Danny Cavanagh Live In Greece 24-27.03.2010

Και εγώ το πήρα το εισιτηριάκι μέσω ίντερνετ. 12? και 1,05? η προμήθεια. Στο bat city θα έχει προπώληση από βδομάδα μάλλον, αλλά θα έχουν 15? τα εισιτήρια. Ξέρει κανείς ποιο λεωφορείο ή τρόλεϋ βολεύει για το bat city; το 15 (τρόλεϋ που περνάει από την Πανεπιστημίου) έχει εκεί κοντά στάση;

Κάνει στάση και το 15 και το 7 που περνάνε από πανεπιστημίου.

Αλλά το πιο καλό ειναι να κατέβει κανείς μετρό Αμπελόκηπους και να πάρει 7, 14, 18, 19, Α7, Β7, Β5 και να κατέβει Σόνια (5 στάσεις). Από κει είναι 2-3 λεπτά περπάτημα.

:har::har::har:
μόλις έχασες ένα ευρό!
Ταμείο εννοεί εκείνη τη μέρα, αλλά εγώ αν πάω την άλλη βδομάδα, μια χαρά 12 ευρώ θα τα πάρω:p

Angel Death, αφού το γράφει και πήρα και τηλέφωνο στο Bat City και τους ρώτησα

Μια χαρά βολεύει η συγκοινωνία:D Θενκς φορ δε ινφο :wink:

Άντε λέω νάρθω κι εγώ, για να μου υπογράψει το Lid που είχα ξεχάσει να του πάω την άλλη φορά. :stuck_out_tongue:

εε τότε δεν καταλαβαίνω το νόημα να μου εξ αρχής 12 ευρώ, ενώ τελικά θα είναι στην καλύτερη 13…τέσπα.

+1
Σχετικά με τα εισιτήρια από το ίντερνετ είναι ηλεκτρονικά και απλά τυπώνεις τη σελίδα που έρχεται στο mail σου (θα σου έρθουν 2 mail, στο ένα από τα 2 υπάρχει το εισιτήριο σε αρχείο pdf). Αυτή τη σελίδα παίρνεις μαζί σου τη μέρα του live και την δείχνεις στην είσοδο. Δεν ξέρω αν εκεί γίνεται ανταλλαγή με κανονικό εισιτήριο.

Mακάρι να γίνεται γιατί το βρίσκω λίιιγο ξενέρωτο να έχουμε αναμνηστικό τη σελίδα!

όταν δείτε τον Danny πείτε του την επόμενη φορά να μην έρθει ΠΑΛΙ μέσα στις γιορτές :frowning:

και εγώ το ελπίζω. Πήρες και εσύ εισιτηριάκι; έχουμε μαζευτεί πολλοί :smiley: Αν είναι να νοικιάσουμε κανένα πούλμαν να πάμε

Τον είχες χάσει και την προηγούμενη φορά; τελικά δε θα έρθεις :frowning:

Ναί, τον είχα χάσει, είχα πάει πατρίδα :frowning: και τώρα πάλι τα ίδια…και στις 25 θα γίνεται πανικός…

Ναι, μόλις το πήρα κι εγώ το δικό μου!:smiley:

Μην αγχώνεστε. Θα σας δώσουν και κανονικό εισητήριο αφού τους δείξετε το εκτυπωμένο ηλεκτρονικό.
Τουλάχιστον στους ΟΜ που πήγα αυτό έγινε. Α, και να έχετε ταυτότητα μαζί σας (μπορεί να τη ζητήσουν).

Έκλεισα και εγώ τα tickets του mac και εμένα, οπότε τώρα περιμένουμε την μέρα.

έψησα και εγώ μια φίλη για να έχω παρεούλα και αύριο μεθαύριο θα πάρω τα τικετς, ωραία γιατί δεν έχω δει ποτέ λαιβ ανάθεμα και παίζει και ομόρφες διασκεούλες:D

εε δεν θα είναι ακριβώς anathema, αλλά θα γουστάρεις και θα σε γνωρίζουμε επιτέλους…

Οπως λεει ο brein.d3d support στο live της Πατρας θα ειναι οι Universe 217.
Πολυ ωραια ! :smiley:

ναι το ειδα το σετλιστ αλλά για υποκατάστατο καλό είναι :stuck_out_tongue:

Ω ναι,να σαι σιγουρος οτι φταιει το μαγαζι…:wink:

Καλημέρα! Όσοι δεν προλάβουν να πάρουν εισιτήρια στην προπώληση που γίνεται,θα μπορούν να αγοράσουν την ημέρα της συναυλίας απ’ τα ταμεία του Bat City;:-k