Diamond Head 12/11 Θεσσαλονίκη, 13/11 Αθήνα

Δεν τον ξέρω τον διοργανωτή αλλά και μόνο που αποπειράθηκε να φέρει την μπάντα τον σέβομαι. Δεν πρέπει να κρίνουμε αυστηρά εάν δεν γνωρίζουμε. Ενδεχομένως να είναι πρώτα απ΄όλα οπαδός των Diamond Head και από το υστέρημα του να πήρε ένα ρίσκο το οποίο στην πορεία απλά δεν “έκατσε”. Άλλωστε τέτοιες προσπάθειες εμπεριέχουν ένα ρίσκο και αν δεν έχεις κομπόδεμα μόνο σίγουρος δεν αισθάνεσαι. Δεν είναι Didi να πεις δεν τρέχει τίποτα. Μεγάλη η απογοήτευση αλλά στην τελική όλοι εμείς που ξενερώσαμε ας μαζευτούμε 10 άτομα να φέρουμε τους Diamond Head. Underground καταστάσεις που αποδεικνύουν εν τέλει πόσο αγαπά κανείς μία μπάντα…

Τι ακριβώς εννοείς με το “να μαζευτούμε 10 άτομα να τους φέρουμε”? Να πάμε να τους πάρουμε με το αμάξι?:stuck_out_tongue:
Ούτε εγώ γνωρίζω τον διοργανωτή και φυσικά δεν ξέρω και τι έχει παιχτεί ακριβώς. Απλά αν ο λόγος είναι αυτός τότε δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια δικαιολογία… Το έχεις κανονίσει μαγαζιά-προπώληση, και ότι άλλο τέλος πάντων απαιτεί μια τέτοια συναυλία, και να ξεχνάς να φέρεις την μπάντα είναι epic fail όπως και να το δει κάποιος…

πουσταρω,πανό ενφορσερ κιετσ

Βρε παιδες πολυ κουλο δεν ειναι αυτο για να’ναι αληθινο?Δλδ ημαρτον:wacko::wacko:

Το θεμα ειναι τωρα οτι οπως και με loudness το καλοκαιρι φαγαμε ηττα.Μακαρι να κανονιστει συντομα να φυγει η ξενερα γιατι ηταν μεγαλη

Δεν ειναι ετσι τα πραγματα δεν ειμαστε πλεον στα 80’s… Αμα δεν μπορεις να ανταπεξελθεις στα βασικα που αφορουν την οργανωση μιας συναυλιας μην ασχοληθεις καθολου, μπακαλοδουλεια ηταν αυτο που εγινε…

Για Αθήνα είναι πλέον και επίσημο…(Link)

Με κάνει εντύπωση που δεν λέει τίποτα για Θεσσαλονίκη… Θεωρείται δεδομένο και για εδώ??

Συμβαινουν αυτα δεν ηταν καμια μεγαλη εταιρια διοργανωσης συναυλιων! Εμενα αυτο για τα εισιτηρια μου το ειπε φιλος που θα επαιζε στα σαπορτ. Λιγοι μηνες ακομα υπομονη!

Άρα το λάιβ θα γίνει?[-o<

Πιθανολογείται. Δεν ξέρω τίποτα επίσημο αλλά η πρόθεση υπάρχει απ’ όσο ξέρω. Για άλλη ημερομηνία μιλάμε πάντα.

Μακαρι να γινει τουλαχιστον.

κ αλλη ημερομηνια ακομα καλυτερα