Doctor Who

Πηγα λοιπον στο Doctor Who expedition σαν καλος geek :slight_smile:
Πολυ καλη φαση για τους φαν ( και αμα εισαι κοντα στο Λονδινο ! )…
Παιρνεις μερος σε ενα μικρο σεναριο που σε καθοδηγει ο Doctor, και σε κυνηγανε Daleks, πιλοταρεις το Tardis και σκανε 3Δ Cybermen !
Mετα μπορεις να δεις ολα τα κουστουμια των Doctors και των companions, ολα τα τερατα και να παιξεις με το Tardis!

Να μερικες φωτο, σε uber geeky κατασταση ! :stuck_out_tongue:

OΠΟΙΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΒREAKING BΑD ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!!

http://breakingbad-greek.blogspot.com/ TO ΠΡΩΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ BLOG ΓΙΑ ΤΟ BREAKING BAD ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ FACEBOOKhttp://www.facebook.com/pages/Breaking-Bad-Greece/216277595087053 ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

να δω τι θα πρωτοδω αυτο το γαμωφθινοπωρο (γινεται και τις πουτανας απο τις νεες σεζον)!!! σε 2 βδομαδες που μου ξανασυνδεουν το ιντερνετ ξεκιναω την καινουρια, η παλια τοση που ειναι δυσκολα θα ασχοληθω…

Μα καλα κανενας δεν δακρυσε για τους Ponds ?

ΥΓ

1 Like

+10000 θεος απο τους λιγους

Νταξ το Christmas Special τελειο! Απο τα καλυτερα!
Η επομενη σεζον θα ειναι μπομπα!!!

I beg your pardon? Ο δόκτωρας είναι ο τέταρτος κατά σειρά, ο ένας και μοναδικός Tom Baker!!!

Ο καλύτερος… μέχρι που έπαιξε ο Tennant :wink:

Νταξ ο Baker ειναι της μοδας.
Το καινουργιο τοδε κανενας?

Mόλις είδα το [I]Blink[/I]. Δεν έχω λόγια, ΣΑΓΟΝΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ. 10/10 και βαθιά υπόκλιση.

Όσο κι αν γουστάρω τον Τέναντ, ανυπομονώ να φθάσω στην πέμπτη σεζόν που αναλαμβάνει σόουράνερ ο Μόφατ. Υποψιάζομαι μεγαλεία.

Δεν έχω δει μετά τον Τέναντ, και θα χαλιόμουν να δω άλλον πια. Αλλά ακόμα δεν έφτασες στα τελευταία επεισόδια (του 4ου φαντάζομαι). Δεν έχεις δει τίποτα ακόμα!

Στην αρχη ειναι δυσκολο με τον Matt Smith, αλλα μετα φτιαχνει πολυ! Αξιζει να το συνεχισετε!

Νεο episode χθες!

και επισης, τα καλα τα νεα:

David Tennant returns for anniversary show + Billie Piper!!

Γάμησαν οι σεζόν 5 - 6 - 7(α) Εκπληκτική τηλεόραση. Και το χθεσινό γάμησε. Πάμε γερά.

Όλο λέω να τη ξεκινήσω και όλο κάτι άλλο μπαίνει στη μέση
Τελειώσαν τα ψέματα, την κατεβάζω
Seasons 1-5 28.5GB :-({|=

Νεα companion, απο τις καλυτερες μετα απο Μπιλι Παιπερ.

Μόλις είδα το 1ο επεισόδιο(του 2005)

[SPOILER][/SPOILER]

λολ. Δεν σ’ άρεσε ε;

@evil το προχθεσινό το είδες;

Ναι. Μετριο το επεισοδιο, κλασσικες τρυπες στη πλοκη, αλλα αυτο που μετραει ειναι ο Doctor μετην Κλαρα!
Πολυ καλο διδυμο!

Αυτο που με ενοχλησε ηταν:

Και καλα εδωσε αναμνησεις στο τερας… αυτο σημαινει οτι τις εχασε? Πανε? Η απλα το ταισε… δεν εξηγει τιποτα εκει

Όχι μου άρεσε, αλλά η έκφραση παραμένει ίδια :lol:
Βασικά δεν είχα την παραμικρή ιδέα του τι θα δω, οπότε καταλαβαίνεις, είναι λίγο ιδιαίτερη σειρά
Τώρα πήρα γραμμή τι παίζει…φουλ καμενιά