Dimebag Darrell 1966-2004 RIP

Μοναδικος, κορυφαιος, riff master. R.I.P. μα πανω απο ολα αδικοχαμενος.
Την ιδια μερα δεν δολοφονηθηκε και ο Lennon?:-s

Nαι,το ειπα και παραπανω αλλωστε.Ηταν η πιο τραγικη συμπτωση της υποθεσης.

r.i.p

Σώπα ρε 4 χρόνια περάσανε 8O

RIP DImebag… :frowning: Πότε πέρασαν κιόλας 4 χρόνια ρε γμτ; Τεράστιο πλήγμα η απώλεια του…

Πράγματι μεγάλη απώλεια, ακόμα και μετά τους Pantera έπαιζε ωραία κιθάρα με τους Damageplan έστω και αν δεν ήταν για μένα καλό συγκρότημα. Το χειρότερο με τον θάνατο του ήταν το πανηγύρι των Kerrang και metal hammer με του ηλίθιους τίτλους τους και τα σχόλια-γλύψιμο ενώ προωθούσαν την΄κόντρα με τον Ανσέλμο πριν λίγο καιρό από το φονικό. ΟΥΣΤ ΡΕ![-X

R.I.P.

Θεός και με Pantera, αλλά και με Damageplan…

απ’τις μεγαλύτερες επιρροές μου…
να΄σαι καλα ρε Dime εκεί πάνω:(

μεγαλος κιθαριστας!!!r.i.p dimebag!!!

RIP

Και αφιερωνω το Aesthetics of Hate, των Machinehead … που γραφτηκε γιαυτον ( βασικα κραζει εναν δημοσιογραφο πουχε πει κακα λογια )

Μπορει καποιος που ξερει να με ενημερωσει για το τι απεγηνε τελικα ο δολοφονος; ιδεα δεν εχω. RIP σε εναν απο τους πιο αδικοχαμενους του μεταλ. Οτι και να απεγινε παντως ευχομαι να του κοψουν το πουλι του μαλακα :lightsabre::evil:

Τον πυροβολησε ενας μπατσος πανω στη σκηνη.Αλλα μαλλον αργησε λιγο,ειχε ηδη προλαβει να πυροβολησει 15 φορες και να σκοτωσει 5 ατομα.

ΤΙ???

ΜΕΓΑΛΟΣ!!!..rip ρε dime!!! σε θυμαμαι καθε μερα παιζωντας με την 6χορδη tribute θεα σ!

Πεζοναυτης ηταν το μου*οσκυλο

5 Χρονια χωρις εσενα…

Oι λεξεις ειναι λιγες,το κενο δυσαναπληρωτο.RIP dude.

νανε καλα εκει που ειναι,τουλαχιστον θα τζαμαρει με τον cliff,τον chuck και τοσους αλλους απο κει πανω

χρονια πολλα μεγαλε DIMEBAG!

γιεα, σπάει ένα ξένο αμάξι!!!