Μπουγατσολάιβ Dharma Fuckin' Project!

την παρασκευη εγινε χαμος!

περασαμε πολυ εμορφα ολοι μας! :smiley:

στο Jam ο Hokam εριξε ενα φοβερο σολο σαξοφωνο!

μπαλτα πρεπει επιτελους να ακουσεις hendrix για να δεις πως τζαμαρουνε :lol:
σου εκανα πασα για σολο drums κ δεν εκανες! :lol:

Για άλλη μια φορά οι Dharma Fuckin’ Project μας απέδειξαν πόσο κακοί και μανιασμένοι μέταλερς είναι :evil:
Όσοι δεν ήρθατε τελικά χθες, χάσατε!

Παραγγελιές για επόμενο λάηβ:
Phobia - Κασατορ
I am Loco - Ill Nino
Wake Up - RATM

Θα τα βγάλετε, ε; Χχιχιχιχιιχιχχι :oops:

Γνώρισα (ναι, εγώ μόνο! :D) και τον Crabsody :smiley: Οι υπόλοιποι δεν προλάβατε :Ρ

O,τι και να πω για το τελευταιο 2ημερο λιγο θα ναι…ομορφα σκηνικα,ομορφη παρεα και γενικα τσαμπα ψυχοθεραπεια.:slight_smile:

Ευχαριστουμε ολους οσους μας τιμησαν και μας αντεξαν(:P).Βιντεακια θα ανεβουν οσονουπω…:wink:

Φιλε Κραμπσοντι χαρηκαμε που σε ξαναειδαμε,να ρχεστε ρε σεις και για κανα κρασακι οποτε μπορειτε,να τα λεμε!:wink:

Ναι να μας τους γνωριζετε και μας αυτους που δεν ξερουμε ομως γιατι ειναι ηλιθιο να παμε γω και ο βαγγελας μονοι και να πουμε γεια!ειμαστε απο το φορουμ!η ντεξτερ μας εδειξε οτι εσυ εισαι ο κραμπσοντι,αλλα κανεις δεν μας συστησε.
Το λαηβ γαμησε,αλλα η Αθηνα χτες μας τα κανε ΝΑΑΑ με την γκρινια.

Ναι, σας είπα να πάμε να τον γνωρίσετε κι εσείς αλλά λέγατε “μετά”. Οπότε :slight_smile:

Μιλάει για γκρίνια ο Χρήστος. “Κουνιέται το τραπέζι. Κουνιέται σας λέω. Κάντε κάτι. Κουνήθηκε πάλι! Το κρασί είναι χλιαρό. Δεν είναι δροσερό. Δε δροσίζομαι”. ΠΦΦΦ :slight_smile: Κι εκτός αυτού ρε παπάρι τι φταίω γω που ο άλλος πέρασε 3000 φορές δίπλα μου σκουντώντας με ας πούμε. Ήθελε να πάει στη μια άκρη του μαγαζιού κι αντί να πάει κατευθείαν, έκανε κύκλο. Στα διαλα.

:frowning:

Παλι?:slight_smile:

Πάλι τι.

Μην είστε μαλάκες ρε. Ελάτε και μιλήστε. Είμαι ο Therion. Και γνωριζόμαστε. Δεν πειράζει next time. Τα παιδιά πάντως γαμήσανε. Πολύ καλοί μπράβο.

Ναι νταξει μαλακια,επρεπε να ρθουμε,απλα το πα για να τσατισω την Ντεξτερ.
Ε να ρθεις την επομενη φορα που θα βγουμε.Θα σου βριζω τον Παμπλο και θα μου βριζεις τον Βιτολο :Ρ

Funeral Bell διασκευη απο Black label society…:roll:

Γεια σας και παλι παιδακια! Με τεραστια χαρα σας ανακοινωνω οτι απο σημερα κι επισημως ειμαστε το support group των Endless Utopia (καλων φιλων) στο live που θα γινει στο μαγαζι Αργω (πρωην Cult) στα πλαισια της ευρωπαικη μας περιοδειας :lol: ! Το live θα γινει την Τριτη 7/4/09! Δεν γνωριζουμε ακομη ωρα αλλα θα την μαθουμε συντομα!

