Def Leppard + Whitesnake live in Greece (1/7)

Εγώ θα γούσταρα Gods of war, αλλά το βλέπω χλωμό…

[SIZE=“6”]ΝΑΙ ΡΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ DEF LEPPARD.[/SIZE]

μν σκεφτεσαι τετοια απειλητικά σενάρια…

Τους φέρνει ο Κόκκαλης στο Καραϊσκάκη, για να γιορτάσει τα εκατό χρόνια του βάζελου!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ποστάρουμε και στο blabbermouth ε;;;

Και οχι μονο! Εχει αρχισει να γινεται διαδυκτυακη μουρη!:smiley: :stuck_out_tongue:

όμορφα νέα:)
rock party στο Καραϊσκάκη κι αυτό το καλοκαίρι!

Eλπίζω να γεμίσει γιατί το αξίζουν, κρίμα να είναι μισοάδειο, κάτι που το φοβάμαι πολύ.

per-fu*@in-fect!!!
:thumbup:

άντε επιτέλους!

Mακαρι να παίξουν και κανα action,stagefright,run riot να γίνει πανικός…

Αν δεν πέσει τρελή διαφήμιση και προώθηση όλους τους μήνες πριν τη συναυλία δεν προβλέπω να έχει πολύ κόσμο… Για την αξία τους δεν είναι τόσο γνωστοί στη χώρα μας…

Ειναι σιγουρο οτι θα εχουν κατω απο 20 χιλιαρικα αμα δεν εχουν αλλο δυνατο ονομα μαζι τους. Το θετικο ειναι οτι το κασε τους βγαινει ανετα και με 15.000 και με καλο εισητηριο. Ειδωμεν…

Αυτα ειναι τα ωραια…Αντε να εχουμε και ανακοινωσεις να γουσταρουμε…Ολο αυτο το τζερτζελο οταν ανακοινωνεται ονομα μετραει πολυ…
Επισης να πω οτι θα παιξουν και στο Βελγιο στο Graspop Festival στις 27/6…
Αν δεν τους δω εξω φετος,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΣΩ…

DEF LEPPARD PEEEEEEEEEEEEEEEEEEE…!!!

Είναι από αυτά τα απίστευτα…
Το ότι το 2008 σε 5 μερες μέσα θα έβλεπα Bon Jovi και Def Leppard, αν μου το έλεγαν παίζει και να γέλαγα…
Ζούπερ…

Ειμαι ηδη εκει οπως και να χει!Αυτο δε το χανω!!!
Επισης γουσταρω που δεν παιζουν στο κωλοχωραφο!Γιεα!

ερχονται και οι Μπον Γιοβι ή θας πας εξω?

London baby!:stuck_out_tongue: (copyright Joey Tribiani)

ε το 2ο…
στο νησί.
τι ωραία…και μόνο στη σκέψη.

niiiice 8) (copyright SouthPark)

Καλά αυτά δεν γίνονταιιιιιιιι!!! Δεν θα μείνει τίποτα όρθιο.Θα τα σπάσουν όλα!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) :smiley:

Let’s get Rockeeedd!!!