Cum on Ilene

Ναι και σε λιγα χρονια ο γιος σου θα γινει ο Γιαννης ο Περιπατητης…

Εγώ είμ αυτός

Εχει ωραιο στηθος ο Ανδρεας;

Θελεις να βυζαξεις και συ Τελη μου ?

Δεν είμαι ο γιος του ρε, ο Ιωάννης ο Περιπατητής είμαι…
(Έχουμε γίνει ένα)

Ετσι εξηγειται το νεο avatar σου unholy… Βιζαξες απο θεσπεσιο στηθος του Angel in black και πηρες κατι απο την ομορφια του

Δεν είμαι ο γιος του ρε, ο Ιωάννης ο Περιπατητής είμαι…
(Έχουμε γίνει ένα)[/quote]

Δηλαδη το προηγουμενο avatar + Angel in Black = το νεο avatar;
Ομορφια μου Ανδρεα…ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ρακί,μπυρόνια και φυσικά ότι μας προμηθεύει η mother nature και είναι και παράνομα 8) 8) 8) 8) 8)

Paranoma?

Absinthio,loipon.Alla Elaxisto-me kefalaio E-,ennoeitai,den theloume na ginoume kai entelws ‘gkaou’.Kai einai to kalutero,pragmatika. :twisted:

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΤΗΣ ΔΙΩΞΗΣ ΠΑΡΑΝΟΜΩΝ ΟΥΣΙΩΝ , ΜΑΓΚΕΣ ΤΙ Π…Ε … ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.

Ah,wste etsi teliwnei to endiaferon pou eixe h ekserevnhsh newn ‘high’ sta kalutera xronia ths zwhs mou?Etsi adoksa?As einai loipon,angel_in_black.

Angel In Black δεν σας φοβόμαστε εξάλλου απο εσάς τα προμηθευόμαστε :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)

Δεν προμηθευω πλεον … εχασες …!!! :twisted:

Eλπίζω να μην τσαντίστηκες εγώ την πικρή αλήθεια λέω :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Τσαντιστικα βεβαια … τι νομιζες … για αυτο θα κρατησω την αναπνοη μου μεχρι να γινω μπλε :cry:

Δεν πίνω πολύ γιατί μικρή έπεσα στο καζάνι με την βότκα.

Λιώμα δεν έχω γίνει ποτέ.
Ο αυτοέλεγχος μου και η αυτοσυγκράτησή μου ερευνώνται ακόμα από τους επιστήμονες.
Η επιστήμη έχει σηκώσει ψηλά τα χέρια…και τα πόδια και ό,τι έχετε ευχαρίστηση.

Όταν βγαίνω παραγγέλνω amaretto με στημένο λεμόνι.
Στην περίπτωση που δεν υπάρχει το πιοτί μου, κάνω την καρδιά μου πέτρα και σιγοπίνω ουϊσκι.

Ληγμενα…

ego psifizo southern comfort…me coke me sprite me pago i ke katefthian apo to mpoukali…vevea se periodous afragias pino oti vro…akoma ke aspro oinopnevma

southern με cola κορυφή

nai ke ego i alithia ine oti den exo gini lioma pote…pantote frontizo na ksernao giati meta exo na odigiso kiolas!