Επισης κατι πιο συντομο ειναι το οτι θα παιξουμε στο Fun-Key το Σαββατο που μας ερχεται σαν support και με νεο υλικο, χεβυ και βερυ τρου! :stuck_out_tongue:

Αλλαξαν τα πραγματα προς το καλυτερο! Αυριο, Σαββατο, αντι να παιξουμε στις 11.15 και για 1 ωρα, θα βγουμε στις 12.30 και για παραπανω απο 2 ωρες!!! Αυτη η αλλαγη μας κανει πολυ χαρουμενους και θα χαρουμε ακομη πιο πολυ να δουμε φορουμικες φατσες! Ε, nightsky πρεπει να ερθεις αυτην την φορα ε!!! Σας περιμενουμε λοιπον αυριο και με 1 εκπληξουλα! :wink:

Το σωστό προμοσιον έχει ως εξής:

Ελάτε όλοι στο λάηβ ρε! :evil:

Πετιέται ο Χρήστος και λέει “τρόμαξα” κτλ.

χα χα χα!

ωωωω ωραιο λαιβ!!! τελιο σετλιστ πολυ καλη αποδωση…μπραβο μπραβο στα παιδια…

Τελος τα λαηβς για λιγο καιρο (2 εβδομαδες διακοπες…) και τα 2 επομενα ανεβασμενα βιντεος ειναι απο το λαηβ στο καλτ με τους Εντλες Γιουτοπια!!!

[SIZE=“5”]Phobia (Kreator Cover)[/SIZE]

[SIZE=“5”]Disco Jam με δικο μου σολο…[/SIZE] :wink:

Και κατι πιο προσφατο απ το χθεσινο μας λαηβ…

μια αποπειρα να παιξουμε το θρυλικο [SIZE=“5”]Hocus Pocus των Focus[/SIZE]

http://www.youtube.com/watch?v=ZIYqbwLfbys

:smiley:

Προσωπικά πέρασα απίστευτα το Σάββατο. 'Ησασταν πολύ καλοί παικτικά, ακούσαμε πολλά καινούρια κομμάτια (ειδικά εγώ που είχα χάσει το προηγούμενο λάηβ σας :Ρ ), η ατμόσφαιρα πολύ καλή και επιτέλους ωραίος ήχος και ένα αξιοπρεπές stage, που επιτρέπει τουλάχιστον να στέκεστε πάνω άνετα και να κάνετε και κανένα βήμα :Ρ Το δεύτερο αγαπημένο μου λάηβ σας! =P~

Καλύτερη στιγμή της βραδιάς χαλαρά το Hocus Pocus =D> 'Εκανε και ωραίο σόλο ο Μπαλτάς!
Στα συν επίσης το ότι δεν παίξατε το Simple Man!!! :Ρ
Μεγάλο μειονέκτημα ήταν τα λίγα κομμάτια και το ότι τελειώσατε με το Fire it Up, χαρήκαμε με την ερωτική μπαλάντα του Wylde και αμέσως κατεβήκατε :frowning:
Επίσης μειονέκτημα το ανύπαρκτο χαρτί υγείας στην τουαλέτα, έλεος, ούτε στο χημικό έτσι. Πφ.

__Διασκευάρα!! 8)

__Μπράβο παίδες, έχετε και πολύ άνεση μεταξύ σας πλέον (παικτικά -μουσικά). Λίγο ακόμα σφίξιμο το κομμάτι (είναι καινούργιο μάλλον ε;) και θ’ αγγίξει το τέλειο ως εκτέλεση! Ποιοί Helloween και βλακείες τώρα!! :lol:

__Σαλόνικα ρε! Αυτές είναι διασκευές, άντε ν’ ακούσεις Hocus Pocus στην Αθήνα και μάλιστα έτσι! 8)

__“Next Βίνvvτεο Please”! :smiley:

Ευχαριστουμε πολυ για τα σχολια και χαιρομαστε που περασατε/με καλα για αλλη μια βραδια!!Αντε και στην καλοκαιρινη τουρνε τωρα να γινει της ποπης…!8)