Doom κυκλοφορίες

Πραγματικά φοβερό.Δεν τους ήξερα καθόλου.

1 Like

Το Doom δεν την παλευει πολυ φετος. Αλλη δισκαρα βαρβατη

Ρεφρεναρα

Kαι ενα μπονους απο τις Νεο Ζηλανδεζικες αγαπες απο ενα σπλιτ που θα βγαλουν

Σορυ για το σπαμ, αλλα τρελη μερα η σημερινη

1 Like

Τι είναι αυτοί οι Domkraft ρε? Η μετενσάρκωση των Arc of Ascent? Είμαι στο bandcamp τους και λιώνω στο streaming…εύγε νεε μου!!!

1 Like

Εχουν πολυ ωραια ριφ.

K αυτο μ αρεσε. Του 15 βεβαια, αλλα το ανακαλυψα χτες κ δεν βλεπω να χει αναφερθει

1 Like

Δυνατο αυτο εκ πρωτης ακροασης. Σε πιο παραδοσιακα επικα μονοπατια

1 Like

Κάτι έρχεται…

3 Likes

αμαν αμαν :star_struck::star_struck::star_struck:

1 Like

Τι θεοσκοτεινη δισκαρα ειναι αυτο το εγχωριο επος

2 Likes

Πήρα το cd από Ελλάδα και σε καλή τιμή (12€). Κρίμα που δεν έχει στίχους. Είμαι σε doom φάση γενικώς ποτέ χτύπησα Spaceslug (the time travel dilemma), και το τελευταίο των dopethrone. Επίσης ΤΡΕΛΛΑ με την ΡΩΣΣΟ ουκρανική death/doom/funeral doom σκηνή αλλά δεν ξέρω ποσό κολλάει σε αυτό το τοπικ, έχω πάθει την πλάκα μου με τη εταιρεία solitude productions και τις μπάντες που έχει.

Από το ep του '17


I make you crave my raging spear
My burning loins demand your tears
Thus is your fate, to be my slave
To be the wench for the conclave
1 Like

Δεν ξερω αν ειναι ακριβως Doom, αλλα μ αρεσε πολυ. Σκοτεινο κ απειλητικο. Σε σημεια μου θυμισε Primordial, My Dying Bride, Yakuza και αλλα πολλα

Τυμπανάρες @Achamian

https://listen.20buckspin.com/track/nightland?fbclid=IwAR2A1OjnzH5On99TGw2-RROsKQUcvo_9kaBZOBAhIz6uiQ8qqFBiVsKOXHQ

Και σημειάρα στο 4ο λεπτό.

1 Like

Τα break τους είναι προς μίμηση. Γενικά μου βγάζει μια φάση μπυραρία με φίλους και αυτό μόνο άσχημο δεν το λες.

1 Like

Έρχεται νέο Lord Vicar.

O Karki πάντως, προ διετίας κυκλοφόρησε έναν υπέροχο folk δίσκο, και για να δούμε τώρα αν θα έχει γράψει riffs που να συντονίζονται με την έλξη.

4 Likes

1 Like

1 Like