D.R.I. 18 Ιουλίου στο An Club

τσιμπήσαμε τικετ!! εκεί θα είμαστε :slight_smile:

Σας ζηλεύω ωρέ.

Κατά τα άλλα πολύ ωραίο το κείμενο

http://www.rocking.gr/reviews/flashback/DRI_-_Crossover/4299/

αν και διαφωνώ λίγο στο

κατάφερε να αποτελέσει το επιστέγασμα ενός κινήματος που έφερε κοντά για πρώτη φορά μετά το '77 πάνκηδες και metalheads

αν και η λέξη “επιστέγασμα” το σώζει κάπως. Μην ξεχνάμε ότι το ΘΡΑΣ εν τη γενέσει του (Κιλλ εμ ωλ) το είχε ήδη κάνει αυτό.

Κανεις δεεεεν :stuck_out_tongue:

Ωραια ητανε, αν και στο An με το ζορι αντεξαμε!

Κρίμα που δεν μπόρεσα να κατέβω γαμώτο… Ευτυχώς τους έχω δει άλλες 2 φορές.

Χαραλντ και γαμώ τα τυπάκια!!!

Από τα πιο καταστροφικά live της χρονιάς μαζί με Exodus!

[B]Mentally Defiled:[/B] Γαμάτοι για 2η φορά που τους είδα κι ας πρόλαβα τα 3 τελευταία κομμάτια! Επίσης στη διασκευή σε Suicidal Tendencies ανέβηκε ο Harald από D.R.I. κι τα δωσε όλα! Πολύ καλό ζέσταμα για τους D.R.I. (έρχονται οι θεοί όπως είπε κι ο τραγουδιστής τους)

[B]D.R.I.:[/B] Απερίγραπτη ισοπέδωση! Με το που ανεβαίνουν αρχίζει ο πανικός! Σε τυχαία σειρά όσα συγκράτησα: Who Am I?, Suit And Tie Guy (το αγαπημένο μου!), Abduction, I Don’t Need Society, Violent Pacification, Couch Slouch (YOU SUCK!), Five Year Plan (με το οποίο κλείσανε) κι άλλα πολλά. Μπορώ να πώ κερδίσανε άλλον ένα οπαδό μετά από αυτό το live, ο τραγουδιστής κορυφαίος αλλά όλα τα λεφτά ο Harald με την επικοινωνία που είχε με το κοινό ειδικά στο τέλος που φωνάζαμε DRI OE OE OE OE OE OE OE OE OE DRI OE OE OE OE OE OE που έδινε ρυθμό! Υπέγραψε αυτόγραφα μετά (στο εισιτήριο μου), του έλεγα ότι ήταν η πρώτη φορά που τους είδα λέει “ελπίζω να ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σου” “ηταν η πρώτη φορά που είδα 2 άτομα δεξιά κι αριστερά ταυτόχρονα να βουτάνε κι να στρίβουν κι στον αέρα!” πολύ μου άρεσε η απάντηση του. Χαμηλών τόνων μετά 30 χρόνια στο κουρμπέτι.

Μορφή ο ψηλός με το καπελάκι Anthrax που κανε τα ακροβατικά stage dives!!

Μόνο εγώ πρόσεξα τις 2 βλαμμένες κοπελιές που ρίχναν αγκωνιές κι αγριεμένα βλέμματα σε όποιον έπεφτε απάνω τους?!?! ΟΚ γουστάρεις τρελά D.R.I. αλλά THRASH LIVE είναι δε μπορείς να είσαι κάγκελο κι να μη περιμένεις σπρωξίδι. Δεν είσαι εξωγήινος στο Independence Day να δημιουργείς αδιαπέραστο force shield οπότε μάθε ότι πολύ απλά ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΙ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΛΕΣ ΚΙ ΣΕ ΧΟΥΦΤΩΣΑΝ![-X