανα copy paste, το τραγούδι ηχογραφήθηκε στο διάστημα μεταξύ του αμερικάνικου και του ευρωπαικού τουρ. Αποκλείεται στο μικρό αυτό διάστημα να’ χουν γράψει αλμπουμ ολόκληρο. Oπότε enjoy the single!

[SIZE=“3”][SIZE=“2”][SIZE=“3”]Σήμερα τα παλικάρια παίζουν με KYLESA . ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=“4”][SIZE=“5”] [B][SIZE=“3”]CONVERGE - KYLESA

@ Arena, Vienna[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE]

 Προβλέπεται χαμός βασικά, θέλω σαν τρελός να ακούσω  τίς κομματάρες του Αχe to Fall  live. Θα είμαι εκεί!!!:bounce::dizzy::bounce:  

Και πραγματικά, ελπίζω να παίξουν το Heaven in her arms και το Jane Doe…

ζουλλλλλεεευω

Με πονἀνε τα μυαλά μου…

Τι ήταν αυτό το χθεσινό…

Πρόταση προς moderators, και βασικά και προς τους φορουμίτες εαν σας ενδιαφέρει:
Να γράψω ive review για το χθεσινό μακελειό?

Έστω στα events, αν όχι κανονικό. Γιατί δεν έχω και φωτογραφίες,δυστυχώς, απο το gig, οπότε δεν ξέρω εαν πληρεί τις προϋποθέσεις για κανονικό review. Πείτε μου αν είναι

Εαν είναι να σκάσετε από την ζήλια να μην γράψω

Πες τα όλα. Να μάθουμε για την ισοπέδωση.

Οκ, μιας και είσαι πάλιουρας στο φόρουμ, προώθησε το αίτημα στους moderators γιατι δεν βλέπω απάντηση.

Να ξέρω που να γράψω, και το ύφος, γιατί αν πάει στις κανονικές ανταποκρίσεις συναυλιών ίσως έχουν κάποια στάνταρ που τηρούν,ξερω 'γω.

Πείτε,και αν είναι να γίνει θα το γράψω Δευτέρα. Πρέπει να συγκροτήσω τις σκέψεις μου…

Πόσα από τα μυαλά σου σου μείναμε με΄τα από το live?

Πωω, ζηλεύω.
Περιμένω review με τα σχετικά :slight_smile: