DARK TRANQUILLITY - Atoma

Θέλω τον χρόνο μου! Είναι καλό και έχει παίξει πολύ στα ηχεία αλλά δεν το άκουσα ακόμα με στίχους ένα κρύο πρωινό όπως πρέπει! Θα γίνει σύντομα όμως :wink:

Στίχους και ένα κρύο πρωινό λέει, μλκ πόσο κοριτσάκι είσαι.

[SPOILER]Χθες άκουγα το insomnium με ακουστικά κάτω από την κουβέρτα και κλειστά φώτα δίπλα στο παράθυρο για να βλέπω την καταιγίδα <3[/SPOILER]

Ακουσα το Pitiless στο Spotify,διοτι στο youtube τα χουν κατεβασει ολα,ωστοσο δεν με τρελανε.Περαν απο ενα κλασσικο πολυ ωραιο ριφακι πριν το κουπλε,το υπολοιπο κομματι μου φανηκε λιγο ανοστο.Δηλαδη και πληκτρα ειχε και μελωδιουλες,αλλα τιποτα που να σου μενει,καπως generic feeling ειχε σε σημεια.

Ελπιζω ο υπολοιπος δισκος να μας διαψευσει.

Το Pitiless είναι σαν απομεινάρι από το We Are The Void και ας πούμε ευγενικά ότι δεν τρελάθηκα και ήμουν κάπως έτσι:

Αυτό όμως μάλιστα. Βγάλτε άλλη μια δισκάρα σαν το Construct και υπόσχομαι να είμαι συγκρατημένος αυτή τη φορά

Πράγματι καλύτερο το Atoma…!! Δεν μπορώ να περιμένω λέμε!!!
Πάμε ρε μπαντάρα!!

Μέχρι να ληκάρει το γαμημένοδενμπορώναπεριμένω,

Stanne σε αγαπάω ρε.

Κι άλλο

Πάμε για μεγάλο δίσκο.

πάντα εμπνευσμένοι!! κομματάρα αν και περίμενα ένα πιο γρήγορο πραγματικά δεν μπορείς να παραπονιέσαι…κλιπάρα, ατμόσφαιρα, τέχνη

το καλύτερο ως τώρα

δεν μπορώ να περιμένω!!!

Niklas Sundin
2 hrs ·

As the “Atoma” release and subsequent live shows draw nearer, it’s time to announce that I’ll be taking a temporary break from touring. While it’s a tremendous privilege to play music for our supportive and dedicated fans for a living, the constant travelling and nomadic lifestyle just isn’t compatible with my wish to spend continuous time with my small kid.

The guitar duties for the upcoming North American headline tour are in exceptionally good hands, so no-one needs to worry. Erik Jacobson, who already filled in for me on several festival shows, will be joined by his former Deals Death bandmate Sebastian Myrén, and this dynamic duo is more than capable of doing justice to D.T. songs old and new. Please give them a warm welcome until I’m back again!

Apart from enjoying family life, my time of absence from the stage will be spent working on new music, and I’ll also open the doors to my design studio again after some years of low activity.

Ξυπνήστε… Λικαρε… Και γαμαει!!! Με 3-4 ακροάσεις καλύτερος απο τους 2 προηγούμενους. Έχει κάτι τραγουδάρες…

πωπωπω τι τραγουδαρα αυτο το forward momentum!

Περιμένω να ληκάρει σε 320 και αντιστέκομαι να μην ακούσω ούτε νότα

Disconnect γαμαει σου λέω!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Που εισαι ρε bastard… Στο neutrality κλαίω ρε μαλακα, και οχι μόνο…

Λήκαρε και σε 320, μόλις έφτιαξε το βράδυ μου

Χτες το παράγγειλα. Το mediabook μαζί με την μπλούζα. Περιμένω εντυπώσεις μπασταρντ.