Deus Ex Machina @ An Club 2.10.2009

ναι μια χαρά και το αφισέτο. γιατί? αντε τα λέμε το βράδυ!

Δεν πιστευω να υπαρχει το ενδεχομενο σολντ-αουτ!!! θα αργησω λιγο και …μην φαω πορτα…

panagioti απλά ήθελα να δω αν αρέσει και σε άλλους η αφίσα :stuck_out_tongue: Τις αφίσες αυτές τις κάνει ο Jason των Low Gravity( και την Brant Bjork αυτός την είχε κάνει). Τα λέμε στο ΑΝ!

μια χαρά είναι ρε! άντε και αμα καταλαβουμε ο ένας τον άλλον να τα πούμε και από κοντά κιόλας. Destroyer, θα φας πόρτα μόνο αμα φοράς μπλουζάκι “Sodom”. :p:p έλα και εσύ στην ώρα σου να τα πιούμε κάμμια μπύρα μες στο κλαμπ ρε. Εγω θα σκάσω με τον Cynic (αν και δεν έχουμε κανονισει ακόμα).

Θα’μαι κιε γω ε!

Φορκ μόλις το δεις ξηγήσου πμ να κανονιστούμε.

ωραία άντε να μαζευόμαστε λοιπόν. bleedin, ψήσου για ένα stage diving από αυτά που ξέρεις εσύ :stuck_out_tongue:

insight

είχα κάνει ΤΙΜΙΑ stagediving σε λάιβ DxM στο φεστιβάλ της Βαβέλ το 2001.

Be Forewarned!!! 8)

Υπόψιν, όσοι έρχεστε με λεωφορείο από Πατησίων κτλ, μέχρι τις 9 θα μιλάει ο κωστάκης στο Πεδίο του Άρεως και οι δρόμοι θα είναι κλειστοί!

Θα αναγκαστουμε να ανεχτουμε τους αλλους απο διπλα… δυστυχως… Τα λεμε κατω, οπως βλεπω θα μαζευτουμε πολλοι απ rockin

δεν εχω καν μπλουζακι Σοντομ. :stuck_out_tongue:
πριν κατι ωρες παραλιγο να τις μαζεψω στο γουδι επειδη φορουσα της ΑΕΚ!!!:?
φοραω καφε βερμουδα και πρασινο φουτερ. μονο τον παναγιωτη μπορω να αναγνωρισω. οποιος αλλος απο το φορουμ με δει ας ριξει φαπα. τα λεμε μαγκες

Aaaaa εσυ ησουν???:stuck_out_tongue:

Πολύ γαμάτο το λαιβάκι χθες λοιπόν. 8)

Αφου δεν εκανες stage diving πανω μου παλι καλα.:stuck_out_tongue:

Aμα παιζαν πιο πολυ Αδιεξοδο θα ηταν καλυτερα…[-X

χαιλαιτ: η κοπελιτσα που ανεβηκε στην σκηνη σαν να ηταν στα μπουζουκια!!:lol::lol:

όχι. Χαϊλαϊτ ο φωτογράφος που φωτογράφιζε τη μπάντα ενώ έκανε crowd-surfing!!! :lol::lol::lol::lol:

Οχι ο Σταυρος να χει πιαστει με τα ποδια απο το ταβανι με το κεφαλι προς τα κατω και να τραγουδαει… Respect

Γιορτάρα χτες! Μαγεία…

Το καινουριο τραγουδι γαμησε ασυστολως…

Ομως, που ειναι το τσουλουφι, οεο???

Όμορφα χτες! Ήμασταν μια μεγάλη παρέα!

Ο φωτογράφος τρελή μορφή.

Εγω μετρησα 9 ατομα απο φορουμ… Καλη φαση…

εντιτ: τσιμπησα και το σετλιστ, αλλα δεν υπαρχει διαθεσιμο σκανερ…