Download Festival 2007 UK

Λογικα, στις 11 θα βγουν…

exei vrei kaneis tropo na to grapsei /katevasei to stream???

ego tha sou po file kane ipomoni

έχω να δηλώσω πως για την τούμπα του dickinson ευθύνομαι αποκλειστικά εγώ…!!!

με το που μπήκαν είδα τον gers να είναι σε μια άκρη και είπα έχει πλάκα να δούμε καμία τούμπα!!!

τελικά τους μάτιασα…

πάει ο bruse έπεσε…

συγγνώμη bruse
συγγνώμη maiden
συγγνώμη download…

χαχαχαχαχα…:lol: :lol:

Children Of The Damned!!!8)

Ω,ΝΑΙ…8O

πουστιδες αγγλοι…και Children Of The Damned και πολυ The Number Of The Beast οπως μολις ειπε το bruce…τι αλλο μπορει να θελει κανεις???

kai pali children of the damned !!!

Για οσους δεν ξερουν, μπορειτε να το δειτε και fullscreen με δεξι κλικ κ επιλογη “full screen”…

gia osous den kseroun, deksi klik stin eikona, properties, antigrafi diefthinsis tou stream , paste ston kanoniko mydia player kai mporeis na kaneis resize kata voulisi !!!

elpizw na vgei ston aera olo to vid H akoma kalytera ola ta vids tou festival…

Τωρα παιζει ο ΥΜΝΟΣ!!!8)

re file elusive olo ton xipnio kanis les kai mis den xeroume na postaroume sto media

πολλά παίζουν από το τελευταίο…

τις επόμενες μέρες θα γίνει τρελό ψάξιμο…που θα πάει όλους θα τους βρούμε…

το ποιο πιθανό είναι εδώ


www.bandsvideos.com

στο forum που έχει λογικά θα τα postarei κάποιος…

1000 ευχαριστω φιλε Elusive_Cure…εμενα του πανιβλακα ουτε που μου περασε απο το μυαλο να πατησω δεξι κλικ…

an den ksereis kalytera meine sto xbox360 an den to katexeis to pc trava sto xwrio sou…mi vgaineis offtopic

Μου εκοψε τη συνδεση…8O 8O 8O 8O 8O 8O

???

τhn εισαγωγη του tnotb την ειπε ο bruce…παμε καλα???:-s :-k

σταματήστε ρε σεις…σιγά τι έγινε…#-o

:smiley: αυτό που είπε ο bruse πως αν δουν κάποιον με αυγά στο κοινό να τον κάνουν να φύγει χωρίς δόντια πως σας φάνηκε???

γαματο…γεια σου ρε ΒΡΑΣΙΔΑ??..ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ?..

Ρε, εκει που εβλεπα ωραια και καλα, σταματησε να δειχνει…:frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Τι δεν ειπε ο μπρους???:-s