Duran Duran και πάλι! 22/10 στο Κέντρο Ξιφασκίας!

Να ρθειτε αν βεβαια εχετε και τις σωστες σωματικες και εμφανισιακες κατ’επεκτασιν προδιαγραφες … 8) 8) 8) 8)

Α οσο για αυτον που ειπε κατι για Bon jovi ας φαει τις ακαθαρσιες του το γομαρι !!! :evil: :evil: :evil: :P[/quote]

Γράφουν νέα κομμάτια οι δικοί σου…

Πληροφορίες αναφέρουν ότι το ένα απ’ αυτά ονομάζεται Wild Girls

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Eλα ρε για αυτο ο πατερας μου ειναι συνεχεια στο χωριο ??? Εκει συνθετει ???
Αυτα ειναι … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Eλα ρε για αυτο ο πατερας μου ειναι συνεχεια στο χωριο ??? Εκει συνθετει ???
Αυτα ειναι … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ορεινή Κορινθία σαν τον Κεντέρη και την Θάνου έχει πάει ο μανάβης, αλλά το ραντάρ μου τους έπιασε… Κάτι μου λέει ότι το νέο cd θα είναι επηρεασμένο από Εύη Θώδη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Aπό Αngel In Black:

Έφη Θώδη είναι βλάχο,βουκολικέ δημοσιογράφε.Απ’αυτά τα μέρη είσαι κι εσύ.

Έφη Θώδη = οι Europe της ορεινής κορινθίας.

XAXAXAXAXAXAXAX Zηλιάρη…

Άντε μην γράψω δημοσίως πόσο σαλιάριζες την προηγούμενη Κυριακή…

Kωστή λέγε να τον δώσουμε τον τρυφερούλη;

Οn topic Duran Duran πολύ υποτιμημένοι ποιοτικά…[/quote]

Τι τον ρωτάς τον Κωστή? Θέλει και συζήτηση?

ή μαλλον τώρα που το σκέφτομαι, στείλτο μου σε πμ, θέλω να έχω τον monte στο χέρι, σε περίπτωση που δε μου αρέσει το αυριανό σκορ :twisted: :twisted:

For my defence, δεν σαλιάριζα, απλά πρόσεχα τα ωραία κορίτσια του φόρουμ, που οφείλουν να έχουν όλη μας την προσοχή. Είμαι τζέντλεμαν εγώ, όχι τρυφερό πόδι…

Ωραίο avatar… προφανώς ευελπιστείς για το Χ αύριο αλλά δεν θα σου κάτσει…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ δεν κατηγορώ την εμφανή αλλαγή σου…

Μου αρέσει πολύ… Ποζεριάζεσαι σιγά σιγά κι εσύ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να καμάρωσε τους Bon Jovi (του) προχθές στον ΣΚΑΪ, στην εκπομπή της Όπρα, αυτός που εξεδήλωσε τη λατρεία του γι’αυτούς. Άντε, με το καλό και στη Σεμίνα (αν έρθουν ποτέ Ελλάδα).

Έδειραν και πάλι :stuck_out_tongue:
(έστω και χωρίς τον Andy…)

Set list θυμάσαι?Επαιξαν Rio,ordinary world,come undone?

http://img301.imageshack.us/my.php?image=image001lj5.jpg :lol: :lol: